Bülent Kadir Saç Tasarım

E-posta Gönder

 • Çatalca, İstanbul.

Ekiple Tanışın

Bülent Kadir Saç Tasarım Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500-3.000 TL

Bülent Kadir Saç Tasarım Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Bülent Kadir Saç Tasarım Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Bülent Kadir Saç Tasarım Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Takma kirpik


 • Düğün günü kaç kişiye hizmet verebiliyorsunuz?

  5

Bülent Kadir Saç Tasarım Hakkında

Düğün gününüzde ışıldayan güzelliğinizi ortaya çıkarmanız için profesyonel ellerde iyi yapılmış bir saç ve makyaj oldukça önemli bir yer tutuyor. Bu sebeple biz Bülent Kadir Saç Tasarım olarak size her anlamda profesyonel ve kaliteli bir hizmet sunuyor, düğün gününüzde tüm hayran bakışları üzerinize toplamanızı sağlıyoruz.

2011 yılından beri, dört kişilik profesyonel ekibimizle size her zaman en iyi hizmeti sunmak için özenle çalışıyoruz. Sektörde kendimizi daima bir adım ileri taşımayı hedefliyoruz. Bunun için eğitimler alıyor, son trendleri yakından takip ediyor ve kullandığımız ekipmanları son teknolojik gelişmelerle uyumlu olarak devamlı yeniliyoruz.

Modern tasarımlarla konforu bir araya getirdiğimiz salonumuzda size güler yüzlü hizmet sunuyoruz. Düğün gününüzde sizinle birlikte beş kişiye kadar yakınınıza en iyi şekilde hizmet sunabiliyoruz.

Gelin saçınız için hazırlıklara geçtiğimizde sizim isteklerinizi ve beklentilerinizi doğru bir şekilde anlayıp, ardından hazırlıklarınıza başlıyoruz. Düğün gününde uzun saç kullanmak isteyen kısa saçlı gelinlerimiz için mikro kaynak gibi uygulamalar yapabiliyoruz. Düğün profesyonel dokunuşlarla farklı bir güzelliğe sahip olmak isterseniz, renklendirmeden kesime son derece kaliteli bir hizmet sunuyoruz. Kullandığımız organik boyalar sayesinde de saçlarınızı yıpratmadan boya işleminizi gerçekleştirebiliyoruz.

Makyaj uygulamanıza geçtiğimizde yüz hatlarınızı iyi bir şekilde analiz ederek sizi en güzel görüntüye ulaştıracak makyaj uygulamasını tasarlıyoruz. Makyajınızın yüzünüzde pürüzsüz ve kalıcı olması için kaliteli bir baz uygulamasıyla makyajınıza başlıyoruz. Ardından her aşamada kalıcılığı yüksek makyaj ürünleri kullanarak, kusursuz güzelliğinizi gün boyu korumanızı sağlıyoruz.

Edindiğimiz tecrübeler sayesinde düğün hazırlıklarınızdaki tatlı telaşlarınızı doğru bir şekilde anlıyor, işinizi hafifletecek çözümler üretmeye özen gösteriyoruz. Düğün gününüzde fark yaratan hizmetlerimizi dilerseniz düğün mekanınızda da verebiliyoruz.

Eğer siz de düğün gününüzde ışıl ışıl bir güzelliğe sahip olmak isterseniz; sayfanın yanında bulunan formu doldurarak hakkımızda daha fazla bilgi edinebilir, Bülent Kadir Saç Tasarım İstanbul gelin saçı ve makyajı fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  Kaleiçi Mah. Tevfik Erdönmez Cad. No:22/1 Çatalca/İstanbul

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.