Gelin Arabası Aydın

Gelin Arabası

Kategori

Bozdoğan Aydın

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir gelin arabası istediğini anlat, düğün asistanımız isteklerine uygun 5 araç kiralama firmasından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 400-600 TL
  • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 1 hafta

Özellikler

  • Özellikler Şoförlü Araç Kiralama, Şehir Dışına Araç Gönderimi, Süsleme Hizmeti, Davetli Taşıma Hizmeti

Sorular

  • Araç Türleri Jeep, Klasik araba, Limuzin, Lüks araç, Minibüs, Pikap, Spor araba, VIP araç, Vosvos, Alternatif araç, Gelin Atı, Helikopter

Önerilen Firmalar

Karacalar Oto Kiralama
11

Nazilli

Karacalar Oto Kiralama

Şoförlü Araç Kiralama
Aydın Klasik Gelin Arabası
15

Merkez

Aydın Klasik Gelin Arabası

400-600 TL
Şoförlü Araç Kiralama
Pamuk Oto Kiralama
15

Nazilli

Pamuk Oto Kiralama

Hakkında

Evlilik, hayatta çıkılan en heyecan verici ve önemli yolculuktur. Tam da bu yüzden, düğün hazırlıkları sırasında tüm hayallerinizi gerçekleştirmelisiniz. En güzel başlangıcınıza yakışan bir maceraya çıkmanın yolu Gelin Arabası Aydın’dan geçiyor... Seçeceğiniz arabanın modeli ve tarzını şimdiden merak ediyoruz. Peki, siz neyi merak ediyorsunuz? Hemen önemli detaylardan söz edelim:

Aydın düğün arabası kiralama hizmetlerimizden yararlanmaya karar verdiğiniz, pek çok ilde hizmet veren ekibimizle görüşmeler düzenlemek isteyebilirsiniz. Karşılıklı güven bağının kurulması gerektiğini ve araçlarımızı görmek istediğinizi biliyoruz. Bu yüzden düğünden yaklaşık bir hafta öncesinde iletişime geçerek talep ettiğiniz hizmetleri öğreniyoruz. Tüm işlemleri gerçekleştiriyor ve iki tarafın karşılıklı güvenliğini sağlayan sözleşmeyle yolculuğunuz için ilk hazırlıkları tamamlıyoruz.

En çok da standart bir araba yerine özel tercihleri, hayalleri olan çiftlerimizle birlikte heyecanlanıyoruz! Klasik otomobiller, lüks araçlar, Limuzin, Vosvos ve spor araba modellerimizi mutlaka görmelisiniz. Her renk ve tarza hitap eden klasikler; yani bir dönemin en hızlıları, şimdinin nostaljileri için sizi bekliyor. Üstelik seçtiğiniz araba rengi ve tarzı ile dış mekân çekimlerinizde de benzersiz karelerde yerini alıyor. Düşünsenize, pembe direksiyonuyla sahilde bir vosvos en güzel konsept çekimi için sizin oluyor! Arzu ederseniz şirketimiz tarafından tayin edilen şoförümüz ve istediğiniz tarzdaki süslemelerle arabanız hazır! Hatta gelin atı ile geleneksel bir ‘gelin alma’ töreni de tercihleriniz arasında yer alabilir.

Bu arada konuklarınız için de Gelin Arabası ailesi olarak hizmet veriyoruz. Şehir dışına araç gönderebiliyor, şoförü ile davetli taşıma hizmetleri sunabiliyoruz. Bunun için minibüs ve VIP araçlarımızı kiralayabilirsiniz. Özel konuklarınız için alternatif hizmetlerimiz ve pek çok özel araç seçeneğimiz var.

Siz de Aydın gelin arabası süsleme ve kiralama hizmetlerimizden yararlanmak isterseniz, bu sayfa üzerinde yer verdiğimiz iletişim bilgilerini kullanabilirsiniz.

  • Adres: Aydın


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Gelin Arabası Aydın firması şu anda teklif veremiyor 🙁

Aradığın özellikleri seç, ücretsiz düğün danışmanlarımız isteklerine uygun 5 firmayla seni iletişime geçirsin!

ÜCRETSİZ TEKLİF AL
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!