Şatır Düğün Davet

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Şatır Düğün Davet
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 200 - Maks. 1500
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 1500

Şatır Düğün Davet Fiyatlandırma

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
50.000 - 75.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
50.000 - 75.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 - 200 TL

Şatır Düğün Davet Özellikler

Mekan Özellikleri
Bahçe Balkon Kolonsuz salon Şehir merkezinde Yüksek tavan
Manzara
Panaromik manzara Şehir manzaralı Bahçe manzaralı
Aynı Anda Birden Fazla Düğün
Evet
Fotoğrafçı Getirme
Evet
Engelli Girişi
Evet
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Yemek Servisi
Evet
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menülerde Değişiklik
Evet
Vale Hizmeti
Evet

Şatır Düğün Davet Sıkça Sorulan Sorular

Şatır Düğün Davet düğün fiyatları ne kadar?

Şatır Düğün Davet düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 - 200 TL, hafta içi yemeksiz ise 50.000 - 75.000 TL aralığından başlamaktadır. Şatır Düğün Davet düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 - 200 TL, hafta sonu yemeksiz ise 50.000 - 75.000 TL aralığından başlamaktadır.


Şatır Düğün Davet kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Şatır Düğün Davet 200 kişiden 1500 kişiye kadar yemekli hizmet, 200 kişiden 1500 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Şatır Düğün Davet düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Şatır Düğün Davet düğün dışında açılışlar, kına, kurumsal etkinlikler, sünnet düğünü, nişan, doğum günü, baby shower, davet ve resepsiyon, bayi toplantısı, parti ve mezuniyet törenleri hizmeti vermektedir.


Servis saat kaçta sona eriyor?

23:00

Tüm Sorular

Şatır Düğün Davet Hakkında

2019 yaz sezonunda Sakarya kapalı düğün salonları arasında yerimizi aldık. Kısa bir zaman diliminde profesyonel çalışan kadromuzun gayreti ve tatmin edici işler ortaya çıkarmasıyla çiftlerimizin beğenisini kazanarak bilinirliğimizi arttırdık. İşletmemiz düğün öncesi çiftlerimizle görüşmeler yaparak isteklerini, düşüncelerini öğrenerek hayallerindeki düğünü gerçekleştirmek için işe koyuluyor. Önceliğimiz elbette çiftlerimizin arzu ve memnuniyetleri.

Davet Alanları

İşletmemiz bünyesinde 2 farklı kapalı alan bulunduruyor. Salonlarımızın ikisi de 2.000 kişilik kapasitesiyle hizmet veriyor. Aynı zamanda kolonsuz mimarisi ve yüksek tavanlı oluşu çiftlerimizin zihnindeki sıkışık salon görüntüsünü yok etmeye yetiyor. Gönül rahatlığıyla ferah salonumuzda düğünlerini gerçekleştirme kararına varıyorlar. Salonlarımızın diğer bir olumlu özelliği sahip olduğumuz panoramik manzarayı daha yakından izleyebilmek için balkonuna çıkabilecek olmanız.

Dekorasyon

Sakarya Yağcılar Şatır Düğün Salonu davet alanlarını beyazın zarafetinden ve masumiyetinden faydalanarak bir alan tasarımına oturtuyor. Ne çok sade ne de çok gösterişli bir dekorasyondan yanayız bu yüzden orta yolu bulmaya özen gösteriyoruz. Oturma düzenimizin ilk parçası beyaz napolyon sandalyelerimiz, diğer parça altın varaklı suplalar, gold çok kollu şamdanlarla süslenen beyaz yuvarlak masalarımız. Salonumuzdaki gold avizeler, sahnemizdeki gold detayların bulunduğu gelin damat masamız dekorasyonumuza renk katan eşyalarımızdan.

Hizmetler

Salonumuzun 750 araç kapasiteli oldukça büyük bir otoparkının ve vale hizmetinin bulunması özel araçlarıyla ulaşım sağlayan misafirlerimiz için büyük bir avantaj olarak görülüyor. Hazırladığımız davet menülerini önce çiftlerimize tattırıyor onların fikirlerini alarak menülerimizi konuklarına sunmaya hazır hale getiriyoruz. Tercih ettiğimiz son teknoloji ses ve aydınlatma sistemleri sayesinde kesintisiz bir eğlence yaşıyorsunuz. Siz doyasıya eğlenirken bu keyifli dakikaları fotoğrafçılarımız videolara ve fotoğraf karelerine dönüştürüyor.

Yüksek hizmet kalitesiyle kendisini seçen çiftleri ve onların kıymetli misafirlerini memnun etmek için büyük emek harcayan Şatır Düğün Salonu Adapazarı yeniliklere, trendlere ayak uyduran modern bir işletme. Siz de bu modern mekanda zarif bir düğünle yeni hayatınıza adım atmak, ömrünüz boyunca da bu özel günü gülümseyerek hatırlamak isterseniz iletişim bilgilerimiz üzerinden bize ulaştığınız takdirde size daha fazla detay vermekten mutluluk duyarız.

Ekiple Tanışın

 • Firma Yetkilisi

İletişim

 • Adres:

  Yağcılar Mahallesi 1314. Sokak No:26 Adapazarı/Sakarya

 • Nasıl gelinir?

  Ankara Caddesi Bitiminde Kaymakamlık Binasını Geçince 200 mt İleriden BP Petrol'den Yeni Duble Yol'a Girildiğinde Adapazarı İlçe Müftülüğü Karşısı

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Şatır Düğün Davet Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.