Derya Kuaför Bahçelievler

E-posta Gönder

 • Bahçelievler, İstanbul.

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

Derya Kuaför Bahçelievler Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  5.000-7.500 TL

Derya Kuaför Bahçelievler Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Derya Kuaför Bahçelievler Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Derya Kuaför Bahçelievler Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Manikür / Pedikür, Takma kirpik

Derya Kuaför Bahçelievler Hakkında

Ömrünüzün sonuna kadar unutamayacağınız bu özel günde kusursuz bir gelin olmak isteyeceğinizi biliyoruz. Bunun için de tecrübeli ve profesyonel bir kuaför tercih etmeniz gerektiğini düşünüyoruz. Derya Kuaför olarak Bahçelievler’de aradığınız ne varsa sunuyor, istediğiniz gelin saçı ve makyajını uygun fiyatlarla sunuyoruz. Kendinizi ayrıcalıklı hissedeceğiniz imkanlarımız ve son derece keyifli geçen bir günün sonunda sizi mutluluğa uğurlamak için sabırsızlanıyoruz!

Hem saç hem de makyaj konusunda kendini sürekli geliştiren ekibimiz aynı zamanda en yeni trendleri ve son yıllarda sıkça tercih edilen modelleri de yakından takip ediyor. Bu sayede de gelin adaylarının tüm isteklerini eksiksiz bir şekilde yerine getiriyorlar. Bahçelievler kuaförlerinden bizi farklı kılan da bu! Aklınızda ya da hayalinizde ne varsa, Derya Kuaför Bahçelievler ile gerçeğe dönüşecek!

Gelin makyajında sadeliği ve doğallığı tercih ediyoruz. Gelin adaylarımızla karşılıklı konuşarak belirlediğimiz bu modeli uygulamak için göz çevresi makyajında yumuşak renkleri, dudaklar için ise parlak tonları kullanıyoruz. Canlı ve sağlıklı görünmenizi sağlıyor, enerjinizi davetlilere daha iyi bir şekilde aktarmanızı hedefliyoruz. Saçınızı ise makyajınız ile uyumlu olacak şekilde planlıyoruz. Örgü modelleri, klasik düz veya dalgalı modelleri, at kuyruğu modelleri, topuz modelleri ya da bunun gibi daha pek çok saç seçeneğini de öneriyoruz. Bunun için saç uzunluğunuzun ve saç renginizin de son derece önemli olduğunu belirtmeliyiz.

Salonumuzda kullanılan makyaj malzemeleri ve güzellik ürünlerinde kaliteyi ve hijyeni ön planda tutuyoruz. Sektörün en iyi markalarıyla çalışıyor, güzelliğinizi ortaya çıkarırken gereken özen ve değeri veriyoruz.

Eğer hakkımızda daha fazla bilgi almak ve fiyatlarımızı öğrenmek isterseniz sayfanın yanında bulunan formu ücretsiz doldurarak ya da üst kısımda yer alan iletişim bilgilerini kullanarak bize kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  Kocasinan Merkez Mahallesi Kızılelma Caddesi No:35 Bahçelievler/İstanbul

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.