Çetin Köroğlu Akademi

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

Çetin Köroğlu Akademi Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500 TL'den az

Çetin Köroğlu Akademi Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Çetin Köroğlu Akademi Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Çetin Köroğlu Akademi Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Ağda, Manikür / Pedikür, Takma kirpik


 • Düğün günü kaç kişiye hizmet verebiliyorsunuz?

  5-8

Çetin Köroğlu Akademi Hakkında

İstanbul’da gerçekleştireceğiniz düğününüzde konuklarınızın karşısına en güzel gelin saçı ve makyajı ile çıkmak için sizi Çetin Köroğlu Akademi’ye davet ediyoruz!

Yıllardan beri gelin saçı ve makyajı konusunda gelin adaylarına hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz. Bugüne kadar salonumuzda ağırladığımız gelin adaylarının tatlı telaşlarına ortak olarak mutluluklarını paylaşmak bize bu işi neden yaptığımızı hatırlatıyor! Düğününüz öncesinde yoğun bir planlama sürecinden geçtiğinizi biliyoruz! Bu süreçte gelinliğinizi belirledikten sonra karar vermeniz gereken ön önemli detaylardan biri olarak saç ve makyajınız kalıyor. Bu karar sürecinde de Çetin Köroğlu Akademi olarak İstanbul gelin saçı ve makyajı yapan kuaförler arasında en samimi ortamlardan birini sizinle buluşturuyoruz!

Gelin saçınızı yaparken en önem verdiğimiz konu istekleriniz oluyor. Bir saç modeli bize göre size çok yakışabilir ancak bu model içinize sinmiyorsa bunu başarılı bir çalışma olarak adlandıramayız. Bizim temel amacımız yıllar sonra düğün fotoğraflarınıza baktığınızda ‘’O gün ne kadar da güzelmişim’’ diyeceğiniz görünüme sizi kavuşturmak! Bu sebeple de uzman ekibimiz oldukça titiz bir şekilde çalışıyor. Saçınızın yapısına, gelinliğinize ve düğün konseptinize en uygun saç modellerini birlikte belirliyoruz. Eğer bir kır düğünü düşünüyorsanız oradaki doğal ortama en çok uyacak saçı ya da bir sahil düğünü planlıyorsanız bu atmosferi en güzel taşıyacak modelleri sizinle buluşturuyoruz.

Gelin makyajınızı yaparken de elbette saçınız ile uyumuna özen gösteriyoruz. Güzellik ortak bir paydada buluştuğu zaman göreceli kavramını kaybederek herkese hitap etmeye başlıyor. Bu düşünceyle hareket ederek en kaliteli makyaj malzemelerini kullandığımız salonumuzda gülüşünüzü en güzel şekilde ortaya çıkarıyoruz.

Düğününüze Çetin Köroğlu Akademi ile hazırlanmak ve İstanbul gelin saçı fiyatları içinden bütçenize en uygun olanları öğrenmek için sayfanın üst kısmındaki iletişim formunu doldurarak ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonuna tıklayabilirsiniz!

İletişim

 • Adres:

  Adnan Kahveci Bulvarı Siyavuşpaşa mah No: 110/ Bahçelievler

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Çetin Köroğlu Akademi Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.