Alice Saç Tasarım

E-posta Gönder

 • Pendik, İstanbul.

Ekiple Tanışın


 • Firma Sahibi
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

Alice Saç Tasarım Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  5.000-7.500 TL

Alice Saç Tasarım Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Alice Saç Tasarım Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Alice Saç Tasarım Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Manikür / Pedikür, Takma kirpik

Alice Saç Tasarım Hakkında

Düğün gününde kusursuz bir güzelliğe sahip olmak isteyen gelin adaylarımızı Alice Saç Tasarım’a davet ediyoruz. Uzun yıllardır bu sektörde yer aldığımız için sektörel anlamda kendimizi geliştirdik. Deneyimli, bilgi sahibi ve yetenekli kadromuz ile hizmete başladığımız ilk günden beri %100 müşteri memnuniyeti ilkemizle çalışıyor, tüm isteklerinizi yerine getirerek güvenilir bir hizmet veriyoruz.

Sürekli değişen ve gelişen bir zamanın içinde kendini yenilemek mümkün değil. Hal böyle olunca ekibimizi ve hizmetlerimizi sürekli geliştirdiğimizi aldığımız eğitimlerle uzmanlık seviyesine geldiğimizi rahatlıkla söyleyebiliriz. Bu nedenle hayal ettiğiniz saç ve makyaj tasarımı nasıl olursa olsun onu yapabilecek yeterliliğe sahip hissediyoruz kendimizi. Siz de hayallerinizi sınırlandırmadan bizimle paylaşın ve düğün günü göz kamaştıran bir güzelliğe sahip olmanın keyfini çıkarın!

Saçlarınızı istediğiniz görünüme kavuşturmadan önce bazı konulara önem veriyoruz. Bunlardan en önemlisi gelinliğinizin modeli. Mesela dekolteli bir gelinlik tercih ettiyseniz, örgülü açık saç modellerine yakası kapalı bir gelinlik tercih ettiyseniz de ensede veya dağınık topuzlara yöneliyoruz. Özellikle yakası kapalı ve işlemeli olan gelinlikleri saçlarınızla gölgelendirmek istemiyoruz. Daha sonra düğün mekanınızı, saç yapınızı ve uzunluğunu da dikkate alarak uygun saç modelini seçiyoruz. Bu titiz çalışmamız sayesinde düğün gününüzde tepeden tırnağa uyumlu görünüyorsunuz.

Yaptığımız ön görüşmede isterseniz prova imkanımızdan yararlanabiliyorsunuz. Bunu yapma amacımız hem düğünden önce saç ve makyajınızı görmenizi sağlamak, içinize sinmeyen durumlarda değişikliğe giderek önceden önlem almak. Makyaj demişken; en saçlarınız kadar önem verdiğiniz düğün makyajınızı yaparken de az önce saydığımız kriterleri göz önünde tutuyoruz. Her zaman kaliteli ürünler kullandığımızı da belirtelim.

Pendik kuaförleri arasında bulunan ekibimiz hakkında daha fazla bilgi almak ve düğün tarihinize randevu oluşturmak için sayfanın üst kısmında yer alan formu doldurabilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  Batı, 19 Mayıs Cd. Okmen İş Merkezi D:39, 34890 Pendik/İstanbul

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.