Elı Peacock

Elı Peacock Hakkında

İstanbul’da gelin aksesuarı nerede satılır diyorsanız uğramak isteyeceğiniz adres Eli Peacock! Sevil Savaş Özsezer, tasarım ve üretim tutkusunu hayata geçirerek aksesuarları baz alan bir markanın kuruculuğunu üstleniyor. Günümüzde dergilerde, ünlülerin özel çekimlerinde ve davetlerinde kullanılmak üzere aksesuarlar tasarlamaya devam ediyor. Özel gelinlik aksesuarı koleksiyonlarıyla ünlenen bir marka olarak sizin de gelinliğinize ve düğün konseptinize uyacak harika parçalar tasarlanması için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Tercihinizi özel tasarımlardan veya hazır koleksiyonlarımızdan yana kullanabilirsiniz.

Deneyim
İstanbul Moda Akademi’sinde başlayan ve London Fashion School’da devam eden moda yönetim programı eğitiminden sonra kendi markasını kurmaya karar veren Eli, Londra deneyimi sayesinde harika aksesuarlar üretmeye devam ediyor. Tasarım ve üretim sürecinde bizzat bulunarak denetimlerini gerçekleştiren ilkeli bir marka olarak size hizmet veriyoruz. Kendimizi geliştirmeye devam ederken güncel olarak bütün aksesuarlarımızı elde hazırlayarak günlük siparişlerimize göre üretimim planımızı oluşturuyoruz.

Hizmetler
●Bütün ürünler markanın kurucusu ve ekibi tarafından Nişantaşı'ndaki atölyede üretilen nadide gelin aksesuarlarına ulaşarak düğününüzde harika parçalar taşıyabilirsiniz.
●Düğününüzde tercih etmek üzere Eli Peacock taç, saç aksesuarı, şapka, küpe gibi hem kişiye özel tasarımlar hem de koleksiyon olarak sunulan geniş bir portföyümüz bulunmakta.
●Gelin taçlarınızda kristaller, kumaşlar, beyazın farklı tonları ve inciler tercih edebilirsiniz. Size geniş malzeme seçenekleri sunarak gelin taçlarınızı gelinliğinizle bütünleştiriyoruz.
●Eğer klasik tasarımlardan hoşlanıyorsanız kristal boncuklu veya incilerle tamamlanmış motifli nikah kepi modellerimize göz atabilirsiniz.
●Özel davetleriniz için dilediğiniz renk ve modelde çalışabileceğimiz tasarımlara erişmeniz için sizinle her detayı görüşüyoruz.

Ek Hizmetler
●Her tarza uygun tamamlayıcı aksesuarlarımızı kişiye özel tasarımlarla hazırlayabiliriz.
●Yıllardır beğenilen aksesuar modellerimizden küpe, ayakkabı, kemer ve çantalar tasarlamak için esinleniyoruz.

Düğününüzde size özel oluşturulacak kusursuz ve göz alıcı gelin aksesuarlarını istediğiniz sürede hazırlıyoruz! Yıllarca saklayabileceğiniz, fotoğraflarınızda mükemmel gözükecek ve gelinliğinizi tamamlayacak ayakkabı, küpe, şapka ve daha birçok detay için bizimle iletişime geçebilirsiniz. İstanbul gelin aksesuarları fiyat listesi ve Eli Peacock tasarımları hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için yanda yer alan ücretsiz formu eksiksiz bir şekilde doldurmanız yeterli!

Ekiple Tanışın

  • Sevil Savaş Özsezer
    Firma Sahibi

İletişim

  • Adres:

    Teşvikiye Cd. No:43 D:4 Kat:3

  • Haritadaki Konumu

    Elı Peacock Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.