Büşra Kuaför

E-posta Gönder

  • Sultangazi, İstanbul.

Ekiple Tanışın

Büşra Kuaför Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
1.500-3.000 TL

Büşra Kuaför Özellikler

Hizmet İçeriği
Saç ve Makyaj
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Ücretsiz prova hizmeti var mı?
Hayır
Mekanda veya evde hizmet veriyor musunuz?
Hayır
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Hayır
Gelinin Yakınlarına Hizmet
Evet

Büşra Kuaför Sık Sorulan Sorular

Büşra Kuaför gelin saçı ve makyajı fiyatları ne kadar?

Büşra Kuaför gelin saçı ve makyajı başlangıç fiyatı 1.500-3.000 TL aralığındadır.


Büşra Kuaför gelin saçı ve makyajı haricinde hangi ekstra hizmetleri vermektedir?

Büşra Kuaför gelin saçı ve makyajı haricinde takma kirpik hizmetlerini vermektedir.


Büşra Kuaför şehir dışında hizmet veriyor mu?

Hayır, Büşra Kuaför şehir dışında hizmet vermiyor.


Büşra Kuaför ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Büşra Kuaför ile 4 hafta önce iletişime geçilmeli.

Büşra Kuaför Hakkında

Düğüne hazırlık sürecinizde gerekli aşamaları bir bir tamamladınız. Düğün mekanı seçildi, konsepti planlandı, davetiyelere karar verildi ve fotoğrafçıyla anlaşıldı. Peki, sizi bu özel gününüze kusursuz bir şekilde hazırlayacak kuaförü seçtiniz mi? Tam da bu noktada size harika bir önerimiz var: Büşra Kuaför Sultangazi. Uzun yıllardır sektörde olmamız dolayısıyla, siz değerli gelinlerimizin ne istediğini hemen anlıyor ve buna göre uygulamalar yapıyoruz. Amacımız her zaman memnuniyetinizi sağlamak ve bu salondan mutlu ayrıldığınızı görmek!

Hayatınızda belki bir kez yaşayacağınız bu deneyimin mükemmel olmasını istiyorsunuz. Biz de bunu sağlamak için elimizden geleni yapıyoruz. Gelin saçı ve makyajınız için öncelikle, ne hayal ettiğinizi soruyoruz. Hayallerinizi gerçeğe dönüştürmek için hazırlıklarımıza başlıyoruz.

İlk olarak, tarzınızı yansıtacak bir saç modeli seçiyoruz. Her aşamada olduğu gibi saç modelinize de birlikte karar veriyoruz. Bizim önerimizi soracak olursanız, kapalı alanda gerçekleştireceğiniz salon veya otel düğünleri için genellikle topuz modellerini tercih ediyoruz. Kır düğünleri gibi açık hava düzenlenen düğünler için ise açık bırakılmış ve dalgalarla bezenmiş; bunun yanında örgü modellerini tavsiye ediyoruz. Yüz şeklinize ve konseptinize en uygun saç modelini oluşturduktan sonra, özel sabitleyici spreyler kullanarak kalıcı hale getiriyoruz.

Makyaj uygulamanızda ise, öncelikle cildinizi makyaja hazırlıyoruz ve sonrasında, natürel güzelliğinizi ortaya çıkaracak tarzda makyajlar yapıyoruz. Renkli makyajları tercih ederseniz elbette, büyük bir özenle uygulayabiliriz.

İstanbul kuaför salonları arasında, kişiye özel hizmetimiz ve ayrıcalıklarımızla birlikte adımızdan söz ettirmeye devam ediyoruz. Bu özel hizmetten yararlanmak ve kendinizi bizim yetenekli ellerimize bırakmak isterseniz, sayfanın hemen yan tarafında yer alan fiyat teklif formunu eksiksiz olarak doldurun ve bize ulaşın! Heyecanınızı paylaşmak ve güzel hislerinize ortak olmak için sabırsızlıkla bekliyoruz.

İletişim

  • Adres:

    50.Yıl Mah. I Cad. No:119/A Sultançiftliği, Sultangazi/İstanbul

  • E-posta

    E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.