Aynur & Aygül Kuaför

E-posta Gönder

 • Gaziosmanpaşa, İstanbul.

Ekiple Tanışın

Aynur & Aygül Kuaför Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  3.000-5.000 TL

Aynur & Aygül Kuaför Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Aynur & Aygül Kuaför Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Aynur & Aygül Kuaför Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Manikür / Pedikür, Takma kirpik

Aynur & Aygül Kuaför Hakkında

2 kız kardeş olarak bu hayattaki en büyük tutkumuzu gerçekleştirmek için elimizden gelen her şeyi yaptık ve nitekim başardık da. Daha çok genç olmamıza karşın inanılmaz başarılar elde ettiğimiz işimiz, severek icra ettiğimiz mesleğimiz ve yarattığımız markamızdan size bahsederek tanıtmak istiyoruz.

Hatırı sayılır bir süredir faaliyette olan salonumuz Aynur Aygül Kuaför Gaziosmanpaşa/İstanbul’da oldukça merkezi bir konumda bulunuyor. Burada sadece bölgemizde değil, ilçe sınırlarını dahi aşan bir ünle çalışıyor, şehrin her yerinden konuğumuzu ağırlıyoruz. Ayrıca Türkiye’nin pek çok ilinde eğitimler düzenliyor ve sevgili meslektaşlarımıza deneyim ve bilgi birikimlerimizi aktarıyoruz.

Modayı, güzellik ve kişisel bakıma dair dünyadaki gelişmeleri ve trendleri takip ederek kendimizi geliştiriyor; sürekli güncel bir hizmet veriyoruz. Harika işlere imza atmamızda rolü büyük olan, her biri alanında uzman ve tecrübeli bir ekibe sahibiz. Genç, dinamik, güler yüzlü ve enerjik bir ekiple kuaför salonlarından beklenebilecek her hizmeti en iyi şekilde verebiliyoruz. Saç tasarımı ve profesyonel makyaj başta olmak üzere türban tasarımı, kesim, saç bakımı ve renklendirme gibi çok sayıda işlemi bünyemizde bulundurabiliyoruz.

Aynur & Aygül Kuaför olarak salonumuzda hemen her gün verdiğimiz hizmet ve çok severek yaptığımız işlerimizden bir tanesi de gelin başı. Düğünler, nişan ve söz merasimleri, kına geceleri ve nikah törenleri gibi tekrarı olmayan günlerde gelinlerimizi ağırlamaktan dolayı çok mutluyuz. Onları hayal ettiklerinden de kusursuz görünümlere ulaştırıyor, doğal güzelliklerini ortaya çıkarıyoruz.

Randevularını belli bir tarih öncesinde alan ve gününde salonumuza gelen gelinlerimize özel ilgi ve alaka gösteriyor, onları prensesler gibi hissettiriyoruz. Gelinlik modelleri, düğün mekanları ve konseptleri gibi detaylara özen gösterip kendi tarzlarına uygun saç ve türban tasarımları yapıyoruz. En iyi olduğumuz konulardan biri olan profesyonel makyajda ise harikalar yaratıyor, gelinlerimizi doğal ancak son derece de şık bir görünüme kavuşturuyoruz.

Aynur Aygül Kuaför gelin başı fiyatları hakkında bilgi almak veya bize ulaşmak isterseniz yandaki formu doldurabilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  Hürriyet Mah. 267 Sok. 16A , 500evler Gaziosmanpaşa/İstanbul

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.