Diva Kuaför Yenibosna

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

Diva Kuaför Yenibosna Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  600 TL'den az

Diva Kuaför Yenibosna Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  1 hafta

Diva Kuaför Yenibosna Özellikler

 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Diva Kuaför Yenibosna Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Ağda, Cilt bakımı, El / Ayak masaj, Manikür / Pedikür, Takma kirpik


 • Düğün günü kaç kişiye hizmet verebiliyorsunuz?

  4

Diva Kuaför Yenibosna Hakkında

Evlilik arifesindeki her gelinin aklındaki pek çok düşünce ve endişeden bir tanesi de düğün günündeki görünüşüdür. Gelinliği ve gelin saçı makyajının bir bütün halinde mükemmel olarak birbirlerini tamamlamasını ister. Haklı olarak hem müstakbel eşinin hem de tüm konuklarının tüm gözleri onun üzerinde olacağı için bu konuda endişelenmesi de normaldir. Ancak bizimle tanışan gelinlerimizin bu tarz korkuları yok olur ve stressiz bir hazırlık süreci ile hayatlarının en önemli gününe başlarlar. Eğer bu gelinlerden bir tanesi olmak isterseniz kendinizi bize emanet edebilir ve kusursuz bir görünümle salonumuzdan ayrılabilirsiniz.

Gözümüzün nuru salonumuzu 2005 yılında açtık ve o gündün beri Diva Bayan Kuaförü Yenibosna’da faaliyet gösteriyor. Salonumuzda her biri alanında uzman kalabalık bir ekip ile çalışıyor ve ne konuda olursa olsun müşterilerimizi mutlu etmeyi biliyoruz. Saç kesim, boyama, manikür ve pedikür, ombre, ağda gibi bir kuaförden bekleyeceğiniz her hizmeti bizde bulabilirsiniz. Üstelik müşterilerimizle olan iletişimimiz de bizi tercih etme sebeplerinden bir diğeri. Yıllardır bizi tercih eden ve sürekli olarak işlemleri için bize güvenen çok sayıda dostumuz oldu.

Gelinbaşı özelinde konuşmak gerekirse hem gelin saçı hem de makyajı hizmeti vererek gelinlerimizi baştan aşağı hazırlıyoruz. Profesyonel makyaj malzemeleri ve yöntemleri ile yüz tonu ve tipine uygun olarak gelinlerimizin hazırlığına başlıyoruz. Doğal ve natürel tonlar kullanarak abartıdan uzak bir güzellik yakalıyoruz. Saç için ise gelinimizin zevkine, gelin modeline ve yüzüne uygun olacak bir model belirliyoruz. Eğer daha önceden beğenip karar kıldıkları bir model varsa onu da aynı şekilde yapabiliyoruz.

Hepsi ve daha fazlası için Diva Kuaför Yenibosna iletişime geçmenizi bekliyor. Yandaki formu doldurarak bize ulaşabilir ve fiyatlarımız hakkında bilgi alabilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  Fevzi Çakmak Mahallesi, Yıldırım Beyazıt Caddesi, Emre Sokak, No:28 34197 Yenibosna / Bahçelievler

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.