Emrah Boz Saç Tasarım

E-posta Gönder

 • Bahçelievler, İstanbul.

Ekiple Tanışın

Emrah Boz Saç Tasarım Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500-3.000 TL

Emrah Boz Saç Tasarım Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Emrah Boz Saç Tasarım Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Emrah Boz Saç Tasarım Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Takma kirpik

Emrah Boz Saç Tasarım Hakkında

Kuaförlük bizim için bir meslek değil, sanat icra etmek. İşlem bittikten sonra müşterilerimizin gözlerindeki ışıltıyı görmek, sanat eserimizi mükemmel bir şekilde ortaya koyduğumuzu gösteriyor. Siz değerli misafirlerimize en iyi hizmeti verebilmek için, Emrah Boz Saç Tasarım ailesi olarak, profesyonel bir ekiple çalışıyoruz.

Kuaför salonumuzda; ombre, sombre, renklendirme, manikür, saç bakımı ve gelin saçı makyajı gibi hizmetler sunuyoruz. Uzun yıllardır bu sektörün içinde oluşumuzdan kaynaklı olarak, fazlasıyla tecrübeye sahibiz. Dolayısıyla bir gelinin, düğün gününden ne beklediğini ve nasıl görünmek istediğini çok iyi biliyoruz. Bu beklentileri karşılamak için de, her geçen gün kendimizi geliştirmeye devam ediyoruz. Düğün gününüzde kendinizi bize, gözünüz kapalı emanet edebilirsiniz. Şimdi dilerseniz, o eşsiz günlere ne gibi imkanlara sahip olacağınızdan bahsedelim.

Hayatınızda belki bir kez yaşayacağınız bu deneyim için çok heyecanlı olduğunuzu biliyoruz. İlk olarak, bu heyecanın da biraz yatışması için, sizinle sohbet ederek işe başlıyoruz. Sohbetimiz esnasında; nasıl bir düğün organize ettiğinizi, gelinlik modelinizi ve nasıl bir saç ve makyaj istediğinizi öğreniyoruz. Ardından, prova için bir tarih belirliyoruz.

Prova günü geldiğinde, karar verdiğimiz saçı ve makyajı, kusursuz bir şekilde uyguluyoruz. Kalıcılığını artırmak için de, özel sabitleyici spreyler kullanıyoruz. Doğal güzelliğinizi ortaya çıkaracak tarzda yaptığımız saç ve makyajınızı, düğün gününüzde de aynı özenle uyguluyoruz. Dilerseniz kuaför salonumuzda, dilerseniz de düğün mekanınızın hazırlanma odasında hizmet verebiliyoruz. Böylece, işlemlerinizin yetişme telaşından da kurtulmuş oluyorsunuz.

Sunduğumuz hizmetler bu şekilde. Heyecanınıza ortak olmak ve en güzel hislerinizi paylaşmak için sabırsızlıkla bekliyoruz. Siz de kararınızı verdiyseniz ve bizimle çalışmak isterseniz, Emrah Boz Kuaför iletişim bilgileri için, sayfanın hemen yan tarafında yer alan fiyat teklif formunu eksiksiz olarak doldurun ve bize ulaşın!

İletişim

 • Adres:

  Ferih Selim Paşa Cad. Güzide Hanım Sok. No: 13 Bahçelievler/İstanbul

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.