Dilek Damla Kuaför

E-posta Gönder

Gelin Saçı ve Makyajı

Kategori

Saç ve Makyaj

Hizmet İçeriği

600-800 TL

Min. Fiyat

Sultangazi, İstanbul

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 600-800 TL
  • Hizmet İçeriği Saç ve Makyaj
  • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 4 hafta

Özellikler

  • Ücretsiz Prova
  • Mekanda/Evde Hizmet
  • Şehir Dışında Hizmet
  • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Sorular

  • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler? Takma kirpik

Önerilen Firmalar

Pro Make-Up & Hair
19

Bakırköy

Pro Make-Up & Hair

Saç ve Makyaj
600-800 TL
Tara Academy
165 9 7

Küçükçekmece

Tara Academy

Saç ve Makyaj
600-800 TL
Lider Kuaför
7 4 2

Fatih

Lider Kuaför

Saç ve Makyaj
600-800 TL

Hakkında

Hayatınızın en değerli gününde, işinizi şansa bırakmayın ve iyi bir kuaförle anlaşın! Dilek Damla Kuaför ailesi olarak, Sultangazi kuaför salonları arasında, kaliteli hizmet anlayışımızla birlikte siz değerli misafirlerimize pek çok olanağı bir arada sunmaya devam ediyoruz. Güzellik ve bakıma dair birçok hizmeti bir arada bulabileceğiniz kuaför salonumuzda sizi ağırlamaktan mutluluk duyarız.

Düğün gününüzde eşsiz güzellikte görünmek ve eşinizi güzelliğinizle etkilemek ister misiniz? Cevabınız “evet” ise, sizi muhteşem bir şekilde hazırlayacağımıza emin olabilirsiniz. Şimdi dilerseniz, gelin saçı ve makyajınız için bizimle çalışmak istediğiniz takdirde, ne gibi imkanlardan yararlanacağınızdan bahsedelim.

İlk olarak, gelinlerimizin hayalini kurduğu düğünü ve gelini anlatmasını istiyoruz. Düğün konsepti, düğün mekanı ve gelinliğinizin detayları gibi unsurları göz önünde bulundurarak planımızı oluşturuyoruz. Bu plan çerçevesinde de çalışmalarımıza başlıyoruz. Saç modeliniz için, saydığımız unsurlar fazlasıyla önem arz ediyor. Kısa veya uzun, düz ya da kıvırcık fark etmeksizin her saç modelini büyük bir ustalıkla şekillendirebiliyoruz. Saç modelinizi oluşturduktan sonra, kalıcı olmasını sağlamak için, özel sabitleyici spreyler kullanıyoruz.

Makyajınız için, doğal güzelliğinizi ortaya çıkaracak renkleri tercih ediyoruz. Pürüzsüz bir ten makyajından sonra, yüz hatlarınızı daha beliğin hale getirmek için kontür uygulaması yapıyoruz. Ardından, derin bakışlara sahip olmanız için de toprak renk tonlarından oluşan buğulu bir göz makyajı yapıyoruz. Son olarak da tüm görünüme uyacak renkte ruj seçimiyle birlikte makyajınızı tamamlıyoruz.

Siz değerli misafirlerimize sunduğumuz hizmetler bu şekilde. Siz de kararınızı verdiyseniz ve bizimle iletişime geçmek isterseniz; gelin saçı makyajı fiyat ve detaylar hakkında bilgi sahibi olmak için, sayfanın hemen yan tarafında yer alan formu eksiksiz olarak doldurun ve bize ulaşın! Heyecanınızı paylaşmak için sabırsızlıkla bekliyoruz!

İletişim

Dilek Damla Dilekçi

  • Adres: 75. Yıl Mah. 1340 Sokak Sultangazi/İstanbulYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!