Ali Mazı Saç Kaynak Merkezi

E-posta Gönder

 • Bağcılar, İstanbul.

Ekiple Tanışın

Ali Mazı Saç Kaynak Merkezi Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500-3.000 TL

Ali Mazı Saç Kaynak Merkezi Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Ali Mazı Saç Kaynak Merkezi Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Ali Mazı Saç Kaynak Merkezi Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Takma kirpik

Ali Mazı Saç Kaynak Merkezi Hakkında

Düğün gününüzde gelin saçınız gelinliğinizin güzelliğini tamamlayan en önemli faktördür. Bu nedenle biz Ali Mazı İstanbul Saç Kaynak Merkezi olarak düğün gününüzde profesyonel dokunuşlarımızla mutluluğunuza ortak oluyor, düğün gününüzde muhteşem bir güzelliğe ulaşmanızı sağlıyoruz.

Salonumuzda çalışan her bir ekip üyemiz alanında eğitim almış, profesyonel kişilerden oluşuyor. Bu profesyonel ekip arkadaşlarımızla size kaliteli, profesyonel ve güler yüzlü hizmet sunuyoruz. Müşterilerimizden aldığımız olumlu referanslar ile de kendimizi devamlı bir adım ileri taşımak için daha büyük bir şevkle çalışmaya devam ediyoruz. Alanımızla ilgili eğitimlere katılarak kendimizi geliştiriyor, güzellik alanındaki son trendleri yakından takip etmeye özen gösteriyoruz.

Salonumuzda size her zaman en kaliteli hizmeti sunabilmek için salonumuzda kullandığımız ürünler konusunda oldukça özenli çalışıyoruz. Salonumuzda sadece en güvendiğimiz kaliteli dünya markalarının ürünlerini kullanıyoruz. Saçlarınıza uyguladığımız her işlemde de olabildiğince doğal içerikli ürünler kullanmaya özen gösteriyoruz. Bu sayede düğün gününüzde saçlarınızın sağlıkla ışıldamasını sağlıyoruz. Kaliteli ürünler profesyonel dokunuşlarımızla buluşunca ortaya çıkan sonuçlar kaçınılmaz olarak kusursuz oluyor.

Düğün gününüzde kısa saçlarınız nedeniyle istediğiniz modeli kullanamıyorsanız, düğün gününüzde daha uzun saçlara sahip olmak istiyorsanız endişelenmenize hiç gerek yok. Çünkü biz her anlamda kaliteli ürünler kullanarak yaptığımız kaynak uygulamalarıyla çok doğal bir görünümle saçlarınızı uzatabiliyoruz. Kaynak uygulamanıza geçmeden önce saçlarınızın rengini, saç kalınlığınızı ve saç yapınızı doğru bir şekilde analiz ederek size en uygun kaynak saç çeşidini tercih ediyoruz. Kaynak uygulamamızdan en iyi sonuçları alabilmek için de oldukça kaliteli ve yıpranmamış saçlarla uygulamanızı yapıyoruz.

Siz de düğün gününüzde ışıl ışıl ve kusursuz saçlarla mutluluğa “evet” demek istiyorsanız; sayfanın yanında bulunan formu doldurarak hakkımızda daha fazla bilgi edinebilir ve Ali Mazı Kuaför fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  Hürriyet Mah. Atatürk Cad. No: 25/C Bağcılar/İstanbul

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.