Sürpriz Dizayn

E-posta Gönder

Evlilik Teklifi

Kategori

1.000-1.500 TL

Min. Fiyat

Beşiktaş, İstanbul

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Düğün asistanımız senin için ücretsiz araştırsın, karşı konulamaz bir teklif için 5 evlilik teklifi firmasından teklif göndersin!


Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı 1.000-1.500 TL
 • Ne kadar süre önce iletişime geçmeliyiz? 1 hafta

Özellikler

 • Paket seçenekleriniz var mı?
 • Kişiye özel süpriz organizasyonlar yapıyor musunuz?
 • Şehir dışında hizmet veriyor musunuz?
 • Yemek menüsünde değişiklik yapıyor musunuz?
 • Alkol servisiniz var mı?
 • İstenilen başka bir mekanda organizasyon yapıyor musunuz?
 • Farklı konsept seçenekleri sunuyor musunuz?

Sorular

 • Verilen Hizmetler Organizasyon, Mekan + Organizasyon, Sürpriz Organizasyonu, Mekan Süslemesi, Yemek, Kokteyl, Canlı Müzik, Video, Fotoğraf, Lazer, Havai Fişek, Volkan, Balonlar, Pasta, Çiçek, Drone, İsim Yazdırma, VIP Araç
 • Hangi mekanlarda hizmet veriyorsunuz? Yat, Tekne, Kumsal, Doğa, Tarihi Mekan, Restoran, Kafe, Sinema, Helikopter, Otel, Ev
 • Hizmet verdiğiniz diğer organizasyon türleri? Bekarlığa Veda, Yıl Dönümü, Doğum Günü, Parti

Önerilen Firmalar

Corona Yat Turizm
17 2

Beşiktaş

Corona Yat Turizm

1.000 TL'den az
Evora Yat Kiralama ve Organizasyon
11 1 6

Beşiktaş

Evora Yat Kiralama ve Organizasyon

1.000 TL'den az
Sürpriz Rüyası Organizasyon
17 2 10

Beşiktaş

Sürpriz Rüyası Organizasyon

1.000 TL'den az

Hakkında

Romantik bir akşam yemeği, sürpriz bir evlilik teklifi, doğum günü ve yıl dönümü kutlamaları, after parti, yat kiralama ve prodüksiyon hizmetleri sağlayan bir firmayız. Birbirinden farklı konsept ve sürprizlerimizle Sürpriz Dizayn'da siz de hayallerinizin ötesinde bir hizmet alabilirsiniz.

Güvenilir, pratik ve çözüm odaklı bir hizmet anlayışına sahibiz. Profesyonel kişilerle birlikte çalışıyoruz. Hizmet sunarken önceliğimiz daima sizi memnun etmek. Bunun için de organizasyonunuzun en ince ayrıntısına kadar her şeye özenle dikkat ediyoruz. Tüm hazırlığımızın sadece size ve sevgilinize özel olması için çalışıyoruz. Böylelikle üzerinden yıllar geçse bile unutulmaz bir gün yaşadığınızı her zaman anımsayacaksınız.

Evlilik teklifleri günümüzde çok farklı konseptlerle kutlanabiliyor. Yatta, şık bir mekanda, kumsalda, ormanda, tarihi mekanlarda, helikopterde ya da sokakta bizden hizmet alabilirsiniz. Burada belirleyici olan nerede evlilik teklifi etmek istediğinize karar vermeniz. İstediğiniz konsepti bize anlattıktan sonra tecrübelerimize dayanarak size en iyi şekilde yardımcı oluyoruz. Üstelik her detayla A’dan Z’ye biz ilgilendiğimiz için size sadece anı yaşamak ve “Benimle evlenir misin?” diye sormak kalıyor.

Evlilik teklifi hizmeti sunarken hem içerik hem de bütçe anlamında sizi düşünüyoruz. Bu düşünce doğrultusunda da pek çok pakete sahibiz. İçlerinden kendinize yakın gördüğünüzü ve “Bu benim için ideal.” dediğiniz hizmeti bizden rahatlıkla alabilirsiniz. Evlilik tekliflerinin olmazsa olmaz detayı elbette romantik bir ortam hazırlanışı. Bunu tüm paketlerimizin içerisinde sağlıyoruz. Ancak mekan konseptleri ve ek hizmetler paket içeriklerinde farklılık oluşturuyor. Görüşmelerimiz esnasında size bu konuda yardımcı oluyor, tarzınıza yakışacak en güzel teklif organizasyonunuza karar vermenizi sağlıyoruz.

Siz de İstanbul evlilik teklifi organizasyon firmaları arasında yer aldığımız Sürpriz Dizayn’ın şanslı çiftlerinden biri olmak isterseniz sayfa üzerinde yer alan formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

Gökhan Gökmen

 • Adres: Cevdetpaşa Caddesi, Bebek / Beşiktaş / İSTANBULYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!