Bella Kuaför Güngören

E-posta Gönder

 • Güngören, İstanbul.

Ekiple Tanışın

Bella Kuaför Güngören Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500 TL'den az

Bella Kuaför Güngören Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Bella Kuaför Güngören Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Bella Kuaför Güngören Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Takma kirpik

Bella Kuaför Güngören Hakkında

Düğün günü 2000 yılından beri güzellik sektöründe yer alan profesyonel bir ekip çalışmayı ister misiniz?

“Evet” dediğinizi duyar gibiyiz! Bu yüzden Bella Kuaför Güngören’de ekibimizle tanışmanız için heyecanla bekliyoruz. Alanında uzman 3 kişilik ekibimizle çalışarak hayallerinizi gerçekleştirmek isterseniz; profesyonel makyaj uygulamaları, saç tasarımı, bakımı ve imaj değişiklikleri için sizi salonumuza davet ediyoruz. İmaj değişiklikleri için ombre, sombre, balyaj, renk değişikliği ve saç kesimleri gibi pek çok hizmet veriyoruz. Güzelliğiniz için en doğru uygulamaları tavsiye eden uzmanlarımızla evlilik süreci boyunca anbean yanınızda olarak mutluluğunuz için çalışıyoruz.

Sizi mutlu edecek uygulamalardan ilki şüphesiz ki şık bir saç tasarımı. Benzeri olmayan özel bir tasarımla şıklığınızı tamamlıyoruz. Topuz, örgü veya dağınık saç modelleri arasından istediğinizi tercih edebilirsiniz. Bunun için duvak, saç aksesuarı ve gelinlik seçiminize göre hareket ediyoruz. Tarzınızı tamamlayan saç tasarımı ile makyajınızın da uyumlu olmasını sağlıyoruz. Güzelliğinizi doğal bir şekilde ortaya çıkarmak için makyaj uygulamaları yapıyoruz. Dünyaca ünlü markaların ürünleriyle hem cilt sağlığınızı koruyor hem de kusursuz görünmenizi sağlıyoruz…

Tüm bunların yanında düğün hazırlıkları süresinde birlikte olmak istediğiniz aile üyeleri ve dostlarınız için de hizmet veriyoruz. Gerekli durumlarda ekibimizde sayı artışına gidiyor, sizinle birlikte 18 kişinin saç tasarımı ve makyaj uygulamalarını yapıyoruz. Dilerseniz, düğün mekanında da yanınızda olabiliriz. Ancak bunu ve saç makyaj provası talebinizi düğün öncesi ekibimize belirtmeniz son derece önemli! Çünkü randevu ile çalıştığımız salonumuzda, her adımı planlayarak değerli vaktinizi en verimli şekilde kullanıyoruz.

Siz de Güngören kuaför salonları arasında bizi tercih ediyorsanız, markamızın kurucusu Kadriye Hanım ile bir an önce iletişime geçmelisiniz. İletişim için Bella Kuaför formu sayfanın üst kısmında yer alıyor.

İletişim

 • Adres:

  Maraşal Çalmak Mah. Soğanlı Cad. No:4 Güngçren/İstanbul

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.