Nurdan Şahin Güzellik Salonu

E-posta Gönder

 • Gaziosmanpaşa, İstanbul.

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

Nurdan Şahin Güzellik Salonu Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500-3.000 TL

Nurdan Şahin Güzellik Salonu Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Nurdan Şahin Güzellik Salonu Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Nurdan Şahin Güzellik Salonu Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Manikür / Pedikür, Takma kirpik

Nurdan Şahin Güzellik Salonu Hakkında

Gelin saçınız ve makyajınız düğün gününüzde güzelliğinizi ortaya çıkaran ve gelinliğinizin güzelliğini tamamlayan en önemli faktörlerin arasında gelir. Bu nedenle gelin saçınızın ve makyajınızın profesyonel ellerde iyi bir şekilde hazırlanması oldukça önemlidir. Biz Ekol Kuaför Güzellik Salonu olarak gerek kaliteli hizmet anlayışımız gerek profesyonel ekibimizle düğün gününüzde aradığınız kusursuzu hizmeti size sunuyor ve eşsiz güzelliğinizi ortaya çıkarıyoruz.

Salonumuzda size her zaman kaliteli, profesyonel ve güler yüzlü hizmet sunuyoruz. Güzelliğinize dair birçok hizmete salonumuzda en iyi şekilde ulaşabiliyorsunuz. Yaptığımız her işlemde kullandığımız ürünler konusunda oldukça seçici davranarak, her uygulamadan beklediğimiz kusursuz sonuçları elde ediyoruz. Salonumuzda sadece en güvendiğimiz seçkin markaların ürünlerini kullanıyoruz. Saçlarınıza uyguladığımız renklendirme ve bakım gibi işlemlerde de olabildiğimce doğal içerikli ürünler kullanmaya özen gösteriyoruz.

Gelin saçınızı belirlerken yüz şekliniz, gelinlik modeliniz, duvağınız, düğün mekanınız gibi pek çok faktör etkilidir. Biz profesyonel bir bakış açısıyla tüm bu faktörleri iyi bir şekilde analiz ederek size en uygun gelin saçı modelini tamamen size özel olarak tasarlayabiliyoruz. Saçlarınızda dilerseniz birbirinden güzel aksesuarlar da kullanıp, saç modelinize farklı bir güzellik katıyoruz. Hazırlıkları tamamlanan saçlarınıza kaliteli saç sabitleyicileri uygulayarak, saçlarınızın düğün gününüz boyunca bozulmasına engel oluyoruz.

Hazırlıklarınızın ikici aşamasında profesyonel makyaj uygulamanıza geçiyoruz. Makyajınızı hazırlarken makyajınızın düğün gününüz boyunca akmasına engel olmak için kalıcılığı yüksek makyaj ürünleri kullanmaya özen gösteriyoruz. Düğün gününüzde daha çarpıcı bakışlara sahip olmak isterseniz, salonumuzda microblading ve kirpik lifting uygulamaları da yapıyoruz.

Hakkımızda daha fazla bilgi edinmek ve Ekol Kuaför & Güzellik Salonu İstanbul fiyatlarını öğrenmek için sayfanın yanında bulunan formu doldurmanız yeterli. Biz profesyonel ekibimizle en özel gününüzde mutluluğunuza ortak olup, muhteşem güzelliğinizi ortaya çıkarmak için sizi bekliyoruz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.