Corona Yat Turizm

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

  • Firma Yetkilisi

Corona Yat Turizm Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
2.500 TL'den az

Corona Yat Turizm Genel Özellikler

Ne kadar süre önce iletişime geçmeliyiz?
1 hafta'dan az

Corona Yat Turizm Sıkça Sorulan Sorular

Paket seçenekleriniz var mı?

Evet


Kişiye özel süpriz organizasyonlar yapıyor musunuz?

Evet


Şehir dışında hizmet veriyor musunuz?

Hayır


Yemek menüsünde değişiklik yapıyor musunuz?

Evet

Tüm Sorular

Corona Yat Turizm Hakkında

İstanbul Boğazı’nı Corona Yat Turizm ile keşfetmeye var mısınız? Corona Yatçılık ailesi olarak 25 yıldır boğaz turu düzenliyoruz. Evlilik tekliflerinden fasıl eğlencelerine uzanan geniş bir hizmet yelpazesine sahibiz. Sıradan eğlencelerden farklı bir hizmet almak isteyen çiftlere hitap ediyoruz. Özel ısıtma sistemlerimiz sayesinde, kış ve bahar ayları dahil, dört mevsim hizmet sunabiliyoruz. Tercih ettiğiniz konsepte ve davet türünüze göre süslemeleri yaparak yatımızı size özel hale getirebiliyoruz.

Evlilik teklifi organizasyonlarımızda ise:

Evlilik teklifinin seyir halinde mi yoksa kıyıda mı yapılacağını öğreniyoruz. Eğer kıyıda evlilik teklifi yapılacaksa turdan önce ya da sonra yapılabiliyor. Yani hazırlığımızı; tur öncesi, seyir halinde ya da tur sonrası alternatiflerinden birine göre yapıyoruz. Her bir alternatif için de yatımızı süslüyoruz. Romantik aksesuarlar, gül yaprakları, kırmızı ve kalpli balonlar, mumlar en çok kullandığımız süslemeler. Ayrıca çiftlerimiz için damak zevklerine uygun yemek menüsü de hazırlamamız mümkün.

İsterseniz size o göz kamaştırıcı evlilik teklifi anlarından bir örnek verelim:

Tercih edilen, seyir halinde bir evlilik teklifi ise Boğaz Köprüsü’ne yaklaştığımızda çiftimiz güverteye çıkıyor. Köprüye lazer ile daha önceden mutabık kaldığımız yazıyı yazıyoruz. Bu yazı içerisinde çiftin isimleri de olabiliyor ya da en gelenekselleşen hali ile bir “ Benimle evlenir misin?” sorusu da. Hemen o anda müstakbel damadın elinde bir yüzük kutusu beliriyor. Hemen ardından da konfeti ve yer volkanları patlatıyoruz. Bazen kahkahalar bazen de gözyaşları içerisindeki “evet”i
duyduğumuz anda da profesyonel fotoğraflar ve video çekerek bu eşsiz ortamı ölümsüzleştiriyoruz.

Evlilik teklifi organizasyonları tabii ki bizim için de çok özel. Ancak doğum günü, bekarlığa veda eğlencesi, mezuniyet ve yıl dönümü gibi farklı kutlamalarınız için de firmamızı tercih edebilirsiniz.

Detaylı organizasyon planlaması için İstanbul yatta evlilik teklifi araştırmanızı burada sonlandırıp bir an önce bize ulaşın! Bunun için sayfadaki Corona Yacht Club iletişim bilgilerimizi kullanabilir ya da yandaki formu doldurabilirsiniz.

İletişim

  • Adres:

    Bebek Marina / Beşiktaş/ İstanbul

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Corona Yat Turizm Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.