Rose In Paradise

E-posta Gönder

Rose In Paradise Özellikler

Hizmet İçeriği
Aksesuar
Teslim Süresi
1 haftadan az
Özellikler
Özel Yapım Hazır Model Kişiselleştirme İmkanı

Rose In Paradise Sık Sorulan Sorular

Sağladığınız Aksesuarlar

Çiçek, Gelin Tacı

Rose In Paradise Hakkında

Solmayan güller deyince akla gelen ilk marka olarak ürünlerimizi beğeninize sunuyoruz. -40 derecede dondurularak 2-3 yıl boyunca canlılığı koruyabilen özel tasarım güller yaratıyoruz. Rose In Paradise çiçek konusunda oldukça farklı çizgilerle profesyonel bir hizmet veriyor.


Herhangi bir bakım istemeyen ve yıllarca tazeliğini koruyan güllerimiz bir marka haline geldi. Farklı renk seçenekleri ve kişiye özel tasarımlarımızla hem sevdiklerini mutlu edebilir hem de düğün, nişan gibi özel organizasyonlarınız için tuttuğunuz mekânlarda zevkli dekorasyonlar yaratabilirsiniz.


Söz, nişan, düğün organizasyonlarınız için zevkli ve şık hediyelikler olarak solmayan güllerimizi kullanabilirsiniz. Biraz ürünlerimizden bahsedecek olursak, 2-3 cm büyüklüğünde “Small Solmayan Güller” olarak adlandırdığımız kategori de nişan ya da nikâh sonrası dağıtabileceğiniz hediyelikler yer alıyor. Anahtarlık şeklinde olmakla birlikte seçtiğiniz renkteki gülü yuvarlak, şeffaf bir topun içine koyuyoruz. Uç kısmında ise dilerseniz rengine uygun tüy ve püskül koyuyoruz. Bir diğeri ise “XL Solmayan Güller”. İsterseniz pirinç piramit cam kutuda isterseniz cam bir fanusun içerisinde seçtiğiniz renk de gülleri yerleştiriyoruz. Hatta bir konsept yaratarak “Sonbahar Bahçesi” adı verdiğimiz hediyeliğimizi de, çeşitli aranjmanlarla gülleri cam bir fanusun içine yerleştiriyoruz. Balon ya da kurdeleyle uygun süslemeler de gerçekleştirebiliyoruz. Son olarak ise “XXL Solmayan Güller” kategorimizden bahsedecek olursak, 14 santimlik mermer tabanıyla ve 27 santimlik cam bir fanusun içerisinde kalp şeklinde kırmızı bir gül de yerleştirebiliyoruz. Diğerlerine göre daha büyük boyutlarda karşımıza çıkıyorlar. Bu saydıklarımızı hediyelik veya aksesuar olarak temin edebilirsiniz. Bunun yanı sıra bir gelinin olmazsa olmaz aksesuarı olan gelin çiçeği konusunda da hizmet veriyoruz. Solmayan gelin buketlerimizin hazır modellerinden de seçebilir ya da size özel bir tasarım yapabiliriz. Gelinliğinize en uyacak çiçek aranjmanı oluşturarak bu büyülü güne yakışır bir el çiçeği oluşturabiliriz.


Eğer düğün, nişan, nikâh gibi özel günleriniz için hediyelikler hakkında bilgi almak ya da gelin çiçeğinizde bizim imzamız olmasını istiyorsanız sayfanın üzerindeki numaradan bizi arayarak ulaşabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • Firma Yetkilisi

İletişim

  • Adres:

    Bahçelievler Mahallesi, Deli Hüseyin Paşa Cd. No:61, 34180 Bahçelievler/İstanbul Bahçelievler,

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Rose In Paradise Yol Haritası

Rose In Paradise Yorumları (1)

Bu firmayla mı çalıştın? Yorum yaparak evlenecek diğer çiftlere yardımcı ol.

Gül & Nadir

Düğün Tarihi: 10.07.2019


Bütün ürünler birbirinden güzel görünüyor. Benim de nikahım temmuzda olacak ve kesinlikle burdan temin etmeye karar verdim.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.