Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın


Black Makas Hakkında

Bugüne kadar birçok gelin adayını salonumuzda ağırlamanın vermiş olduğu tecrübe ve mutlulukla yanınızda olmak için Kadıköy’deyiz. Hizmet kalitesinden asla ödün vermeden çalışan Black Makas Kuaför’ü, özel günleriniz dışında saç kesimi, boya, röfle, balyaj, renklendirme, manikür ve pedikür gibi işlemler için de rahatça tercih edebilirsiniz.

Düğün hazırlık sürecinde bizden destek almak isteyen gelin adaylarımız için doğal makyaj yapmayı tercih ediyor ve onların duru bir güzelliğe sahip olmalarını sağlıyoruz. Profesyonel makyaj öncesinde gelinlerimize cilt bakımı yapıyor, makyajı tamamlama aşamasında takma kirpik uygulaması gerçekleştiriyoruz. Yüz hatlarınızı en doğru şekilde analiz ederek tarzınıza yakışacak stillere yöneliyoruz. Özel isteklerinize kulak vermekle kalmıyor, gerekli durumlarda tecrübemizle size yol gösteriyoruz. Bronzer, kontur ve aydınlatıcı uygulamalarını, son zamanların trend renklerini makyajınızda mutlaka kullanıyoruz. Tüm işlemler bittikten sonra sabitleyici spreylerden yardım alıyoruz ki makyajınız gün boyu kalıcılığını koruyabilsin.

Her zaman en güncel saç tasarımlarını takip eden ekibimiz, klasik topuz modellerimizin yanı sıra açık ve dalgalı saç modellerini de hayata geçirebiliyor. Doğal ve farklı bir tarza sahip gelin saçı isteyen gelinlerimiz, örgülü topuzlar veya örgülü at kuyruğu modellerini tercih edebilir. Gelinlerimiz için düğünden önce ücretsiz prova hizmeti sunuyoruz. Bu sayede düğün gününden önce saç ve makyaj modelinizi kendinizde görebiliyor, içinize sinmeyen bir durum olduğunda değişiklik isteyebiliyorsunuz.

Düğün tarihinde sizinle birlikte gelen yakınlarınız için de profesyonel hizmetler verdiğimizi bilmelisiniz. Bu imkanımızdan dilediğiniz şekilde faydalanmak için randevu oluşturmayı ihmal etmeyin! Hakkımızda daha fazla bilgi almak istiyorsanız, sayfanın üst kısmında yer alan iletişim formunu doldurabilirsiniz. Böylece İstanbul gelin saçı ve makyajı için fiyat teklifleri alabilir, düğününde göz kamaştıran bir güzelliğe sahip olan gelin adaylarımızdan biri olabilirsiniz.

İletişim

  • Adres:

    Suadiye Mahallesi, Çolak İsmail Sk. No:17, 34740 Kadıköy/İstanbul, Türkiye

  • Haritadaki Konumu

    Black Makas Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.