Gelin Arabası Aydın

1

E-posta Gönder

Gelin Arabası

Kategori

400-600 TL

Min. Fiyat

Şoförlü Araç Kiralama

Özellikler

Bozdoğan, Aydın

İlçe, İl


Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 400-600 TL
  • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 1 hafta

Özellik

  • Şoförlü Araç Kiralama
  • Şehir Dışına Araç Gönderimi
  • Davetli Taşıma Hizmeti
  • Süsleme Hizmeti

Sorular

  • Araç Türleri Lüks araç, VIP araç, Helikopter, Vosvos, Minibüs, Jeep, Pikap, Klasik araba, Alternatif araç, Gelin Atı, Spor araba, Limuzin

Hakkında

Evlilik, hayatta çıkılan en heyecan verici ve önemli yolculuktur. Tam da bu yüzden, düğün hazırlıkları sırasında tüm hayallerinizi gerçekleştirmelisiniz. En güzel başlangıcınıza yakışan bir maceraya çıkmanın yolu Gelin Arabası Aydın’dan geçiyor... Seçeceğiniz arabanın modeli ve tarzını şimdiden merak ediyoruz. Peki, siz neyi merak ediyorsunuz? Hemen önemli detaylardan söz edelim:

Aydın düğün arabası kiralama hizmetlerimizden yararlanmaya karar verdiğiniz, pek çok ilde hizmet veren ekibimizle görüşmeler düzenlemek isteyebilirsiniz. Karşılıklı güven bağının kurulması gerektiğini ve araçlarımızı görmek istediğinizi biliyoruz. Bu yüzden düğünden yaklaşık bir hafta öncesinde iletişime geçerek talep ettiğiniz hizmetleri öğreniyoruz. Tüm işlemleri gerçekleştiriyor ve iki tarafın karşılıklı güvenliğini sağlayan sözleşmeyle yolculuğunuz için ilk hazırlıkları tamamlıyoruz.

En çok da standart bir araba yerine özel tercihleri, hayalleri olan çiftlerimizle birlikte heyecanlanıyoruz! Klasik otomobiller, lüks araçlar, Limuzin, Vosvos ve spor araba modellerimizi mutlaka görmelisiniz. Her renk ve tarza hitap eden klasikler; yani bir dönemin en hızlıları, şimdinin nostaljileri için sizi bekliyor. Üstelik seçtiğiniz araba rengi ve tarzı ile dış mekân çekimlerinizde de benzersiz karelerde yerini alıyor. Düşünsenize, pembe direksiyonuyla sahilde bir vosvos en güzel konsept çekimi için sizin oluyor! Arzu ederseniz şirketimiz tarafından tayin edilen şoförümüz ve istediğiniz tarzdaki süslemelerle arabanız hazır! Hatta gelin atı ile geleneksel bir ‘gelin alma’ töreni de tercihleriniz arasında yer alabilir.

Bu arada konuklarınız için de Gelin Arabası ailesi olarak hizmet veriyoruz. Şehir dışına araç gönderebiliyor, şoförü ile davetli taşıma hizmetleri sunabiliyoruz. Bunun için minibüs ve VIP araçlarımızı kiralayabilirsiniz. Özel konuklarınız için alternatif hizmetlerimiz ve pek çok özel araç seçeneğimiz var.

Siz de Aydın gelin arabası süsleme ve kiralama hizmetlerimizden yararlanmak isterseniz, bu sayfa üzerinde yer verdiğimiz iletişim bilgilerini kullanabilirsiniz.

İletişim

Halil Alataş

  • Adres: Aydın

Gelin Arabası Aydın Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!