Balondokya Sürpriz Evlilik Teklifi

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

 • Firma Yetkilisi
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Düğün asistanımız senin için ücretsiz araştırsın, karşı konulamaz bir teklif için 5 evlilik teklifi firmasından teklif göndersin!

Balondokya Sürpriz Evlilik Teklifi Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  2.000-3.000 TL

 • Ne kadar süre önce iletişime geçmeliyiz?

  1 hafta'dan az

Balondokya Sürpriz Evlilik Teklifi Sıkça Sorulan Sorular

 • Paket seçenekleriniz var mı?

  Evet


 • Kişiye özel süpriz organizasyonlar yapıyor musunuz?

  Evet


 • Şehir dışında hizmet veriyor musunuz?

  Hayır


 • Yemek menüsünde değişiklik yapıyor musunuz?

  Evet

Tüm Sorular

Balondokya Sürpriz Evlilik Teklifi Hakkında

Kapadokya dikkatleri üzerine çeken bir yer. Oldukça romantik atmosferi de pek çok çiftin ilgi odağı. Evlilik teklifi organizasyonları ya da balayı için unutulmaz bir mekan arıyorsanız, şüphesiz o yer Kapadokya olacaktır. Biz de Kapadokya Balondokya Sürpriz Evlilik Teklifi firması olarak Kapadokya’nın meşhur balonları içinde unutulmaz bir evlilik teklifi etmenize yardımcı oluyoruz.

Balon gezisi düzenliyor, Kapadokya semalarından onlarca balon arasından etrafı izlemenize olanak sağlıyoruz. Size özel kalkış yapan sıcak hava balonlarımızla ister nikah töreninizi yapabilir isterseniz de diz çöküp “Benimle evlenir misin?” diye sorabilirsiniz. Sırada evlilik tekliflerinden çok farklı olacak bu anı sevgilinizle birlikte yaşamak ister misiniz? Cevabınız “Evet” ise gelin, Kapadokya’nın gökyüzünde aşkınızı haykırın.

Organizasyonunuz öncesi sizinle iletişime geçiyoruz. Nasıl bir hizmet almak istediğinizi öğreniyor ve bünyemizde ne tür imkanların bulunduğunu size anlatıyoruz. Her şeyin tam da istediğiniz gibi olması için çalışıyoruz. Organizasyonunuzu A’dan Z’ye tüm detaylarıyla planlıyor ve en kusursuz biçimde uygulamaya koyuyoruz. Farklı paket seçenekleri sunuyor, istekleriniz ve bütçeniz doğrultusunda karar vermenize olanak sunuyoruz.

Organizasyon içeriğinizi romantik ortam süslemesi, kırmızı halı, pasta, çiçek aranjmanı, VIP araç, pankart gibi çok farklı seçeneklerle süslüyoruz. Mutluluğunuzu ölümsüzleştirmek için fotoğraf ve video çekimi yapıyoruz. Görüntüleri de kısa sürede size teslim ediyoruz. Balonla yapacağınız gezinti, teklif anınız ve daha pek çok detayı çekimlerinizin içerisinde görecek, ömür boyu saklayabileceksiniz.

Siz de Kapadokya evlenme teklifi organizasyon firmaları arasında araştırma yapıyorsanız, hizmet içeriklerimiz ve Balondokya fiyatlarımız hakkında daha detaylı bilgi edinmek için mutlaka bize ulaşın. Bizimle irtibat sağlamak için sayfa üzerinde yer alan Balondokya iletişim bilgilerimizi kullanabilir ya da yandaki bilgi formunu eksiksiz doldurarak “Ücretsiz teklif al” butonuna basabilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  Cumhuriyet Mah. İstiklal Cad. No:8 Ürgüp

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Balondokya Sürpriz Evlilik Teklifi Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.