Alev Kuaför Bağcılar

E-posta Gönder

 • Bağcılar, İstanbul.

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

Alev Kuaför Bağcılar Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  5.000-7.500 TL

Alev Kuaför Bağcılar Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Alev Kuaför Bağcılar Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Alev Kuaför Bağcılar Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Manikür / Pedikür, Takma kirpik

Alev Kuaför Bağcılar Hakkında

Alev Kuaför Bağcılar Çiftlik ailesi olarak siz değerli misafirlerimiz için; kaş dizaynı, ombre, sombre, kişiye özel renklendirme, dudak pigmentasyonu, kirpik lifting, gelin saçı ve makyajı gibi hizmetler veriyoruz. Deneyimli bir ekiple çalıştığımız için, beklentilerinizi eksiksiz olarak karşılamayı hedefliyoruz. Uzun yıllardır sektörde bulunmamızdan dolayı, şimdiye dek pek çok misafirimizi ağırladık ve heyecanlarına ortak olduk. Sizi de en özel gününüze hazırlamak ve güzel hislerinizi paylaşmak için sabırsızlıkla bekliyoruz!

Gelin saçı ve makyajınız için öncelikle, nasıl bir hayaliniz olduğunu öğreniyoruz. Bunun yanında; düğün konseptiniz, düğün mekanınızın neresi olduğu ve gelinliğinizin detayları gibi konular da fazlasıyla önem arz ediyor. Tüm bunları göz önüne alarak bir saç modeli oluşturuyoruz. Salon düğünü, kır düğünü veya otel düğünü seçeneklerine göre saç modeliniz değişiklik gösterebiliyor. Uzun ya da kısa, kıvırcık veya düz fark etmeksizin her saça, kusursuz şekiller verebiliyoruz. Saçlarınızı taradıktan sonra, gece boyu kalıcı olması için özel sabitleyici spreyler kullanıyoruz.

Sıra makyaja geldiğinde, doğal güzelliğinizi ön plana çıkaracak uygulamalar yapıyoruz. Kusursuz bir ten makyajı sonrasında, etkileyici bakışlara sahip olmanız için buğulu gözler yapıyoruz. Ardından, yüz hatlarınızı daha belirgin hale getirmek için, kontür uygulaması yapıyoruz. Bronzer ve highlighter kullanarak yaptığımız kontür, güzelliğinize güzellik katıyor. Son olarak da tüm görünüme uyacak renkte bir rujla, makyajınızı tamamlıyoruz.

Hayatınızın en güzel gününde, kendinizi işini çok iyi yapan bir kuaföre teslim etmelisiniz. Bembeyaz gelinliğinizin içinde adeta bir prenses gibi hissetmeniz için, kusursuz bir saç ve makyaja sahip olmayı vaat ediyoruz. Kararınızı verdiyseniz ve bizimle çalışmak isterseniz, Alev Kuaför Bağcılar Çiftlik iletişim bilgileri ve detaylar için, sayfanın hemen yan tarafında yer alan formu doldurun ve bize ulaşın!

İletişim

 • Adres:

  Yavuz Selim Mahallesi 5/1 Sokak No:3 Çiftlik /Bağcılar

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.