Ayça Saç Tasarım

E-posta Gönder

 • Zeytinburnu, İstanbul.

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

Ayça Saç Tasarım Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500-3.000 TL

Ayça Saç Tasarım Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Ayça Saç Tasarım Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Ayça Saç Tasarım Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Manikür / Pedikür, Takma kirpik

Ayça Saç Tasarım Hakkında

Uzun yıllardır güzellik sektöründe ilk günkü heyecanımızla çalışıyoruz ve işimizi severek yapıyoruz. Güler yüzlülük ve samimiyetle konuklarımızı ağırladığımız salonumuz Ayça Kuaför Zeytinburnu’nun Veliefendi semtinde bulunuyor. Burada her biri işinin uzmanı ve tecrübeli butik bir ekiple birlikte çalışıyor, kişisel bakım adına kadınların ihtiyaç duyduğu işlemleri eksiksiz yerine getiriyoruz.

Çok geniş yelpazedeki hizmetlerimiz arasında başta renklendirme olmak üzere; dip ve tüm boya, keratin bakım, ombre ve sombre, ışıltı, balyaj ve röfle, kesim, perma, saç kaynak, kalıcı fön, profesyonel makyaj olarak adlandırılan gün boyu kalıcı makyaj uygulaması, saç tasarımı, cilt bakımı, tırnak bakımı, manikür ve pedikür gibi uygulamalar mevcut.

Salonumuzda yapmaktan en çok zevk aldığımız işlerden bir tanesi de düğün, nişan ve kına geceleri için gelinlerimizi ağırlamak. Onlara büyük bir ilgi gösteriyor, hayal ettikleri görünüme kavuşabilmeleri için elimizden geleni yapıyoruz. Düğün konseptlerine uygun olarak gelin saçı tasarımlarını ve profesyonel makyajlarını yapıyoruz.

Düğün günü gelinimizin yanında eğer dilerse arkadaşları ve ailesinden yakınlarını da ağırlayabiliyoruz. Saç ve makyajları tamamlandıktan sonra düğün mekanına gitmeden önce kostümlerini salonumuzun odasında giyebilir, müstakbel gelininizin sizi hazır bir şekilde salonumuzda teslim almasını sağlayabilirsiniz.

Salonumuzda haftanın 6 günü bilfiil hizmet veriyoruz ve pazartesi günleri kapalı oluyoruz. Randevu sistemiyle çalıştığımız için önceden bizi arayarak randevusunu oluşturan konuklarımız için programımızı ayarlıyoruz. Randevulu çalışma sebebimizse herkese aynı süreyi ayırabilmek ve özeni gösterebilmek istememizden kaynaklanıyor. Özellikle de düğün, nişan ve kına gecesi gibi önemli günler için daha özel bir ilgi göstermek istediğimizden gelinlerimize düğüne birkaç hafta kala randevularını oluşturma tavsiyesinde bulunuyoruz.

Zeytinburnu kuaför salonları arasında en iyilerden biri için Ayça Kuaför olarak bizi tercih edebilir ve yandaki formu doldurarak kolayca ulaşabilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  Veliefendi Mah. 74/sk No:118 Zeytinburnu /İstanbul.

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.