Eyüp Evlendirme Dairesi

Eyüp Evlendirme Dairesi

Evlendirme Daireleri

Kategori

Eyüp, İstanbul

İlçe, İl

Wedding Planner

Evlendirme Daireleri ile ilgili detaylı bilgiler Düğün.com'da

Düğün Mekanını hala bulamadıysan ücretsiz düğün danışmanlarımız isteklerine uygun 5 firmayla seni hemen iletişime geçirsin!


Önerilen Firmalar

Çatalca

Çatalca Evlendirme Dairesi

Çatalca Belediyesi’ne bağlı olarak hizmet veren Çatalca Evlendirme Dairesi ...

Üsküdar Evlendirme Dairesi
6 5

Üsküdar

Üsküdar Evlendirme Dairesi

Üsküdar Belediyesi Nikah İşlemleri Üsküdar Nikah Dairesi’ne yapılan başvuru...

Bağcılar

Bağcılar Evlendirme Dairesi

Evlendirme Hizmetleri için gerekli evraklar,1. Nüfus cüzdanları ve fotokopi...

Hakkında

Eyüp Evlendirme Dairesi, evlilik gününüzü güzel bir alanda kıyacağınız nikah ile geçirmek istiyorsanız doğru adres olacaktır. Eyüp Belediyesinin sunduğu hizmetlerden olan Eyüp evlendirme dairesinin içinde bulunan kokteyl alanı ve dış alanı evlilik için alan bulmanızda size yardım edecek. Öncelikle Dış bahçesi oldukça büyük ve geniş bir alana sahiptir. Burada istediğiniz sayıda misafiri ağırlayabilirsiniz. Dış alanın yanında iç mekanı da oldukça ferahtır. Büyük camları ve güzel manzarısı sayesinde evlilik için uygun bir salon. Belediyenin vermiş olduğu fotoğraf ve video hizmeti de bulunuyor. Ayrıca Eyüp semtine ulaşımda oldukça kolay. Evlilik dairesinin önünden geçen otobüsleri tam olarak evlendirme dairesinin karşınında durduğu için ulaşımı da kolay bir yer.

İletişim

Yetkili Kisi

  • Adres: Nişanca Mah. Feshane Cad. No:42

Eyüp Evlendirme Dairesi Yol Haritası

Yorumlar (2)

co

coşkun

Düğün Tarihi: 13.09.2015

Çok memnun kaldık. Tam saatinde kıyıldı nikahımız bir gecikme olmadı bunun dışında takı sırasında da bir kargaşa olmadı. Fotoğrafçısıyla biraz sorun yaşadık gibi görüntü kalitesi çok kötüydü ama bunun dışında çok güzeldi.


K&Ü

Kübra & Ürfet

Düğün Tarihi: 05.09.2015

Öncelikle belirtmek isterim eşim ve ben Eyüp'te oturmuyoruz ama mekanı çok beğendiğimiz için orayı tercih ettik. Dış bahçesi çok büyük ve güzeldi, içi yüksek tavan, ferah büyük camları sayesinde aydınlıktı. Benım nikahım sade oldu ama kokteylli bir organızasyona katılmıstım burada ve kokteyl... Devamını Oku 


Yorumunu merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Evlendirme Daireleri ile ilgili detaylı bilgiler Düğün.com'da

Düğün Mekanını hala bulamadıysan ücretsiz düğün danışmanlarımız isteklerine uygun 5 firmayla seni hemen iletişime geçirsin!

ÜCRETSİZ TEKLİF AL
Wedding Planner

Hayallerindeki Düğünü Birlikte Planlayalım!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.