Dünya Bu Düğünleri Konuşuyor!

Düğün.com tarafından yazılmıştır.

1:23 dakika

08.12.2022

Kimi 27 yıllık sevgilisiyle, kimi bebeğinin babasıyla, kimi siyah gelinlikle kimi de iş arkadaşıyla evlenen bu kişilerin tek ortak noktası; dünyaca ünlü olmaları…

Tina Turner & Erwin Bach

Tina Turner geçtiğimiz pazar günü çok sayıda ünlü davetlinin katıldığı bir düğünle Zürich’te evlendi. Uzun yıllardır beraber olduğu alman yapımcı Erwin Bach ile evlenen Tina Turner, evinde verdiği büyük partide Oprah Winfrey, David Bowie ve Giorgie Armani gibi ünlü isimlere ev sahipliği yaptı. 27 yıldır birlikte yaşayan çiftin neden evlilik kararı aldığı ise merak konusu.

TINA_TURNER

Beth Ditto & Kristin Ogata

Amerikalı şarkıcı Beth Ditto, kız arkadaşı Kristin Ogata ile Hawaii’de evlendi. Beth Ditto, Jean Paul Gaultier’in tasarımı olan bir elbiseyle boy gösterirken, kız arkadaşı Ogata ise tercihini beyaz şort takım elbiseden yana kullandı. Davetliler dahil herkesin beyaz giydiği düğünü Beth Ditto ertesi gün Facebook sayfasından duyururken gelinliğinin tasarımcısı Jean Paul Gaultier’e de teşekkür etmeyi ihmal etmedi.

BETH_DITTO

Hale Berry & Oliver Martinez

Hale Berry üçüncü evliliğini niaşnlısı Oliver Martinez’le basına kapalı olarak yapılan bir törenle Güney Fransa’daki Chateau des Conde’de gerçekleştirdi. Yakın arkadaşlar ve aileden oluşan 60 kişilik davetli grubunın huzurunda şatoda kıyılan nikahın ardından berabe rdüğün yemeği yediler. 46 yaşındaki Hale Berry ve Oliver Matinez yakında bir erkek bebek sahibi olacaklar.

HALE_BERRY

Shenae Grimes & Josh Beech

1989 doğumlu Kanadalı oyuncu Shenae Grimes, nişanlısı ingiliz model Josh Beech ile Londra civarında yapılan bir kır düğünüyle evlendi. Evlilik haberini twitter’dan “Sizi Bay ve Bayan Beech ilan ediyorum” şeklinde duyuran Grimes, gelinlik tercihini siyah bir Vera Wang gelinlikten yana kullandı.

SHENAE_GRIMES

Jimmy Kimmel & Molly McNearney

Amerikali komedyen Jimmy Kimmel iş arkadaşı ve aynı zamanda nişanlısı olan Molly McNearney ile Californida’da 300 kişilk davetlinin katıldığı eğlenceli bir düğünle evlendi. Aile üyelerinin yanı sıra Jennifer Garner, Matt Damon, Ben Affleck gibi ünlülerin davetli olduğu düğüne kahkaha, dans ve eğlencenin hakim olduğu söyleniyor.

JIMMY_KIMMEL

Düğün Mekanları

Her bütçeye uygun en şık düğün mekanları burada!

Her 3 çiftten 2'si aradığı firmaları Düğün.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Mekanını bul

Bunlar da ilgini çekebilir

Diğer makaleleri de görüntüleyin

2 Yorum

aşkın

Düğün Tarihi: 22.10.2014


27 yıl dilekolay bir de gözler önündeyken evlenmek zoru başarmışlar cidden mutluluklar ne denir ki


efra

Düğün Tarihi: 22.10.2014


beth ditto adamım ya :D