Efsane Kuaför & Saç Kaynak Merkez

E-posta Gönder

 • Sultangazi, İstanbul.

Ekiple Tanışın

Efsane Kuaför & Saç Kaynak Merkez Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500 TL'den az

Efsane Kuaför & Saç Kaynak Merkez Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  3 hafta

Efsane Kuaför & Saç Kaynak Merkez Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Efsane Kuaför & Saç Kaynak Merkez Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Takma kirpik


 • Düğün günü kaç kişiye hizmet verebiliyorsunuz?

  12-15

Efsane Kuaför & Saç Kaynak Merkez Hakkında

Uzun yılların tecrübesi ve bilgi birikimi ile gerekli adımları atarak 2018 yılı itibariyle Efsane Kuaför & Saç Kaynak Merkezi adıyla salonumuzu açtık. Hala ilk günkü heyecanımızla hizmet verdiğimiz salonumuz konum itibariyle İstanbul Sultangazi kuaförleri arasında bulunuyor. Tamamı profesyonellerden oluşan 7 kişilik ekibimizle, başta semtimiz Zübeydehanım ve çevresi olmak üzere pek çok bölgeden ziyaretçilerimizi ağırlıyoruz. Konuklarımız olarak gördüğümüz müşterilerimizi güler yüzlülükle karşılıyor, ihtiyaçlarını gideriyor ve onlarla profesyonel boyutta samimi ilişkiler kuruyoruz.

Salonumuzun her bir köşesini dikkatle tasarladık ve hem ferah hem de konforlu bir ortam yaratmak için elimizden geleni yaptık, nitekim başardık da. Her işlem için gereken alan ve donanıma sahip, gün ışığı alan ve aydınlatma konusunda da tatmin edici salonumuzda konuklarımızı her konuda memnun ediyoruz. Üstelik kişisel bakıma yönelik bir iş yaptığımız için hijyen kurallarına ve temizliğe çok önem veriyoruz.

Salonumuz hem bir kuaför hem de saç kaynak merkezi olarak geniş yelpazede bir iş hacmine sahip. Örnek verecek olursak; mikro ve boncuk kaynak, natürel Afro, saç tasarımı, kesim, renklendirme, dip ve tüm boya, ombre ve sombre, röfle, keratin bakım, saç botoksu, cilt bakımı, kişisel bakım, profesyonel ve günlük makyaj, tırnak bakımı, manikür ve pedikür, protez jel tırnak, kalıcı oje ve ipek kirpik gibi hizmetleri sayabiliriz.

Ayrıca özel günler ve gecelerde yapılacak olan organizasyonlar için bizi tercih eden hanımefendilerin hazırlıklarını da yapıyoruz. Bunların başında düğün, kına ve nişan merasimleri için gelinler geliyor. Saç ve makyajlarını diledikleri şekilde yaparak hayal ettikleri görünümlere kavuşabilmeleri sağlıyoruz. Ayrıca özel odada türban tasarımı da yapabiliyor, her gelinimize hitap edebiliyoruz. Gelinimiz isterse yakınlarından 15 kişiye kadar da alıyoruz.

Sultangazi kuaförleri arasında en iyi sonuç için Efsane Kuaför & Saç Kaynak Merkezi olarak bize yandaki formu doldurarak ulaşabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.