Dilek Damla Kuaför

E-posta Gönder

  • Sultangazi, İstanbul.

Ekiple Tanışın

Dilek Damla Kuaför Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
1.500-3.000 TL

Dilek Damla Kuaför Özellikler

Hizmet İçeriği
Saç ve Makyaj
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Ücretsiz prova hizmeti var mı?
Hayır
Mekanda veya evde hizmet veriyor musunuz?
Hayır
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Hayır
Gelinin Yakınlarına Hizmet
Evet

Dilek Damla Kuaför Sık Sorulan Sorular

Dilek Damla Kuaför gelin saçı ve makyajı fiyatları ne kadar?

Dilek Damla Kuaför gelin saçı ve makyajı başlangıç fiyatı 1.500-3.000 TL aralığındadır.


Dilek Damla Kuaför gelin saçı ve makyajı haricinde hangi ekstra hizmetleri vermektedir?

Dilek Damla Kuaför gelin saçı ve makyajı haricinde takma kirpik hizmetlerini vermektedir.


Dilek Damla Kuaför şehir dışında hizmet veriyor mu?

Hayır, Dilek Damla Kuaför şehir dışında hizmet vermiyor.


Dilek Damla Kuaför ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Dilek Damla Kuaför ile 4 hafta önce iletişime geçilmeli.

Dilek Damla Kuaför Hakkında

Hayatınızın en değerli gününde, işinizi şansa bırakmayın ve iyi bir kuaförle anlaşın! Dilek Damla Kuaför ailesi olarak, Sultangazi kuaför salonları arasında, kaliteli hizmet anlayışımızla birlikte siz değerli misafirlerimize pek çok olanağı bir arada sunmaya devam ediyoruz. Güzellik ve bakıma dair birçok hizmeti bir arada bulabileceğiniz kuaför salonumuzda sizi ağırlamaktan mutluluk duyarız.

Düğün gününüzde eşsiz güzellikte görünmek ve eşinizi güzelliğinizle etkilemek ister misiniz? Cevabınız “evet” ise, sizi muhteşem bir şekilde hazırlayacağımıza emin olabilirsiniz. Şimdi dilerseniz, gelin saçı ve makyajınız için bizimle çalışmak istediğiniz takdirde, ne gibi imkanlardan yararlanacağınızdan bahsedelim.

İlk olarak, gelinlerimizin hayalini kurduğu düğünü ve gelini anlatmasını istiyoruz. Düğün konsepti, düğün mekanı ve gelinliğinizin detayları gibi unsurları göz önünde bulundurarak planımızı oluşturuyoruz. Bu plan çerçevesinde de çalışmalarımıza başlıyoruz. Saç modeliniz için, saydığımız unsurlar fazlasıyla önem arz ediyor. Kısa veya uzun, düz ya da kıvırcık fark etmeksizin her saç modelini büyük bir ustalıkla şekillendirebiliyoruz. Saç modelinizi oluşturduktan sonra, kalıcı olmasını sağlamak için, özel sabitleyici spreyler kullanıyoruz.

Makyajınız için, doğal güzelliğinizi ortaya çıkaracak renkleri tercih ediyoruz. Pürüzsüz bir ten makyajından sonra, yüz hatlarınızı daha beliğin hale getirmek için kontür uygulaması yapıyoruz. Ardından, derin bakışlara sahip olmanız için de toprak renk tonlarından oluşan buğulu bir göz makyajı yapıyoruz. Son olarak da tüm görünüme uyacak renkte ruj seçimiyle birlikte makyajınızı tamamlıyoruz.

Siz değerli misafirlerimize sunduğumuz hizmetler bu şekilde. Siz de kararınızı verdiyseniz ve bizimle iletişime geçmek isterseniz; gelin saçı makyajı fiyat ve detaylar hakkında bilgi sahibi olmak için, sayfanın hemen yan tarafında yer alan formu eksiksiz olarak doldurun ve bize ulaşın! Heyecanınızı paylaşmak için sabırsızlıkla bekliyoruz!

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.