Aydıner Kültür Merkezi Düğün Salonu

E-posta Gönder

  • Of, Trabzon.

Kapasite Bilgileri

Aydıner Kültür Merkezi Düğün Salonu
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 350
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 350

Aydıner Kültür Merkezi Düğün Salonu Fiyatlandırma

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
30.000 - 40.000 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
30.000 - 40.000 TL

Aydıner Kültür Merkezi Düğün Salonu Özellikler

Mekan Özellikleri
Şehir merkezinde
Manzara
Şehir manzaralı
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Fotoğrafçı Getirme
Evet
Engelli girişi var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Yemek Servisi
Evet
Catering Firması Getirme
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Düğün öncesi menü tadımı var mı?
Hayır
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menülerde Değişiklik
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Aydıner Kültür Merkezi Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Aydıner Kültür Merkezi Düğün Salonu düğün fiyatları ne kadar?

Aydıner Kültür Merkezi Düğün Salonu düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 30.000 - 40.000 TL, hafta içi yemeksiz ise 30.000 - 40.000 TL aralığından başlamaktadır. Aydıner Kültür Merkezi Düğün Salonu düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 30.000 - 40.000 TL, hafta sonu yemeksiz ise 30.000 - 40.000 TL aralığından başlamaktadır.


Aydıner Kültür Merkezi Düğün Salonu kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Aydıner Kültür Merkezi Düğün Salonu 100 kişiden 350 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 350 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Aydıner Kültür Merkezi Düğün Salonu düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Aydıner Kültür Merkezi Düğün Salonu düğün dışında nişan, açılışlar, kına, doğum günü, sünnet düğünü, mezuniyet törenleri ve kurumsal etkinlikler hizmeti vermektedir.


Servis saat kaçta sona eriyor?

24:00

Tüm Sorular

Aydıner Kültür Merkezi Düğün Salonu Hakkında

Mutlu birlikteliğinizi farklı bir boyuta taşımak için evlenmeye karar verdiniz ve bunu sevdikleriniz ile birlikte kaliteli bir düğünde kutlamak istiyorsunuz. O zaman biz de hayatınızın en özel gününde sizleri çok daha özel hissettirecek bir düğün salonu önerisinde bulunmak istiyoruz. Aydıner Kültür Merkezi Of’ta düğün ihtiyacınızı karşılamak için hizmetinizde! Çok uygun fiyatları, profesyonel ekibi ve yüksek kapasitesi ile düğününüz için aradığınız birçok özelliğe sahip olduğumuzu belirtmek istiyoruz. Bu imkânlarımızdan yararlanmaya ne dersiniz?

Uzun zamandır bu tarz organizasyonlara ev sahipliği yapmış, bir daveti koordine ederken tüm detayların üstünde duran, çiftlerin isteklerine yer veren deneyimli bir yönetici kadromuz bulunuyor. Bu yönetici kadromuz ile dinamik ekibimizin uyumlu çalışmaları, davetinizi kusursuz bir hale getiriyor. Hiçbir eksiklik yaşanmayacak, hayallerinizdeki gibi bir düğün ile yeni hayatınızı kutlayacaksınız!

Aydıner Kültür Merkezi düğünlerindeki en önemli konulardan biri de; memnuniyetinizin tamamıyla sağlanması. Mekân süslemesi, yemekli ya da yemeksiz düğün seçenekleri, ışık ve ses sistemleri, servis hizmeti ve bunun gibi pek çok detayda çiftlerimize en iyisini sağlıyoruz. Profesyonel ses ve ışık ekipmanları ile ışıltılı görülmenizi sağlıyor, birbirinizi hayatınıza kabul ettiğiniz o özel “Evet” leri tüm salonun duymasını sağlıyoruz.

Altyapımızın uygunluğu ve kapasitemizin yüksekliği sayesinde bizi Of’ta dilediğiniz organizasyonlar için tercih edebiliyorsunuz. Düğün, kına, sünnet ve mezuniyet gibi özel davetlerinize imza atabildiğimiz gibi açılışlar, şirket toplantıları, kokteyller, seminerler ve lansmanlar gibi kurumsal davetlerinize de ev sahipliği yapabiliyoruz. Beklentilerinizi tam olarak karşılayarak istediğiniz gibi bir geceyi Aydıner Kültür Merkezi Düğün Salonu farkıyla yaşayacaksınız.

Hayatınızın bu mutlu anlarınızı sevdiklerinizle paylaşmak için aradığınız düğün salonunu bulduğunuzu düşünüyorsanız sayfanın yanında bulunan formu doldurarak ya da iletişim bilgilerini kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.