Evlilik Teklifi İstanbul

Evlilik Teklifi Yüzen Ev

Evlilik Teklifi Yüzen Ev

Evlilik Teklifi Yüzen Ev Hakkında

Göl üzerinde ve ağaçlar içinde, sakin ve kendinize ait romantik bir ortamda sevdiğinizle yeni bir hayata “Evet!” demek ve evlilik teklifinizi yıllar boyu anlatılacak unutulmaz bir hikayeye çevirmek isterseniz Evlilik Teklifi Yüzen Ev tam size göre! Nadir bulunan konseptimizle özgün bir organizasyon vadediyor, 2020 yılından beri en mutlu anlarının sahnesi oluyoruz.

Deneyim
6 kişilik Beykoz evlilik teklifi organizasyon kadromuz, en güzel anlarınızı kusursuz kılmak için özenle çalışıyor. Ekibimizden 3 kişi organizasyon detaylarıyla yakından ilgileniyor. Hazırlık ekibimizdeki 2 kişi ise çiftimizi iskeleden kayık ile alınarak yüzen eve gitmesine ve organizasyon akışının diğer detaylarında yardımcı oluyor. İletişim departmanımızdaki 1 kişi ise çiftlerle iletişimde kalarak onların isteklerine göre organizasyonunuzu planlıyor.

Hizmetler/Kategoriye Özel
Sonsuz mutluluğa adım atacağınız evlilik teklifleriniz için etkinlik alanımızı sizin isteklerinize göre hazırlıyoruz. Özel istekleriniz üzerine hazırladığımız konseptlerimizde sınır tanımıyoruz. Aşkınızı ve hikayenizi en güzel şekilde yansıtan fikirlerinizi dinliyor, etkinlik alanımızı size özel kılıyoruz. İsterseniz kuru pasta veya yemekli menülerimizle teklifinizi lezzetle taçlandırabilirsiniz. Kokteyl, içki servisi veya havai fişek gibi kutlamanız güzelleştirecek detaylar da ekliyoruz.

Ek Hizmetler
Evlilik Teklifi Yüzen Ev ailesi olarak, İstanbul evlilik teklifi organizasyonlarındaki başarımızı bekarlığa veda, yıl dönümü, doğum günü veya reklam çekimleri gibi diğer organizasyonlarımızda da gösteriyoruz. Hizmette sınır tanımıyor; drone, video ve fotoğraf çekimleri, isim yazdırma, VIP araç hizmeti, canlı müzik, pankart başta olmak üzere daha birçok hizmetimizle teklifinizi kusursuz bir hikayeye dönüştürüyoruz.

Evlilik Teklifi Yüzen Ev, doğayı kucaklayan benzersiz etkinlik alanıyla çiftleriniz huzurlu ve romantik bir ortamda ağırlıyor. Sade ve sadece size özel hazırlandığımız organizasyonlarımızla çiftlerimizin mekanımızdan memnun ayrılmasını sağlıyoruz. Çiftlerimizin referanslarıyla da ilerlediğimiz işletmemizde erken rezervasyonlarda ödeme kolaylığı sağlıyoruz. Eğer siz de İstanbul evlilik teklifi organizasyon fiyatları hakkında bilgi sahibi olmak isterseniz iletişim formundan ya da telefon numaramızdan ilgili ve güler yüzlü ekibimize ulaşabilirsiniz.

Evlilik Teklifi Yüzen Ev Özellikler

Ne kadar süre önce iletişime geçmeliyiz?
1 hafta

Evlilik Teklifi Yüzen Ev Sıkça Sorulan Sorular

Paket seçenekleriniz var mı?

Hayır

Kişiye özel süpriz organizasyonlar yapıyor musunuz?

Evet

Şehir dışında hizmet veriyor musunuz?

Hayır

Yemek menüsünde değişiklik yapıyor musunuz?

Evet

Alkol servisiniz var mı?

