Deniz Hair Desing

E-posta Gönder

 • Küçükçekmece, İstanbul.

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

Deniz Hair Desing Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500 TL'den az

Deniz Hair Desing Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  3 hafta

Deniz Hair Desing Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Deniz Hair Desing Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Takma kirpik


 • Düğün günü kaç kişiye hizmet verebiliyorsunuz?

  5

Deniz Hair Desing Hakkında

İstanbul’da ikamet ediyorsanız ve güzellik ve bakımdan hoşlanıyorsanız bugün kendinize bir iyilik yapın! Deniz Hair Design’a gelin ve sizi hayallerinizdeki görünüme kavuşturalım! Tecrübeli ekibimizle birlikte, yıllardır siz değerli misafirlerimizin memnuniyeti için çalışıyoruz. bu salondan mutlu bir şekilde ayrılmanızı istiyoruz. Bunun için de elimizden geleni yapıyoruz.

Kuaför salonumuzda; manikür, pedikür, saç bakımı, renklendirme, gelin saçı ve makyajı gibi hizmetler veriyoruz. Hayatınızın en özel günü için biz de, ayrı özeniyoruz ve sizi kusursuz bir şekilde düğün gününüze hazırlıyoruz. Beklentilerinizi ve isteklerinizi göz önünde bulundurarak saçınızı ve makyajınızı yapıyoruz. Çünkü biliyoruz ki, hayatınızda belki bir kez yaşayacağınız bu deneyimin eşsiz güzellikte olmasını istiyorsunuz.

Çalışmalarımıza öncelikle, sizin hayallerinizin neler olduğunu öğrenerek başlıyoruz. Çocukluktan beri, nasıl bir gelin olma hayaliniz var, onu anlamaya çalışıyoruz. Sizin fikirleriniz çerçevesinde; düğün mekanınıza, konseptinize ve gelinlik modelinizin detaylarına göre, saç ve makyajımızı belirliyoruz. Ardından, prova için bir tarih oluşturuyoruz. Provada, düğün gününde tam olarak nasıl görüneceğinizi, önceden tecrübe etmek şansı yakalıyorsunuz. Böylece, olası bir kötü sürprizle karşılaşma ihtimaliniz de ortadan kalkıyor.

Düğün günü geldiğinde sizi; dilerseniz kuaför salonumuzda, dilerseniz de düğün mekanınızda hazırlayabiliyoruz. Saçınızı ve makyajınızı tıpkı provadaki gibi uyguluyoruz ve kalıcılığını artırmak için, özel spreylerle destekliyoruz. Ardından sizi, en özel gününüz için, heyecanlı gözlerle birlikte düğününüze uğurluyoruz.

Her geçen gün kendimizi geliştirmeye ve sizin güzel geri dönüşlerinizi almaya devam ediyoruz. Sektörde uzun yıllar bulunmamız dolayısıyla, pek çok gelinimizi en özel gününe hazırladık ve her birinden farklı şeyler öğrendik. Siz de kararınızı verdiyseniz ve bu güzel gününüzde; kendinizi bize emanet etmek isterseniz, Küçükçekmece kuaför fiyatları ve detaylar hakkında bilgi edinmek için, yandaki formu doldurun ve bize ulaşın!

İletişim

 • Adres:

  İstasyon, Park Sk. No:2, 34303 Küçükçekmece/İstanbul

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.