Evlilik Teklifi Nevşehir

Çağdaş Organizasyon

  • Min. Fiyat
    7.500 -10.000 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Düğün asistanımız senin için ücretsiz araştırsın, karşı konulamaz bir teklif için 5 evlilik teklifi firmasından teklif göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

Çağdaş Organizasyon Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
7.500 -10.000 TL

Çağdaş Organizasyon Özellikler

Ne kadar süre önce iletişime geçmeliyiz?
1 hafta

Çağdaş Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Paket seçenekleriniz var mı?

Evet

Kişiye özel süpriz organizasyonlar yapıyor musunuz?

Evet

Şehir dışında hizmet veriyor musunuz?

Evet

Yemek menüsünde değişiklik yapıyor musunuz?

Evet

Alkol servisiniz var mı?

Evet

İstenilen başka bir mekanda organizasyon yapıyor musunuz?

Evet

Farklı konsept seçenekleri sunuyor musunuz?

Evet

Hangi hizmetleri veriyorsunuz?

Organizasyon

Hangi mekanlarda hizmet veriyorsunuz?

Kumsal

Hizmet verdiğiniz diğer organizasyon türleri?

Söz

Çağdaş Organizasyon Hakkında

Nevşehir ve Aksaray’da hayallerinizi gerçeğe dönüştürecek bir organizasyon firması arıyorsanız, doğru yerdesiniz. Çağdaş Organizasyon olarak önceliğimiz daima sizi memnun etmek. Profesyonel çalışmalarımız, kullandığımız kaliteli aksesuarlarımızla sevgilinizle unutamayacağınız bir an yaşamaya hazır olun.

Uzun zamandır organizasyon alanında hizmet veren bir firmayız. Hala ilk günkü heyecanımızı taze tutarak çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Yıllara dayanan tecrübelerimizle yetinmekle kalmıyor, her geçen gün kendimizi daha fazla geliştiriyoruz. Hizmet sunarken ise esas önceliğimiz tabii ki sizsiniz. Bize aklınızda olan tüm konseptleri ve çarpıcı fikirleri rahatlıkla aktarabilirsiniz. Tamamen talepleriniz doğrultusunda bir konsept belirliyor, hizmet içeriğini de isteklerinize göre şekillendiriyoruz.

Yaptığımız ön görüşmede daha önce yapmış olduğumuz çalışmalardan da örnekler sunuyoruz. İster açık isterseniz de kapalı alanlarda istediğiniz organizasyon düzenini kurabiliriz. Her detayla A’dan Z’ye sizin yerinize ilgileniyoruz. Size sadece sevgilinizle anın tadını çıkarmak kalıyor. Organizasyon sektöründe moda olan tüm gelişmeleri yakından takip ediyoruz. Örneğin günümüzde çadır kurulumu eşliğinde açık havada evlilik teklifi oldukça ön plana çıkan uygulamalar arasında. Biz de bünyemizde size bu imkanı tanıyoruz. Tüllerle çevrili bir çadır kuruyor, etrafını yumuşak minderlerle sarıyoruz. Mini ışıklandırma, yer volkanları, ikramlarla hoş bir alan oluşturuyoruz. Bu romantik anda tek yapmanız gereken sevgilinizin elinden tutmak ve yere diz çökerek ona “Benimle evlenir misin?” diye sormak.

En az sizin kadar organizasyonunuzu önemsiyoruz. Bize aklınızdakini anlatın, sizin için onu gerçeğe dönüştürelim. Nevşehir evlilik teklifi organizasyon hizmeti veren firmalar arasında yer alan markamızın şanslı çiftlerinden biri olmak için tek yapmanız gereken bize ulaşmak. Bizimle irtibata geçmek için sayfada yer alan bilgi formunu eksiksiz doldurabilir ardından “Ücretsiz teklif al” butonuna basabilirsiniz. Sizinle en kısa zamanda görüşmek istiyoruz.

İletişim

  • Adres::

    Nevşehir

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.