Evlilik Teklifi İstanbul

Tuzla Tekne Kiralama Ali Kaptan

Tuzla Tekne Kiralama Ali Kaptan

Tuzla Tekne Kiralama Ali Kaptan Hakkında

30 yıllık tecrübemizi 2019 senesinde kendimize ait bir kurumsal kimlik oluşturarak taçlandırdık. Şimdi bütün bu deneyimimizi, sizin en güzel gününüze eşlik etmek için kullanıyoruz. İstanbul Boğazı’nda evlilik teklifi gerçekleştirerek sevdiğinize asla unutamayacağı bir sürpriz yapmak, hayatınızın en mutlu gününü İstanbul’un eşsiz manzarasında geçirmek isterseniz Tuzla Tekne Kiralama olarak yanınızdayız. Yıllardır değişmeyen kalitemizden faydalanarak sevdiğiniz o şanslı kişiyle mükemmel anılar oluşturun!

Deneyim
Arkamızda 30 yıllık bir tecrübeyle bu yola çıktık. Sektörde geçirdiğimiz seneler boyunca birçok farklı çiftin mutluluğuna şahit olduk. Her bir çiftimizle daha da güçleniyor, kalitemize kalite katıyoruz. Çiftlerimizi mutlu edince biz de mutlu oluyoruz. Özellikle evlilik teklifi gibi hayatınızın en önemli gününde sizinle olmak, bizi de en az sizin kadar heyecanlandırıyor. Bu doğrultuda senelerdir hizmetlerimizi güncelliyoruz.

Hizmetler /Kategoriye Özel
İstanbul evlilik teklifi tekne konseptiyle hizmet veriyor, sizi günün en güzel vakitlerinde İstanbul’un en güzel noktasına getiriyoruz. Hayatınızın geri kalanına böylesine güzel bir konumda başlangıç yapın diye çalışıyoruz. Marmara Denizi’nin güzel mi güzel manzarası, evlilik teklifinize ayrı bir boyut katıyor. Biz de teknemizi bu güzel anınız için süslüyor ve özel aydınlatma sistemimiz sayesinde loş ve romantik bir atmosfer yaratıyoruz.

Ek Hizmetler
Lazer, sis makinesi gibi teknolojilerden yararlanmak isterseniz bu konuda da size destek olabiliyoruz. Yemekli veya kokteylli bir deneyim isterseniz harikulade menülerle masanızı donatıyoruz. Evlilik teklifiniz için özel olarak teknemizi süslüyor, şahane bir ortam yaratıyoruz. Teknemizi süslerken rengarenk canlı çiçek aranjmanları, gümüş şamdanlar, mumlar, renkli balonlar gibi çeşitli dekorasyonları kullanabiliyoruz. Evlilik teklifi dışında kına ve düğün gibi kutlamalarınızı da gerçekleştirebiliyoruz.

Evlilik teklifi öylesine önemli bir andır ki üzerinden seneler de geçse unutulmaz. İşte tam olarak bu yüzden bu güzel anın önemini bilen bir ekiple çalışmanın son derece önemli olduğunu düşünüyoruz. Sektörde tecrübeli bir ekip, harikulade bir organizasyonla gününüze eşlik etsin istiyorsanız sayfadaki iletişim adreslerimizi kullanarak bize ulaşabilirsiniz. İletişim formunu doldurarak da İstanbul teknede evlenme teklifi fiyatlarımız hakkında ayrıntılı bilgi edinebilirsiniz.

Tuzla Tekne Kiralama Ali Kaptan Özellikler

Ne kadar süre önce iletişime geçmeliyiz?
1 hafta

Tuzla Tekne Kiralama Ali Kaptan Sıkça Sorulan Sorular

Paket seçenekleriniz var mı?

Evet

Kişiye özel süpriz organizasyonlar yapıyor musunuz?

Evet

Yemek menüsünde değişiklik yapıyor musunuz?

Evet

Alkol servisiniz var mı?

Evet

İstenilen başka bir mekanda organizasyon yapıyor musunuz?

Evet

Farklı konsept seçenekleri sunuyor musunuz?

Evet

Hangi hizmetleri veriyorsunuz?

Organizasyon

Hangi mekanlarda hizmet veriyorsunuz?

Yat

Hizmet verdiğiniz diğer organizasyon türleri?

Söz

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.