Evlilik Teklifi İstanbul

Green Home Event's

0216 706 15 92
Mesaj Gönder
 • Min. Fiyat
  5.000-7.500 TL

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

Green Home Event's Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
5.000-7.500 TL

Green Home Event's Özellikler

Ne kadar süre önce iletişime geçmeliyiz?
1 hafta

Green Home Event's Sıkça Sorulan Sorular

Paket seçenekleriniz var mı?

Hayır

Kişiye özel süpriz organizasyonlar yapıyor musunuz?

Evet

Şehir dışında hizmet veriyor musunuz?

Evet

Yemek menüsünde değişiklik yapıyor musunuz?

Evet

Alkol servisiniz var mı?

Evet

İstenilen başka bir mekanda organizasyon yapıyor musunuz?

Evet

Farklı konsept seçenekleri sunuyor musunuz?

Evet

Hangi hizmetleri veriyorsunuz?

Organizasyon

Hangi mekanlarda hizmet veriyorsunuz?

Yat

Hizmet verdiğiniz diğer organizasyon türleri?

Söz

Green Home Event's Hakkında

2021 yılında temelleri atılan Green Home Event, iki ortağın tutkularını işe dönüştürmeleriyle doğdu. Bu özverili yaklaşım, işlerini sadece bir görev olarak değil, bir tutkuyla yerine getirmelerine olanak tanıdı. Firma, sıradanlığın ötesine geçerek standart kalıplardan uzaklaşıyor ve her çifti kendi özgün hayalleri doğrultusunda desteklemeyi amaçlıyor. Green Home Event, adeta her etkinliği birer sanat eseri gibi işleyerek çiftlerin unutulmaz anılar biriktirmelerine olanak sağlıyor.

Deneyim
Green Home Event ailesi, 2 kurucu ortağımızdan oluşuyor. Organizasyonun her evresine, en ince ayrıntısına kadar birebir ilgi gösterdiğimiz bu ekipte, her iki kurucu olarak etkinliklerin planlamasından uygulamasına kadar uzanan süreçte çiftlerimizle yakından iş birliği yapıyoruz. Bu iş birliği sayesinde etkinlikler, özel ve unutulmaz bir nitelik kazanıyor. Bizim özel yaklaşımımız, Green Home Event olarak çiftlerimizin hayallerini gerçeğe dönüştürme misyonunu en yüksek standartlarda tutarak İstanbul evlilik teklifi organizasyonlarında fark yaratıyoruz.

Hizmetler
Bizim için her şey, çiftlerin istekleri ve hayalleri doğrultusunda şekilleniyor. Çünkü Green Home Event olarak, çiftlerin özel anlarını daha da anlamlı kılmak için varız. Hayatlarındaki en önemli anlardan biri olan evlilik teklifi anını, çiftlerin hayal ettiği gibi yaşamaları için çabalıyoruz. Her çiftin ihtiyaçlarına özenle odaklanıyor ve bu doğrultuda en uygun organizasyonu hazırlıyoruz. Bizim için her detay, çiftlerimizin mutluluğunu ve unutulmaz anılarını paylaşma fırsatını en yüksek düzeyde yaşamalarını sağlamak adına değer taşıyor.

Ek Hizmetler
Etkinlik organizasyonu konusunda faaliyet gösteren firmamız, sadece İstanbul evlilik tekliferinde değil aynı zamanda düğün, nikah, nişan, doğum günleri gibi birçok alanda da etkin bir şekilde hizmet sunmaktadır. Bu çerçevede, özel anların ve kutlamaların her ayrıntısını en mükemmel şekilde organize ederek, anıların unutulmaz kılınması için tüm tecrübemiz ve yenilikçi vizyonumuzla öne çıkıyoruz.

Çiftler, özel günlerini güven içinde ve memnuniyet garantisiyle yaşamak, mutluluğa adım atarken unutulmaz anılar biriktirmek için doğru adresteler! Özellikle çiftlerin ödeme konusunda rahatlıkla hareket edebilmesi adına çeşitli ödeme seçenekleri sunuluyor. İstanbul evlilik teklifi fiyatları ve Green Home Event’s hakkında daha fazla bilgi almak için iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilir veya “Ücretsiz Teklif Al” formunu doldurup butona tıklayabilirsiniz.

İletişim

 • Telefon::

  0216 706 15 92

 • Adres::

  Cami Mah. Atatürk Cad. No.95 Tuzla / İstanbul

 • Haritadaki Konumu

  Green Home Event's Yol Haritası

Green Home Event's Yorumları (2)

Selin

Düğün Tarihi: 23.07.2023

Muhteşem organizasyon için çok teşekkür ederiz size, her şey istediğimizden de güzel oldu

Bengü & Salih

Düğün Tarihi: 29.05.2023

Selin Hanım her şey çok güzeldi emeğinize sağlık çok mutlu ettiniz bizleri. Çocuklarımız sizin sayenizde harika bir başlangıç yaptılar. Herkese tavsiye edeceğim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.