Gelin Arabası Modelleri

Vazgeçilmez klasik modellerden, çılgın çiftlerin tercihi alternatif gelin arabası çeşitlerine yüzlerce model Düğün.com'da! Gelin arabası modellerini incele, düşlediğin araba için fiyat teklifi al ve hayalindeki gelin arabasına indirimlerle sahip ol.

Düğün Fotoğrafları İçin Fikirler

Düğün fotoğrafları ölümsüzdür. O nedenle çekimlerin nasıl olduğu ve fotoğrafçınızın profesyonelliği çok önemlidir. Düğününüz kış aylarında olacaksa tarihi mekanların içerisinde fotoğraf çekimleri yaptırabilirsiniz. Özellikle vintage düğün pozları tarihi mekanlara çok yakışacaktır. Eğer ilginç düğün pozları arıyorsanız, arkadaşlarınızı da fotoğrafa dahil ederek doğal pozlar yakalayabilirsiniz. Ayrıca düğün mekanındaki çekimler için özel anları aklınızda bulundurarak hareket etmeniz önemli. Örneğin, ilk çıkış, ilk dans, pasta kesme töreni gibi anlarda konuşmamaya ve sürekli gülümsemeye özen gösterin.

Gelin Damat Pozları İçin Tüyolar

İlk olarak gelin ve damadın rahat olması çok önemlidir. Çünkü düğün fotoğrafçınız ne kadar iyi olursa olsun, siz kasılarak poz verirseniz ortaya güzel sonuçlar çıkmayacaktır. Mesela, fotoğraflarda belinizin ince çıkmasını istiyorsanız pozlarınızı fotoğrafçınıza 45 derecelik açıyla verebilirsiniz. Vücut ağırlığınızın büyük bir kısmını tek bacağınıza yüklerseniz de daha estetik fotoğraflar elde edersiniz.

Romantik düğün pozları için gün batımı çekimlerini ya da balonları tercih edebilir, komik gelin damat fotoğrafları içinse komik gözlükler, maskeler ve aksesuarlar kullanabilirsiniz.

Dış Çekim Pozları İçin Öneriler

Dış çekim pozları için mutlaka yanınızda rahat bir ayakkabı bulundurmalısınız. Hatta çekim yapacağınız yere göre ikinci bir gelinlik tercihinde de bulunabilirsiniz. Özellikle sahil çekimlerinde farklı bir gelinlik kullanmanızda fayda var. Düğün hikayesi çekimleri için dış çekim pozları da oldukça önemlidir. Gelinin evden alınışından saç makyaj hazırlığına, fotoğraf çekimlerinden düğün alanına varışa kadar her anı içerisinde barındırır. Dış çekimlerde güzel pozlar elde edebilmek için stresli olmamanız gerekli. Unutmayın ne kadar rahat görünürseniz o kadar güzel pozlar elde edersiniz. Kış ayında dış çekim yapmak istiyorsanız, kış bahçelerini kullanabilirsiniz.

Fotoğraf çekimleriniz için galerileri inceleyip, nerede ve nasıl fotoğraflar çekinmek istediğinize karar verdikten sonra mutlaka düğün fotoğrafçılarıyla iletişime geçerek fiyat teklifleri alın.