Divan Kundura

1 Yorum

E-posta Gönder

Divan Kundura Genel Özellikler

Hizmet İçeriği
Ayakkabı
Teslim Süresi
1 hafta
Minimum Fiyat
300 TL'den fazla

Divan Kundura Özellikler

Özellikler
Özel Yapım Kişiselleştirme İmkanı

Divan Kundura Hakkında

Hayatınız için yeni bir dönem başlıyor! hayat arkadaşınızı seçtiniz ve görkemli bir düğün ile tüm sevdiklerinizin şahitliğinde dünyavine girmeye hazırlanıyorsunuz. O güne dair hiçbir şeyin eksik olmaması için büyük bir özen ile hazırlıklara devam ediyorsunuz ve gün geldiğinde dans pistinde doyasıya dans edip gecenin tadını çıkarmak istiyorsunuz. Peki siz, dans ederken rahat olabileceğiniz konusunda ne kadar eminsiniz? Belki emin değilsiniz belki de daha ayakkabınıza karar bile vermediniz. Öyle ise tam da en doğru zamanda karşınıza çıktık! Biz kim miyiz? Gelin kendimizi tanıtalım.

Divan Kundura Şişli/İstanbul olarak sektöre ilk adımızı 1993 senesi içerisinde attık. Mesleğe başladığımız ilk günden beri inandığımız bir şey ve var o da, her ayakkabının kişiye özel olarak tasarlanması gerektiği. Çünkü herkesin fiziksel yapısının benzer olması mümkün olan bir durum değil. Biri bir ayakkabın üzerinde oldukça kendini rahat hisseder iken başka bir kişi ise rahat edemeyebilir. Bu sebep ile “haute couture” tarzında yani ayak ölçüsü alınarak tamamen kişiye özel olarak ayakkabı üretimi gerçekleştiriyoruz. Ayakkabı modellerini oluştururken tasarım aşamasında Türkiye’nin önde gelen tasarımcıları ile çalışmayı tercih ediyoruz. Bu tercihimiz de markamızın tescili olmuştur.

Kişiye özel ürettiğimiz ayakkabılar ile ayak sağlınızı ön planda tutmuş oluyoruz. Kusursuz görünme pahasına gerekirse acı çekmeniz gerektiği düşüncesine sahipseniz, lütfen bu düşünceyi bir kenara atın. Divan Kundura olarak estetik görünümün ancak konfor ve kendine güven ile ortaya çıkabileceğine inanıyoruz. Bunun için hem zevkli ve estetik tasarıma sahip hem de fiziğinize en uygun ayakkabı ile düğününüzdeki görünümünüzü tamamlıyoruz.

Eğer özel tasarım için vakti olmayan bir gelin adayı iseniz sizi de düşünerek tasarladığımız hazır modellerimiz tabi ki mevcut. Yılmazlar Pasajı’nda hizmet veren firmamıza gelerek modellerimizi deneyebilirsiniz. Bunun için öncesinde bizimle iletişime geçerseniz fiyatlarımız hakkında öncesinde bilgi sahibi olabilirsiniz. Yine bunun için de sayfa üzerinde yer alan formu doldurabilir ve ücretsiz şekilde fiyat teklifi alabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • Firma Yetkilisi

İletişim

  • Adres:

    Halaskar Gazi Cad. Yılmazlar Pasajı No:153/28

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Divan Kundura Yol Haritası

Divan Kundura Yorumları (1)

Bu firmayla mı çalıştın? Yorum yaparak evlenecek diğer çiftlere yardımcı ol.

5,0

Kalite

Personel

İletişim

Gizem & Tugay

Düğün Tarihi: 21.06.2019Ayakkabılarım çok rahattı gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. Teşekkürler

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.