Rota Düğün Salonu

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Rota Düğün Salonu
Açık ve Kapalı Alan
Yemekli
Min. 200 - Maks. 875
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 875

Rota Düğün Salonu Fiyatlandırma

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
40.000 - 50.000 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
30.000 - 40.000 TL

Rota Düğün Salonu Özellikler

Mekan Özellikleri
Bahçe Çim alan Deniz kenarında Havuz başı Kolonsuz salon Şehir merkezinde Yüksek tavan
Manzara
Deniz manzaralı Kır manzaralı
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Fotoğrafçı Getirme
Evet
Engelli Girişi
Evet
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Yemek Servisi
Evet
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menülerde Değişiklik
Evet
Vale Hizmeti
Evet

Rota Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Rota Düğün Salonu düğün fiyatları ne kadar?

Rota Düğün Salonu düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 30.000 - 40.000 TL, hafta içi yemeksiz ise 30.000 - 40.000 TL aralığından başlamaktadır. Rota Düğün Salonu düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 40.000 - 50.000 TL, hafta sonu yemeksiz ise 40.000 - 50.000 TL aralığından başlamaktadır.


Rota Düğün Salonu kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Rota Düğün Salonu 200 kişiden 875 kişiye kadar yemekli hizmet, 200 kişiden 875 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Rota Düğün Salonu düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Rota Düğün Salonu düğün dışında nişan, sünnet düğünü, parti, davet ve resepsiyon, açılışlar, mezuniyet törenleri, baby shower, doğum günü, kına, piknik, kurumsal etkinlikler ve bayi toplantısı hizmeti vermektedir.


Servis saat kaçta sona eriyor?

24:00

Tüm Sorular

Rota Düğün Salonu Hakkında

Konuklarımızın memnuniyetine yönelik yaptığımız hizmetlerle uzun yıllarıdır düğün sektöründe yer alıyoruz. Çiftlerimize anlamlı ve unutulmaz anlar yaşatmak en büyük amacımız ve bu yüzden size rüyalarınızı süsleyen düğünü yaşatmak için titiz bir çalışma gerçekleştiriyoruz. Edindiğimiz bilgi ve birikimi hayallerinize ulaşmanız için kullanıyoruz ve kendimizi her geçen geliştiriyoruz.

Rota Düğün Salonu Trabzon olarak düğünlerinizi 1000 kişiye kadar çıkabilen kapasiteye sahip modern salonumuzda yapıyoruz. Mekânımızı son zamanların en trend renkleriyle süslüyoruz. Masa ve sandalyelerimizi salonumuzun dekoruna uyum sağlayacak şekilde ve gelecek konuk sayınıza göre yerleştiriyoruz. Masalarımızın üzerinde çiçekli şamdan detayı kullanmayı çok seviyoruz.

Nikâh masanızın olduğu alanı da yine salonumuzla uyumlu olacak şekilde hazırlıyoruz. Mutlu bir geleceğe ‘’evet’’ dediğiniz anlara bütün davetlileriniz şahitlik edebilmesi için masanızı salonumuzun tam ortasına yerleştiriyoruz. Düğünlerinizde misafirlerinizi karşılamaları ve yerlerine kadar eşlik edilmeleri için ekip arkadaşlarımızı görevlendiriyoruz.

Yemekli düğün tercihlerinizde restoranımızda özenle hazırladığımız menüleri konuklarınızın beğenisine sunuyoruz. Her damak zevkine hitap edeceğine gönülden inandığımız yemeklerimizi her daim yardıma hazır olan garsonlarımız servis ediyor. Yemek olmasını istemediğiniz davetleriniz için de konuklarınızı düğün pastası, çerez, kişi başı yaş pasta, iki adet kuru pasta ve içecek ikramlarımızla ağırlıyoruz.

Salonumuzun 100 aracı rahatlıkla alabilecek otoparkı bulunuyor. Şahsi araçlarıyla gelen davetlileriniz araçlarını gönül rahatlığıyla otoparkımıza emanet edebilir. Ayrıca misafirleriniz toplu taşıma araçlarıyla da salonumuza kolaylıkla ulaşabilir.

Peki Rota Restaurant & Düğün Salonu ile iletişim kurmak için ne yapmanız gerekiyor?

Daha fazla hizmet bilgisi almak ve fiyatlarımızı öğrenmek için hemen sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak ‘’Ücretsiz fiyat teklifi al!’’ butonuna tıklayabilirsiniz. Kendinizi özel hissedeceğiniz olanaklarımız ve güler yüzlü ekibimizle sizleri bekliyoruz.

Ekiple Tanışın

 • Genel Müdür

İletişim

 • Adres:

  Çimenli Mevkii Devlet Sahil Yolu KTÜ İlahiyat Fakültesi Karşısı TRABZON

 • Nasıl gelinir?

  ilahiyat fakültesi karşısı

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Rota Düğün Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.