Mines Flowers

Mines Flowers

Gelin Ayakkabısı ve Aksesuarları

Kategori

Kadıköy, İstanbul

İlçe, İl


Genel Özellikler

  • Hizmet İçeriği Aksesuar
  • Teslim Süresi1 hafta

Özellik

  • Özellikler Özel Yapım, Kişiselleştirme İmkanı

Sorular

  • Sağladığınız Aksesuarlar Çiçek, Gelin Tacı

Hakkında

En özel günleriniz için her detayı kendinize özel olacak şekilde tercih etmek istediğinizi biliyoruz. Bu yüzden söz, nişan, kına ve düğün organizasyonlarınızda Mines Flowers ailesi olarak yanınızda oluyoruz…


Aksesuar seçimlerinizi yaparken tamamen sizin için tasarlanan çalışmalar ile özel bir görüntü yakalama şansı sunuyoruz. Hem davetinize uygun bir aksesuar belirliyoruz hem de konseptiniz için uyumlu olan renk ve çiçekler ile aranjmanlar yapabiliyoruz. Her aksesuarınızı tasarlarken hala ilk günkü gibi heyecanlanıyoruz. Profesyonel ekibimiz ile birlikte kimsenin sahip olamayacağı alternatifleri sunuyoruz!


Hazırlıklara başlarken canlı çiçekler mi yoksa cansız çiçekler mi kullanacağınıza karar veriyoruz. Canlı çiçekler fotoğraf çekimlerinde tercih ediliyor olsa da hatıra olarak saklamak isteyenler yapay çiçek tercih ediyor. Kalitesiz bir görüntü olduğunu düşünenlere kaliteli malzemeler ile canlı gibi gözüken çiçekler tercih ettiğimizi belirtmek isteriz.


Son zamanların modası dış çekimler ve kır düğünü konseptleriniz başta olmak üzere her davetiniz için saç aksesuarları üretebiliyoruz. Ayrıca gelin el çiçeğinizi uygun aranjmanlar ile hazırlıyor ve tutma yerini tasarlarken de jüt tüller, hasır ip, rengarenk kurdeleler tercih ediyoruz. Mis gibi kokan lavanta, gül, ara çiçekleri, tüller ve renkli kokinalar kullanabiliyoruz. Damat beyleri de unutmuyoruz. Hem salonumuzda bulunan çiçeklere hem de gelin hanımın çiçeklerine uygun bir yaka çiçeği tasarlıyoruz. Nedimeleriniz, nikah şahitleri aile bireyleri ya da kına gecesi davetlerinizde gençler için çiçekler ile hazırlanan taç, bileklik ve aksesuarlar da tasarlama şanımız bulunuyor. Masa çiçekleri ve gelin hanımlar için taç da sıklıkla tercih ediliyor.


Söz ve nişan organizasyonlarınızda kurdele kesilecek olanda fotoğraf çekimi için bir dekor tercih edenlere kapı süsü tarzında aksesuarlar tasarlayabiliyoruz. Pleksi ürünlere isminiz yazılı olan plakayı da süslerimize ekliyoruz. Yüzük tepsisi yerine modern bir görümüm ile kütük tepsi, cam bir aksesuar altlığı veya hasır bir tepsi seçeneklerini değerlendiriyoruz.


Yeni eviniz için çiçekler ve kapı süsleri, lohusa aksesuarları gibi en özel aksesuarlarınızı da Kadıköy gelin aksesuarları atölyemizde tasarlıyoruz! Yaptığımız çalışmaları incelediğinizde; çiçekler ile yapılacak her süsleme için aklınıza ilk olarak Mines Flowers gelecek…


Yapmanız gereken ise sayfa üzerindeki bilgileri kullanarak ya da telif formunu doldurarak bizimle iletişime geçmek!

  • Adres: Bahariye Caddesi Hak İş Hanı Kat:1 Daire :26 Kadıköy Ist.

Mines Flowers Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Mines Flowers firması şu anda teklif veremiyor 🙁

Aradığın özellikleri seç, ücretsiz düğün danışmanlarımız isteklerine uygun 5 firmayla seni iletişime geçirsin!

ÜCRETSİZ TEKLİF AL
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.