Ürgüp Evlendirme Dairesi

Ürgüp Evlendirme Dairesi

Evlendirme Daireleri

Kategori

Ürgüp, Nevşehir

İlçe, İl


Önerilen Firmalar

Acıgöl

Nevşehir Evlendirme Dairesi

......

Acıgöl

Hacıbektaş Evlendirme Dairesi

......

Gülşehir

Gülşehir Evlendirme Dairesi

......

Hakkında

Nevşehir Ürgüp Evlendirme Dairesi evlilik için başvurabileceğiniz bir evlendirme dairesidir. Evlilik için buraya başvurmadan önce istenilen belgeleri öğrenmek için sizde burayla iletişime geçebilirsiniz. Evlilik için çifftlerin birlikte başvuruda bulunmaları gerekiyor. Ancak askerlik,şehirdışında bulunma veya çalışmak için yurtdışında bulunma gibi sebepler dolayısıyla tek tarafta bu başvuruda bulunabilir. Ancak böyle durumlarda istenilen belgeleri evlendirme dairelerine teslim etmeniz gerekiyor. İstenilen belgelerle beraber başvuruda bulunmanız durumunda evlilik işlemlerinizi başlatabilirsiniz. Nikah için evlenmenizde sakıncanın bulunmaması durumunda evlendirme dairesinden nikah tarihi alabilirsiniz. Bunun için çiftlerin birlikte hareket etmesine gerek yok. Gerekli belgelerin teslim edilmesiyle birlikte artık taraflardan biri tek olarak evlilik işlemlerini takip edebilir ve nikah tarihi alabilir

İletişim

Yetkili Kisi

  • Adres: Kayseri Caddesi Atatürk Bulvari No:40, 50400

Ürgüp Evlendirme Dairesi Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Evlendirme Daireleri ile ilgili detaylı bilgiler Düğün.com'da

Düğün Mekanını hala bulamadıysan ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 firmayla seni hemen iletişime geçirsin!

HEMEN 5 TEKLİF AL
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.