Çiğdem Kuaför Sultançiftliği

E-posta Gönder

 • Sultangazi, İstanbul.

Ekiple Tanışın

Çiğdem Kuaför Sultançiftliği Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500-3.000 TL

Çiğdem Kuaför Sultançiftliği Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Çiğdem Kuaför Sultançiftliği Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Çiğdem Kuaför Sultançiftliği Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Ağda, Manikür / Pedikür, Takma kirpik

Çiğdem Kuaför Sultançiftliği Hakkında

İstanbul’da hizmet verdiğimiz Çiğdem Kuaför’de bugüne kadar çok sayıda gelin adayının hayatlarının en özel günleri arasında yer alan düğünlerine saç ve makyaj tasarımları hizmeti veriyoruz. İstediğiniz tüm güzellik uygulamalarını sunduğumuz kuaför salonumuzda keyif dolu bir hazırlık süreci yaşayacaksınız.

Uzun zamandır güzellik sektöründe başarıyla hizmet veriyoruz. Profesyonel ekibimizle birlikte her zaman en iyi hizmeti sunmaya çalışıyor ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda size yardımcı oluyoruz. Müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşımımızla her zaman son kararı sizin vereceğiniz şekilde çalışıyoruz. Düğünden önce sizinle bir araya gelerek nasıl bir hizmet almak istediğinizi ayrıntılı olarak öğreniyoruz. Daha önce yaptığımız saç ve makyaj çalışmalarımızdan örnekler göstererek hizmet kalitemize dair fikir edinmenizi sağlıyoruz. Düğün günü kaç kişilik bir ekiple bizi ziyaret edeceğinizi de öğrenerek ekip sayımızı hazırlıyoruz. Yakınlarınızla aynı zamanda hazırlıklarınızı başlatıyor ve eş zamanlı olarak sizi düğün yerinize yolcu ediyoruz.

İstediğiniz tüm saç ve makyaj modellerini kolayca yapıyoruz. Üstelik saç ve makyaj uygulamalarımıza ek olarak ombre, sombre, röfle, kesim gibi hizmetleri de sunuyoruz. Saçlarınıza önce maşa ve fön yardımıyla şekil veriyor ardından farklı toplama stilleriyle düğününüze hazırlıyoruz. Eğer tacınız varsa taç modelinize uygun şekilde saç stilleri öneriyoruz. Makyaj aşamasına geldiğimizde ise önceliğimiz daima yüz hatlarınız oluyor. Yüz hatlarınızı ön plana çıkaracak uygulamaları tercih ediyoruz. Kaliteli malzemeler kullanarak cilt sağlığınızı koruyor ve yaptığımız işlemlerin uzun süre kalıcı olmasını sağlıyoruz. Kontur, bronzer, allık ve aydınlatıcı uygulayarak yüzünüze keskinlik katıyoruz. Pürüzsüz bir görüntünü sağladıktan sonra sabitleyici sprey sıkıyoruz.

Siz de Sultangazi kuaförleri arasında hizmet verdiğimiz salonumuzda hayalinizin gelini olmak isterseniz sayfanın üst kısmında yer alan iletişim formunu doldurarak “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  Sultançiftliği Mah. Ordu Cad. 26. Sok. No:4 Sultangazi/İstanbul

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.