Aytaç Tosun Kuaför

E-posta Gönder

 • Bahçelievler, İstanbul.

Ekiple Tanışın

Aytaç Tosun Kuaför Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500-3.000 TL

Aytaç Tosun Kuaför Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Aytaç Tosun Kuaför Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Aytaç Tosun Kuaför Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Takma kirpik

Aytaç Tosun Kuaför Hakkında

Hayatınızın en özel günlerinden biri olan düğününüz için Bahçelievler’de güzel kuaför arayışında mısınız? Birbirinden güzel saç tasarımı ve etkileyici makyaj tarzlarımızla Aytaç Tosun Kuaför’de unutamayacağınız bir hizmet alabilirsiniz.

Profesyonel ekibimizle birlikte uzun zamandır güzellik sektöründe başarıyla faaliyet gösteriyoruz. Edindiğimiz bilgiler doğrultusunda beklentilerinizi karşılıyor ve tarzınızı en iyi yansıtacak çalışmaları ustalıkla yapıyoruz. Güzellik sektörü daima gelişen ve ilerleyen bir dinamiğe sahip olduğu için biz de kuaför salonumuza buna ayak uyduruyor ve modayı yakından takip ediyoruz.

Bizimle çalışmaya karar vermeden önce sizinle bir araya gelerek nasıl bir hizmet sunduğumuzdan uzun uzun bahsediyoruz. İsteklerinizi, beklentilerinizi, zevklerinizi ve hayallerinizi öğrenerek en kusursuz görünüme ulaşmanız konusunda neler yapabiliriz karşılıklı konuşuyoruz. Yaptığımız çalışmalardan da örnekler göstererek yeteneklerimiz hakkında bilgi sahibi olmanızı ve hazırlık sürecinde bize güvenmenizi istiyoruz.

İstediğiniz tüm saç ve makyaj uygulamalarını rahatlıkla yapabildiğimiz için internette gördüğünüz ya da katalog üzerinden seçtiğiniz tüm modelleri bize gösterebilirsiniz. Gelin saçı ve makyajı hizmetlerimizin yanı sıra saç kesimi ve renklendirme uygulamalarımızla da tarz değişikliğiniz konusunda size destek oluyoruz.

Makyaj aşamasına geldiğimizde ise önce cildinizi nemlendiriyor ardından makyaj bazı uyguluyoruz. Ten renginize uygun bir fondöten seçerek pürüzsüz görünmenizi sağlıyoruz. Moda olan uygulamalar arasında yer alan bronzer, kontur ve aydınlatıcı kullanımlarımızla da yüz hatlarınızı ön plana çıkarıyoruz. Allık ve ruj uygulamalarımızın ardından sabitleyici sprey sıkarak makyajınızı tamamlıyoruz. Sade bir görüntüden yana olsak da isteğinize bağlı olarak zaman zaman abartılı makyajlar da yapabiliyoruz.

Siz de İstanbul Bahçelievler kuaför salonları arasında ismimizden başarıyla söz ettirmeyi başardığımız güzellik merkezimizde düğün hazırlıklarınızı yapmak isterseniz sayfanın üst kısmında yer alan iletişim formunu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  Bahçelievler Mahallesi Delihüseyinpaşa Caddesi No:18/A Bahçelievler/İstanbul

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.