Dilek Damla Kuaför

E-posta Gönder

 • Sultangazi, İstanbul.

Ekiple Tanışın

Dilek Damla Kuaför Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500-3.000 TL

Dilek Damla Kuaför Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Dilek Damla Kuaför Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Dilek Damla Kuaför Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Takma kirpik

Dilek Damla Kuaför Hakkında

Hayatınızın en değerli gününde, işinizi şansa bırakmayın ve iyi bir kuaförle anlaşın! Dilek Damla Kuaför ailesi olarak, Sultangazi kuaför salonları arasında, kaliteli hizmet anlayışımızla birlikte siz değerli misafirlerimize pek çok olanağı bir arada sunmaya devam ediyoruz. Güzellik ve bakıma dair birçok hizmeti bir arada bulabileceğiniz kuaför salonumuzda sizi ağırlamaktan mutluluk duyarız.

Düğün gününüzde eşsiz güzellikte görünmek ve eşinizi güzelliğinizle etkilemek ister misiniz? Cevabınız “evet” ise, sizi muhteşem bir şekilde hazırlayacağımıza emin olabilirsiniz. Şimdi dilerseniz, gelin saçı ve makyajınız için bizimle çalışmak istediğiniz takdirde, ne gibi imkanlardan yararlanacağınızdan bahsedelim.

İlk olarak, gelinlerimizin hayalini kurduğu düğünü ve gelini anlatmasını istiyoruz. Düğün konsepti, düğün mekanı ve gelinliğinizin detayları gibi unsurları göz önünde bulundurarak planımızı oluşturuyoruz. Bu plan çerçevesinde de çalışmalarımıza başlıyoruz. Saç modeliniz için, saydığımız unsurlar fazlasıyla önem arz ediyor. Kısa veya uzun, düz ya da kıvırcık fark etmeksizin her saç modelini büyük bir ustalıkla şekillendirebiliyoruz. Saç modelinizi oluşturduktan sonra, kalıcı olmasını sağlamak için, özel sabitleyici spreyler kullanıyoruz.

Makyajınız için, doğal güzelliğinizi ortaya çıkaracak renkleri tercih ediyoruz. Pürüzsüz bir ten makyajından sonra, yüz hatlarınızı daha beliğin hale getirmek için kontür uygulaması yapıyoruz. Ardından, derin bakışlara sahip olmanız için de toprak renk tonlarından oluşan buğulu bir göz makyajı yapıyoruz. Son olarak da tüm görünüme uyacak renkte ruj seçimiyle birlikte makyajınızı tamamlıyoruz.

Siz değerli misafirlerimize sunduğumuz hizmetler bu şekilde. Siz de kararınızı verdiyseniz ve bizimle iletişime geçmek isterseniz; gelin saçı makyajı fiyat ve detaylar hakkında bilgi sahibi olmak için, sayfanın hemen yan tarafında yer alan formu eksiksiz olarak doldurun ve bize ulaşın! Heyecanınızı paylaşmak için sabırsızlıkla bekliyoruz!

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.