orkestra gelin ayakkabıları

E-posta Gönder

orkestra gelin ayakkabıları

Gelin Ayakkabısı ve Aksesuarları

Kategori

İstanbul

İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir gelin ayakkabısı ve hangi aksesuarları istediğini söyle, isteklerine uygun 5 ayakkabı ve aksesuar firmasından ücretsiz fiyat teklifi göndersin!


Önerilen Firmalar

İstanbul

Hand Made By Feray

Gelinlik için ayakkabı ve aksesuarlar, gelinlik kadar sofistike ve kaliteli...

İstanbul

Zal Çeyiz

Hayatınızın en unutulmaz günlerinde, buketinizi, sabahınızı, topuklularınız...

İstanbul

Türkmen Baylan

Gelin ayakkabıları, çoğu insanın düğünde sevmediği konulardan bazılarıdır. ...

Hakkında

Orkestra Gelin Ayakkabıları ile her düğün konseptine uygun ayakkabı modellerini bulabilirsiniz. Topuklu, topuksuz, kalın ince topuklu, yüksek alçak topuklu, platformlu, platformsuz gibi çok çeşitli modeller burada yer almaktadır. Her gelin adayı kendi tarzınıza ve zevkine göre ayakkabı modellerini burada bulabilecektir. Yer alan ayakkabı modelleri gelinlerin ölçülerine göre düzenlenebilmektedir. Aynı zamanda kişilerin kendi tasarımları da üretilmektedir. Burada kendinize özel tasarım ayakkabıları üretebilirsiniz. Özel koleksiyonlar ile kendinizi yansıtan ve konseptlerinize uyan modelleri elde edebilirsiniz. Modeller müşterilerin isteklerine göre değişen özelliklerde süslenmektedir. Ayakkabı süslemeleri ile modeller özelleştirilmektedir. Müşterilerin boy oranlarına ve isteklerine göre ayakkabı modellerine platformlar eklenmekte ya da çıkarılmaktadır. Değişen ölçülerde ayakkabılar hazırlanmaktadır.

İletişim

Ibrahim Bay

  • Adres: Zeytinlik Mah. Fahri Korutürk cad. No.30 Tınaztepe çarşısı. Alt kat No.2 Bakırköy / istanbulYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.