Elit Kuaför Emine Belet

E-posta Gönder

 • Gaziosmanpaşa, İstanbul.

Ekiple Tanışın

Elit Kuaför Emine Belet Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500 TL'den az

Elit Kuaför Emine Belet Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Elit Kuaför Emine Belet Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Elit Kuaför Emine Belet Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Ağda, Manikür / Pedikür, Takma kirpik

Elit Kuaför Emine Belet Hakkında

Belki de yıllardır gerçekleşmesini beklediğiniz, tüm gözlerin üzerinizde olacağı düğün gününüz yaklaşıyor. Böylesine özel olan düğün gününüzde her detayın kusursuz olmasını istediğini biliyoruz. Bu nedenle Elit Kuaför Emine Belet olarak gelin saçı ve makyajı konusunda size son derece profesyonel bir hizmet sunarak, düğün gününüzde sizi kusursuz bir güzelliğe ulaştırıyoruz.

Gelin saçı ve makyajı konusunda tecrübeli bir ekiple çalışıyoruz. Bu tecrübeli ekibimizle düğün hazırlıklarınızda tatlı telaşlarınızı anlıyor, salonumuzda size rahat edeceğiniz, samimi bir ortam sunuyoruz. Salonumuzda size her zaman en iyi hizmeti sunabilmek için en güvendiğimiz markaların ürünleriyle çalışmaya özen gösteriyoruz. Saçlarınıza yaptığımız her işlemde olabildiğince doğal içerikli ürünler kullanarak, her işlemi saçlarınızı yıpratmadan gerçekleştirebiliyoruz.

Gelin hazırlıklarınızı sizin görüşlerinizi ve zevklerinizi ön planda tutarak yapıyoruz. Hazırlıklarınıza başlamadan önce sizin gelin saçınıza ve makyajınıza dair tüm beklentilerinizi detaylarıyla öğreniyoruz. Hazırlıklarınıza geçtiğimizde ise bu bilgiler ışığında hareket ederek, her detayıyla sizin içinize sinecek bir görüntüye ulaşıyoruz.

Gelin saçınızı yüzünüzün ve gelinliğinizin güzelliğini tamamlayacak şekilde hazırlıyoruz. Dilerseniz saçlarınızda minik inciler, ışıltılı taşlar, renkli çiçekler kullanarak saçlarınıza farklı bir hava katabiliyoruz. Düğün gününüzün en coşkulu anlarında bile saçlarınızın bozulmasına engel olmak için de kaliteli saç sabitleyicileri kullanıyoruz.

Türban tasarımlarımızda ise yüz şeklinizden, düğün konseptinize kadar birçok faktöre dikkat ediyoruz. Saçlarınızda dantel işlemeler, zarif inciler, parıltılı taşlar kullanarak, tasarımınızı yapıyoruz. Kullandığımız aksesuarların gelinliğinize ve düğün mekanınıza uygun olmasına özen gösteriyoruz.

Profesyonel makyaj uygulamamıza geçtiğimizde ise, öncelikle makyajınızın yüz hatlarınızın güzelliğini ortaya çıkarmasına dikkat ediyoruz. Makyajınızın her aşamasında kalıcılığı yüksek ve kaliteli makyaj ürünleri kullanıyoruz. Bu sayede makyajınızın gün boyu akmasına engel oluyoruz.

Hakkımızda daha fazla bilgi edinmek, Elit Kuaför Emine Belet İstanbul gelin saçı ve makyajı fiyatlarını öğrenmek için sayfanın yanında bulunan formu doldurabilirsiniz. Biz düğün gününüzde sizi ışıl ışıl bir güzelliğe ulaştırmak için sabırsızlanıyoruz.

İletişim

 • Adres:

  Hürriyet Mahallesi, Eski Edirne Asf. 164/2, 34250 Gaziosmanpaşa/İstanbul

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.