Be Beauty İrem Öztürk

E-posta Gönder

 • Küçükçekmece, İstanbul.

Ekiple Tanışın

 • İrem öztürk

  Make Up Artist
  Uzm. Estetisyen

Be Beauty İrem Öztürk Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500-3.000 TL

Be Beauty İrem Öztürk Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  1 haftadan az

Be Beauty İrem Öztürk Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Be Beauty İrem Öztürk Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Cilt bakımı, Takma kirpik, Ücretsiz prova, Mekanda / Evde hizmet


 • Düğün günü kaç kişiye hizmet verebiliyorsunuz?

  3

Be Beauty İrem Öztürk Hakkında

Düğün tarihiniz hızla yaklaşırken Küçükçekmece gelin saçı ve makyajı kuaförleri arasından hangisini seçeceğinize henüz karar veremediyseniz bu özel gününüzü profesyonel ellere emanet etmenizi tavsiye ederiz. Be Beauty İrem Öztürk markamızla uzun süredir güzellik sektöründe hizmet vermekteyiz. Gelinlerimizin doğal güzelliğini ortaya çıkarıp onları düğünlerine sonuçtan memnun bir şekilde gönderiyoruz. Gelinliğinizin muhteşem ışıltısıyla uyumlu bir güzelliğe kavuşmak için bizimle çalışmaya ne dersiniz?

Deneyim

Be Beauty İrem Öztürk’te gelinlerimizi ve arkadaşlarını geniş ve konforlu güzellik salonumuzda ağırlıyoruz. Uzman estetisyen olan kurucumuzun yanı sıra gelinlerimizin tüm güzellik ve bakım ihtiyaçlarını kusursuz biçimde karşılayacak donanıma ve eğitime sahip güzellik uzmanlarımız bulunuyor. Saç tasarımlarınızı bu sektöre yıllarını vermiş kuaförlerimiz gerçekleştirirken bilgi ve önerilerimizi size sunarak en hoşunuza gidecek modelleri birlikte buluyoruz. Düğün günü hazırlıkları için bizimle çalışan gelinlerimiz firmamızdan hep övgüyle söz ediyor.

Hizmetler

Geniş kapsamlı hizmetlerimiz kadar Be Beauty İrem Öztürk fiyatlarımızın ve gelin paketlerimizin son derece uygun olduğunu göreceksiniz. Güzellik salonumuzda gelin saçı ve makyajı hazırlıklarınızın yanı sıra cilt bakımı da yapıyoruz. Göz makyajınızı daha belirgin bir hale getirmek ve gözlerinizin güzelliğini ön plana çıkarmak isterseniz takma kirpik uygulamamızdan yararlanmanız da mümkün.

Düğün günü sizi evinizde veya dilediğiniz herhangi bir mekanda hazırlayabiliriz. Özellikle evden çıkıp gelin alma merasimini yaşamak isteyen gelinlerimize bu ayrıcalığı sunuyor, sizinle güzellik merkezindeki hizmetlerimizi aratmayacak bir kalitede ilgileniyoruz. Bu tarz talepleriniz için düğün tarihinizden en az 1 hafta önce randevu almanızı öneririz. Özellikle düğünlerin arttığı yaz dönemlerindeki aşırı yoğunluklardan ötürü daha da erken davranmanız gerekebilir. Gelin hanımın dışında 2 arkadaşının daha saç ve makyaj hazırlıklarıyla ilgilenebiliriz.

Saç / Makyaj Tarzı

Gelin saçınıza ve yüzünüze uygulayacağımız makyaj tekniklerine karar vermeden önce gelinliğinizin modeli, yaka şekli, saç tipiniz ve düğün konseptiniz gibi bilgileri sizden alıyoruz. Daha sonra gün içinde ve özel gecelerde ne tür bir makyaj yapmaktan hoşlandığınızı da öğrenip size en çok yakışacak önerileri sunmaya başlıyoruz. Düğünden önce yapacağımız ücretsiz provada hoşunuza giden modelleri deneyebiliriz. Böylece düğün günü herhangi bir sürprizle karşılaşmıyoruz.

Güzelliğinizi pekiştirmek ve sizi hayatınızın belki de en önemli gününe büyüleyici bir şekilde göndermek bizim işimiz! Profesyonel bir hizmet vermenin yanı sıra yüzünüzde ve saçlarınızda en kaliteli ürünleri kullanıyoruz. Gelin paketlerimiz ve hizmetlerimizle ilgili diğer sorularınız için Be Beauty İrem Öztürk iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz. Sayfanın yanındaki formu doldurarak ücretsiz fiyat bilgisi talep etmeniz de mümkün. Mutlu günlerinizde buluşmak dileğiyle!

İletişim

 • Adres:

  gürtepe mahallesi türe sokak şükrü öztürk apartmanı no:45 daire 10 küçükçekmece istanbul

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.