Sindoma Düğün Salonu

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Sindoma Düğün Salonu
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 450
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 450

Sindoma Düğün Salonu Fiyatlandırma

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
30.000 - 40.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
200 - 350 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
20.000 - 30.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 - 200 TL

Sindoma Düğün Salonu Özellikler

Mekan Özellikleri
Şehir merkezinde
Manzara
Şehir manzaralı
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Dışarıdan fotoğrafçı getirebilir miyiz?
Hayır
Engelli Girişi
Evet
Dışarıdan organizasyon firması getirebilir miyiz?
Hayır
Yemek Servisi
Evet
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menülerde Değişiklik
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Sindoma Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Sindoma Düğün Salonu düğün fiyatları ne kadar?

Sindoma Düğün Salonu düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 - 200 TL, hafta içi yemeksiz ise 20.000 - 30.000 TL aralığından başlamaktadır. Sindoma Düğün Salonu düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 200 - 350 TL, hafta sonu yemeksiz ise 30.000 - 40.000 TL aralığından başlamaktadır.


Sindoma Düğün Salonu kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Sindoma Düğün Salonu 100 kişiden 450 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 450 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Sindoma Düğün Salonu düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Sindoma Düğün Salonu düğün dışında kına, sünnet düğünü ve nişan hizmeti vermektedir.


Servis saat kaçta sona eriyor?

23:30

Tüm Sorular

Sindoma Düğün Salonu Hakkında

Sevdiğiniz kişiyle hayatınızın geri kalanını paylaşmaya başlayacağınız düğününüzü düzenlemek için sizi ve misafirlerinizi Sindoma Düğün Salonu Hendek’e bekliyoruz!

400 ila 500 kişilik misafirlerinizi ağırlama kapasitesine sahip olduğumuz mekânımızda konuklarınızın memnuniyeti için yardımda bulunmak adına güler yüzlü ve profesyonel ekibimiz hazır bulunuyor. Salonumuzun girişinde aynı zamanda sizin de tüm gözler üzerinizdeyken salona ilk kez giriş yapacağınız yolda kırmızı halımız bulunuyor. Kırmızı halının yanlarında beyaz ve altın renklerinde kolonlar üzerinde çiçekler bulunuyor. Belki de yıllardır hayalini kurduğunuz bu unutulmaz an için oldukça ihtişamlı bir giriş tasarladık! Salonumuzda oldukça yüksek bir tavan ve gelişmiş ses sistemleri bulunuyor. Salonumuzun genel dizaynında sadeliğin simgesi olan beyaz rengi kullandık. Beyaz duvarlarımız ve tavan üzerinde gelenekselliği ve modernliği bir arada temsil eden altın rengi işlemeler bulunuyor. Masa ve sandalyelerimizde de yine bu görsel bütünlüğü sağlamak adına beyaz ve altın renkte örtüler tercih ettik. Her masamızda mutluluğunuzu temsil eden çiçekler de bulunuyor. Düğününüzde taze kuru pastalar ve çeşitli içecekler de servis edebiliriz. Eğer yemekli bir düğün düzenlemek isterseniz usta aşçılarımız tarafından hazırlanmış leziz yemekleri de yine misafirlerinizin beğenisine sunabiliyoruz. Davetiniz öncesinde salonumuza gelerek menü tadımlarına katılabilirsiniz. Bu tadımlarda Geleneksel Anadolu mutfağının pek çok lezzetinden oluşan menülerimiz arasından damak zevkinize en uygun olanları tercih edebilirsiniz.

Hayatınızın en güzel günlerinden birini yaşayacağınız düğününüzde yaşanan mutlu anları yıllar sonra da hatırlamak istiyorsanız profesyonel kameraman ve fotoğrafçılarla yüzünüzdeki tebessümü yıllar sonrasına aktarabiliriz.

Sevdikleriniz ile birlikte geçireceğiniz unutulmaz bir gece için Sakarya düğün salonları arasından bizi tercih etmeniz durumunda sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz olarak doldurarak ‘’Ücretsiz fiyat teklifi al’’ butonuna tıklayabilirsiniz. Mutluluğunuza ortak olmak için sabırsızlanıyoruz!

Ekiple Tanışın

  • İşletme Müdürü

İletişim

  • Adres:

    Meşale İş Merkezi (Vergi Dairesi Karşısı) Hendek/Sakarya

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Sindoma Düğün Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.