Beyhan Ural Studio

E-posta Gönder

 • Küçükçekmece, İstanbul.

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

Beyhan Ural Studio Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  3.000-5.000 TL

Beyhan Ural Studio Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Beyhan Ural Studio Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Beyhan Ural Studio Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Manikür / Pedikür, Takma kirpik

Beyhan Ural Studio Hakkında

Düğününüzde sizi göz alıcı göz alıcı gösteren detayların başında saç ve makyajınız geliyor! Bu önemli hizmeti de, kalitesini kanıtlamış ve tecrübesi ile bugüne kadar sayısız gelin adayının yüzünü güldürüş bir isimden almanız gerektiğini düşünüyoruz. Beyhan Ural, kendinizi ayrıcalıklı hissetmeniz ve hayatınız boyunca unutamayacağınız bugünde başrol olmanız için sizleri bekliyor!

Bugünün sizin için yerinin çok büyük olduğunu biliyoruz. Biz de bu sorumluluk ile çalışıyor, tüm imkanlarımızda en iyiyi sunmayı amaçlıyoruz. En mutlu günlerde tercih edilmenin bilincini sizleri memnun ederek gösteriyor, güveninize layık olmaya çalışıyoruz.

Gelin saçının ve makyajının oldukça önemli bir konu olduğunun farkındayız. Her detayda gerekli değeri gösteriyoruz. Kullandığımız güzellik ürünleri ve makyaj malzemelerinde sektörün en iyi markalarını tercih ediyoruz. Küçükçekmece kuaförleri arasında yer etmek ve gelin adaylarımızın ilk tercihleri olmak için kalitemizin hep üstüne koyuyoruz.

Peki, saç ve makyajınıza nasıl karar veriyoruz? Öncelikle ten renginiz, yüz hatlarınız, göz renginiz, saç uzunluğunuz, saç renginiz, gelinliğiniz hatta ve hatta düğün konseptiniz bile saçınızı ve makyajınızı belirlemek için önem verdiğimiz detaylar arasında yer alıyor. Bütün olarak uyumlu olmanız ve hem saçınızı hem de makyajınızı en iyi şekilde taşımanızı sağlıyoruz. Sizi yansıtan bir görünüm ile sevdiklerinizi büyülemeye hazır olun!

Güzelliğinizi ortaya çıkarmak için pek çok işlemi salonumuzda gerçekleştiriyoruz. Saç ve makyajınız dışında manikür, pedikür, takma kirpik ve kirpik lifting gibi hizmetlerimizi profesyonel bir şekilde gelin adaylarımızla buluşturuyoruz. Beyhan Ural Studio ile tepeden tırnağa kusursuz görünecek, sevdiklerinizi büyüleyeceksiniz!

Eğer hakkımızda daha fazla bilgi almak ve sunduğumuz olanaklar ile göz kamaştıran bir gelin olmak isterseniz sayfanın yanında bulunan formu ücretsiz doldurarak ya da üst kısımda yer alan iletişim bilgilerini kullanarak bize kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  Halkalı Merkez Mah., Özgün Sok., No:2A, Küçükçekmece, İstanbul

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.