Ayşegül Kuaför Bahçelievler

E-posta Gönder

 • Bahçelievler, İstanbul.

Ekiple Tanışın

Ayşegül Kuaför Bahçelievler Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  5.000-7.500 TL

Ayşegül Kuaför Bahçelievler Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Ayşegül Kuaför Bahçelievler Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Ayşegül Kuaför Bahçelievler Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Takma kirpik

Ayşegül Kuaför Bahçelievler Hakkında

Farklılığın güzelliği ortaya çıkardığını düşündüğümüz Ayşegül Kuaför’de sizin de hayatınızın en mutlu anlarında yanınıza olmak istiyoruz. Rüyalarınızı süsleyen gelin olmanız için uzun zamandır güzellik sektöründe başarıyla faaliyet gösteriyoruz. Kuaför salonumuzda saç kesimi, boya, örgü, gelin saçı ve porselen makyaj hizmetleri veriyoruz.

Profesyonel, cana yakın ve alanında uzman kişilerle çalıştığımız kuaför salonumuzda her zaman kaliteli bir hizmet sunmayı önceliğimiz yapıyoruz. Müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşımımızla ihtiyaçlarınıza uygun pratik çözümler sunuyoruz. Salonumuz içerisinde daima dünyada tanınan markaların en kaliteli malzemeleri kullanıyoruz. Güzellik sektöründe moda olan tüm trendleri de yakından takip ederek size hizmet sunarak isteğinize bağlı olarak uyguluyoruz.

Düğünden önce tüm gelin adaylarımızla mutlaka bir araya geliyor ve nasıl bir hizmet almak istediğinizi ayrıntılı olarak çay veya kahve eşliğinde konuşuyoruz. Yılların kazandırdığı tüm deneyimleri sizinle yapacağımız çalışma esnasında sergiliyoruz. Tarzınıza ve yüz hatlarınıza en çok yakışacak modellere birlikte karar vermeye dikkat ediyoruz. Her zaman önceliğimiz sizin istekleriniz olduğu için fikrinizi önemsiyoruz ve son kararı size bırakıyoruz. Gelinlik modelinizi ve düğün mekanınızı göz önünde bulunduracak şekilde saç ve makyaj tasarımınıza karar veriyoruz.

Tüm saç ve makyaj modellerini yapıyoruz. Maşa ile sık aralıklı kıvırcık bukleler yaratıyor, fön ile saçınızı düzgün bir kalıba sokuyoruz. Tüm bu hazırlıklardan sonra ise istenilen şekli örgü ya da toplama stilleriyle veriyoruz. Tacınızı ve duvağınızı da ustalıkla takıyoruz. Makyaj aşamasına geldiğimizde ise pürüzsüz görünmeniz ilk önceliğimiz oluyor. Ten renginizle uyumlu fondöten ve far uygulamaları seçtiğimiz makyajınızda sizi göz kamaştırıcı hale getirecek bir hizmet veriyoruz.

Siz de Bahçelievler kuaförleri arasında yer alan güzellik salonumuzda hizmet almak isterseniz sayfa üzerinde yer alan iletişim formunu doldurarak “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.