Cadde Düğün Salonu

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Cadde Düğün Salonu
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 50 - Maks. 150
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 150

Cadde Düğün Salonu Fiyatlandırma

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
10.000 TL'den az
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
10.000 TL'den Az

Cadde Düğün Salonu Özellikler

Mekan Özellikleri
Şehir merkezinde Yüksek tavan
Manzara
Şehir manzaralı
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Fotoğrafçı Getirme
Evet
Engelli girişi var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Mekan yemek servisi veriyor mu?
Hayır
Catering Firması Getirme
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, ses ve sahne hizmeti sağlanıyor mu?
Hayır
Menülerde Değişiklik
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Cadde Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Cadde Düğün Salonu düğün fiyatları ne kadar?

Cadde Düğün Salonu düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 10.000 TL'den Az, hafta içi yemeksiz ise 10.000 TL'den Az aralığından başlamaktadır. Cadde Düğün Salonu düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 10.000 TL'den az, hafta sonu yemeksiz ise 10.000 TL'den az aralığından başlamaktadır.


Cadde Düğün Salonu kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Cadde Düğün Salonu 50 kişiden 150 kişiye kadar yemekli hizmet, 50 kişiden 150 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Cadde Düğün Salonu düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Cadde Düğün Salonu düğün dışında açılışlar, kına, bayi toplantısı, mezuniyet törenleri, nişan, doğum günü, kurumsal etkinlikler, sünnet düğünü ve davet ve resepsiyon hizmeti vermektedir.


Servis saat kaçta sona eriyor?

23:00

Tüm Sorular

Cadde Düğün Salonu Hakkında

Trabzon’da uygun fiyatlı bir düğün salonu arayışındaysanız size güzel bir teklifimiz var. Cadde Düğün Salonu Trabzon’daki tüm çiftlerimizi mutlu günlerine uğurlamak için ev sahipliği yapıyor. Bunu yaparken istekleriniz konusunda oldukça esnek oluyor ve tüm taleplerinizi gerçekleştirmeye çalışıyoruz. Çiftlerimizin en önemli olan bu gününde yanlarında olacak ve unutulmaz bir düğün geçirmelerini sağlayacağız.

Düğün salonumuz Trabzon’un Ortahisar ilçesinde yer alıyor. Valiliğin karşısında yer alan salonumuz, konuklarına kolay bir ulaşım imkanı sunuyor. Özel araçlarınızla gelebildiğiniz gibi toplu taşıma araçlarıyla da rahat bir şekilde gelebilmektesiniz. Konuklarımıza sağladığımız avantajlar daha salonumuza gelmeden başlıyor.

Salonumuz 200 kişilik bir kapasiteye sahip. Yüksek tavanlı olmasıyla konuklarımızın ferah bir ortamda olmalarını sağlıyoruz. Geniş bir pist alanımız bulunuyor. Bu pistin tüm masalardan rahat bir şekilde göründüğünü söyleyebiliriz. Gelin ve damadın ilk danslarını edeceği, sevdiklerinizin horonlar çekeceği, danslar edeceği bu pistimizin yeterli büyüklükte olduğunu göreceksiniz.

Hayalinizdeki düğünü gerçekleştirmek bizim işimiz. O yüzden salondaki birçok detayın istediğiniz gibi olması için uğraşıyoruz. Masa ve sandalyelerinizi istediğiniz tarz ve konseptte süslüyoruz. Ekstra talepleriniz olursa da bu işi profesyonel olarak yapan organizasyon firmalarıyla anlaşıyor ve düşlediğiniz konsepti yansıtıyoruz. Ekstra aksesuar talebinde de yardımcı olmaktayız.

Güler yüzlü personelimiz gece boyunca yanınızda oluyor. Düğününüzün son dakikasına kadar ilgilerini bir an olsun kaybetmeyen ve hiçbir aksaklık yaşanmaması için çalışan servis elemanlarımız, en hızlı şekilde hizmet etmenin bilincindeler.

Düğün salonumuzda sadece düğün değil, kına, nikah, sünnet, mezuniyet, açılışlar, bayi toplantıları, kurumsal etkinlikler ve bunun gibi toplu davetleri de düzenleyebiliyorsunuz. Yapmanız gereken tek şey bizimle planladığınız tarihten en az 1 ay önce iletişime geçmek. Bizi tercih etmek için sayfanın yanında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak “ücretsiz teklif al” butonuna tıklamanız yeterli olacaktır.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    valiliğin üst cad. garanti bankasının yanı birinci işhanı, 61040 Ortahisar/Trabzon

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Cadde Düğün Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.