Evet

İstenilen başka bir mekanda organizasyon yapıyor musunuz?

Evet

Farklı konsept seçenekleri sunuyor musunuz?

Evet

Hangi hizmetleri veriyorsunuz?

Organizasyon

Hangi mekanlarda hizmet veriyorsunuz?

Tekne

Hizmet verdiğiniz diğer organizasyon türleri?

Bekarlığa Veda

Firma hakkında düşüncelerin neler?

Buu & Can

Düğün Tarihi: 01.07.2023

Düğün.com üzerinden anlaştı

Kalite 1,0 Personel 1,0 İletişim 2,0

17:50 de konumda olun denmesine rağmen 18:20’ye kadar güneş altında bekletildik. Koyulan balonların bazıları sönmüştü. Videoda paylaşılandan farklı süslemeler vardı. Yorumlar olumlu diye seçmiştim fakat çok amatörce bir organizasyondu.

Evlilik Teklifi Yüzen Ev

Merhabalar, biz sizinle iletişime geçtiğimizde konuma 17:50 gibi gelirsiniz organizasyon 18:00’da başlar dediğimiz halde sizler söylenilen saatten daha erken 17:20’de geldiniz. Sürpriz organizasyonlarında eve çekim ekibinin sizden önce gitmesi lazım diye belirtmiştik. Normalde paketin içinde balon olmadığı halde memnun olmanız adına balon da ekledik ve 2 saat içinde videonuzu hazırlayıp, fotoğrafların montajını yapıp kayıtları sizlere teslim ettik ve güler yüzlerle yolcu ettik. Mutlu gününüzde sizleri memnun etmek isterdik yine de geribildiriminiz için teşekkür ederiz.

Elif & Ersin

Düğün Tarihi: 11.06.2023

Çok ilgili bir işletme sahibi her şey için çok teşekkür ederim 🙂

Lara & Kemal

Düğün Tarihi: 04.06.2023

Çok güzel bir evlenme teklifiydi çok teşekkür ederim ilginiz alakanız için her şey çok güzeldi teşekkür ederiz

Melda & Berkay

Düğün Tarihi: 03.06.2023

doğa ile iç içe harika bir organizasyon memnun kaldık deneyimlemenizi isteriz unutulmaz anı oldu bizim için çoook teşekkür ederiz :)

Sıla & Kerem

Düğün Tarihi: 27.05.2023

organizasyon mekanı için kararsız kalmıştım iletişim kurduğumuzda aklımdaki soruların hepsini cevapladı harika bir organizasyon oldu teşekkür ederim

Ahsen & Celil

Düğün Tarihi: 22.05.2023

profesyonel güler yüzlü bir ekip karşıladı bizi güzel fotoğraflar ve videolar çıktı elinize emeğinize sağlık

Merve & Adil

Düğün Tarihi: 21.05.2023

farklı bir konsept için araştırma yaparken yüzen evi gördük deneyimlemek istedik aklımızda acabalar vardı geldiğimizde çok memnun kaldık şehir dışından geldiğimize değdi teşekkür ederiz

Gözde & Alican

Düğün Tarihi: 13.05.2023

tek kelime ile mükemmeldi çok teşekkür ederiz memnun kaldık bizce mekanı ve organizasyonu görmelisiniz :):)

Sinem & Salih

Düğün Tarihi: 10.05.2023

organizasyondan memnun kaldık bize söylenenin eksiği olmadı ne söylediğiyse o şekilde gerçekleşti güzel bir teklif oldu

Fatma & Ferit

Düğün Tarihi: 07.05.2023

kalabalıktan uzak güzel bir mekan heyecanlanmadan gönül rahatlığı ile teklif yapabildiğim yer teşekkür ederim

Gizem & Cengiz

Düğün Tarihi: 06.05.2023

hizmetten çok memnun kaldık fotoğraflarımız kısa bir süre sonra mail olarak iletildi çekimler,organizasyon süperdi

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.