Tutar Rent A Car

E-posta Gönder

Tutar Rent A Car Hakkında

Tutar Rent a Car 2000 yılında kurulan Tutar İnşaat Şirketler Grubunun öncülüğünde 2008 yılında faaliyete geçmiştir. Ekonomik fiyat ve son model araçlarla Isparta ve Çevre İllere araç kiralama hizmeti vermektedir.

Tutar Rent a Car filosunda 20 nin üzerinde araç bulundurmaktadır, bu araç sayısı her sene araçların modelleri yenilenerek arttırılmaktadır. Araçlarımızın tamamı Rent a Car kaskolu olup tüm bakımları taşıt takip sistemi ile zamanında yapılmaktadır, Müşterilerimizin önce can güvenliğini önemsediğimiz için filomuzdaki araçların her 50.000 km de lastikleri periyodik olarak değiştirilmektedir.

Tutar Rent a Car sürekli kendini yenileme sürecinde ve müşterilerimizin tavsiyeleri doğrultusunda kendini geliştirmektedir. Müşterilerine her zaman hoş görülü hizmet ve kaliteli seyahat imkanı sağlamayı ilke edinmiştir, bu gibi ilkeleri sayesinde kurulduğu günden bu güne hiçbir müşteri şikayeti ve müşteri mağduriyeti görmememiz bize işimizi doğru yaptığımızı ispat ettirmiştir. Bu kaliteli hizmeti sunabilmemiz için 7/24 acil telefon hatlarımız ve acil yol yardım partnerlerimiz bulunmaktadır. Bu sistem müşterilerimizin en zor anlarında bile bizleri yanlarında hissetmelerini sağlamaktadır. - See more at: http://www.tutarrentacar.net/sayfa-no-1_hakkimizda#sthash.s2NC9c5F.dpuf

İletişim Bilgileri

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.