Green Home Event's

Mesaj Gönder

0216 706 15 92

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi
%21

Son gün 02/10/2023

Düğün.com Çiftlerine Özel Evlilik Teklifi Organizasyonları %20 İndirimle !

Ayrıntılı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Green Home Event's Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
2.500-5.000 TL

Green Home Event's Özellikler

Ne kadar süre önce iletişime geçmeliyiz?
1 hafta

Green Home Event's Sık Sorulan Sorular

Paket seçenekleriniz var mı?

Hayır


Kişiye özel süpriz organizasyonlar yapıyor musunuz?

Evet


Şehir dışında hizmet veriyor musunuz?

Evet


Yemek menüsünde değişiklik yapıyor musunuz?

Evet

Tüm Sorular

Green Home Event's Hakkında

2021 yılında temelleri atılan Green Home Event, iki ortağın tutkularını işe dönüştürmeleriyle doğdu. Bu özverili yaklaşım, işlerini sadece bir görev olarak değil, bir tutkuyla yerine getirmelerine olanak tanıdı. Firma, sıradanlığın ötesine geçerek standart kalıplardan uzaklaşıyor ve her çifti kendi özgün hayalleri doğrultusunda desteklemeyi amaçlıyor. Green Home Event, adeta her etkinliği birer sanat eseri gibi işleyerek çiftlerin unutulmaz anılar biriktirmelerine olanak sağlıyor.

Deneyim
Green Home Event ailesi, 2 kurucu ortağımızdan oluşuyor. Organizasyonun her evresine, en ince ayrıntısına kadar birebir ilgi gösterdiğimiz bu ekipte, her iki kurucu olarak etkinliklerin planlamasından uygulamasına kadar uzanan süreçte çiftlerimizle yakından iş birliği yapıyoruz. Bu iş birliği sayesinde etkinlikler, özel ve unutulmaz bir nitelik kazanıyor. Bizim özel yaklaşımımız, Green Home Event olarak çiftlerimizin hayallerini gerçeğe dönüştürme misyonunu en yüksek standartlarda tutarak İstanbul evlilik teklifi organizasyonlarında fark yaratıyoruz.

Hizmetler
Bizim için her şey, çiftlerin istekleri ve hayalleri doğrultusunda şekilleniyor. Çünkü Green Home Event olarak, çiftlerin özel anlarını daha da anlamlı kılmak için varız. Hayatlarındaki en önemli anlardan biri olan evlilik teklifi anını, çiftlerin hayal ettiği gibi yaşamaları için çabalıyoruz. Her çiftin ihtiyaçlarına özenle odaklanıyor ve bu doğrultuda en uygun organizasyonu hazırlıyoruz. Bizim için her detay, çiftlerimizin mutluluğunu ve unutulmaz anılarını paylaşma fırsatını en yüksek düzeyde yaşamalarını sağlamak adına değer taşıyor.

Ek Hizmetler
Etkinlik organizasyonu konusunda faaliyet gösteren firmamız, sadece İstanbul evlilik tekliferinde değil aynı zamanda düğün, nikah, nişan, doğum günleri gibi birçok alanda da etkin bir şekilde hizmet sunmaktadır. Bu çerçevede, özel anların ve kutlamaların her ayrıntısını en mükemmel şekilde organize ederek, anıların unutulmaz kılınması için tüm tecrübemiz ve yenilikçi vizyonumuzla öne çıkıyoruz.

Çiftler, özel günlerini güven içinde ve memnuniyet garantisiyle yaşamak, mutluluğa adım atarken unutulmaz anılar biriktirmek için doğru adresteler! Özellikle çiftlerin ödeme konusunda rahatlıkla hareket edebilmesi adına çeşitli ödeme seçenekleri sunuluyor. İstanbul evlilik teklifi fiyatları ve Green Home Event’s hakkında daha fazla bilgi almak için iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilir veya “Ücretsiz Teklif Al” formunu doldurup butona tıklayabilirsiniz.

İletişim

 • Telefon: 0216 706 15 92
 • Adres:

  Cami Mah. Atatürk Cad. No.95 Tuzla / İstanbul

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Green Home Event's Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.