Evlilik Teklifi Nevşehir

Balondokya Sürpriz Evlilik Teklifi

  • Min. Fiyat
    10.000-20.000 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Düğün asistanımız senin için ücretsiz araştırsın, karşı konulamaz bir teklif için 5 evlilik teklifi firmasından teklif göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

  • Firma Yetkilisi

Balondokya Sürpriz Evlilik Teklifi Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
10.000-20.000 TL

Balondokya Sürpriz Evlilik Teklifi Özellikler

Ne kadar süre önce iletişime geçmeliyiz?
1 hafta'dan az

Balondokya Sürpriz Evlilik Teklifi Sıkça Sorulan Sorular

Paket seçenekleriniz var mı?

Evet

Kişiye özel süpriz organizasyonlar yapıyor musunuz?

Evet

Şehir dışında hizmet veriyor musunuz?

Hayır

Yemek menüsünde değişiklik yapıyor musunuz?

Evet

Alkol servisiniz var mı?

Evet

İstenilen başka bir mekanda organizasyon yapıyor musunuz?

Hayır

Farklı konsept seçenekleri sunuyor musunuz?

Evet

Hangi hizmetleri veriyorsunuz?

Organizasyon

Hangi mekanlarda hizmet veriyorsunuz?

Doğa

Hizmet verdiğiniz diğer organizasyon türleri?

Söz

Balondokya Sürpriz Evlilik Teklifi Hakkında

Kapadokya dikkatleri üzerine çeken bir yer. Oldukça romantik atmosferi de pek çok çiftin ilgi odağı. Evlilik teklifi organizasyonları ya da balayı için unutulmaz bir mekan arıyorsanız, şüphesiz o yer Kapadokya olacaktır. Biz de Kapadokya Balondokya Sürpriz Evlilik Teklifi firması olarak Kapadokya’nın meşhur balonları içinde unutulmaz bir evlilik teklifi etmenize yardımcı oluyoruz.

Balon gezisi düzenliyor, Kapadokya semalarından onlarca balon arasından etrafı izlemenize olanak sağlıyoruz. Size özel kalkış yapan sıcak hava balonlarımızla ister nikah töreninizi yapabilir isterseniz de diz çöküp “Benimle evlenir misin?” diye sorabilirsiniz. Sırada evlilik tekliflerinden çok farklı olacak bu anı sevgilinizle birlikte yaşamak ister misiniz? Cevabınız “Evet” ise gelin, Kapadokya’nın gökyüzünde aşkınızı haykırın.

Organizasyonunuz öncesi sizinle iletişime geçiyoruz. Nasıl bir hizmet almak istediğinizi öğreniyor ve bünyemizde ne tür imkanların bulunduğunu size anlatıyoruz. Her şeyin tam da istediğiniz gibi olması için çalışıyoruz. Organizasyonunuzu A’dan Z’ye tüm detaylarıyla planlıyor ve en kusursuz biçimde uygulamaya koyuyoruz. Farklı paket seçenekleri sunuyor, istekleriniz ve bütçeniz doğrultusunda karar vermenize olanak sunuyoruz.

Organizasyon içeriğinizi romantik ortam süslemesi, kırmızı halı, pasta, çiçek aranjmanı, VIP araç, pankart gibi çok farklı seçeneklerle süslüyoruz. Mutluluğunuzu ölümsüzleştirmek için fotoğraf ve video çekimi yapıyoruz. Görüntüleri de kısa sürede size teslim ediyoruz. Balonla yapacağınız gezinti, teklif anınız ve daha pek çok detayı çekimlerinizin içerisinde görecek, ömür boyu saklayabileceksiniz.

Siz de Kapadokya evlenme teklifi organizasyon firmaları arasında araştırma yapıyorsanız, hizmet içeriklerimiz ve Balondokya fiyatlarımız hakkında daha detaylı bilgi edinmek için mutlaka bize ulaşın. Bizimle irtibat sağlamak için sayfa üzerinde yer alan Balondokya iletişim bilgilerimizi kullanabilir ya da yandaki bilgi formunu eksiksiz doldurarak “Ücretsiz teklif al” butonuna basabilirsiniz.

İletişim

  • Adres::

    Cumhuriyet Mah. İstiklal Cad. No:8 Ürgüp

  • Haritadaki Konumu

    Balondokya Sürpriz Evlilik Teklifi Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.