Düğün Salonları Sakarya

Şatır Düğün Davet

 • Kapasite
  200 - 1500 Kişi

 • Başlangıç Fiyatı
  100.000 - 150.000 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir düğün salonu aradığını anlat, ücretsiz düğün asistanımız tercihlerine uygun 5 salondan teklif göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Şatır Düğün Davet Fiyatlandırma

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
100.000 - 150.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
100.000 - 150.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
250 - 500 TL

Şatır Düğün Davet Kapasite

Yemekli
Min. 200 - Maks. 1500
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 1500

Şatır Düğün Davet Özellikler

Mekan Özellikleri
Bahçe Balkon Kolonsuz salon Şehir merkezinde Yüksek tavan
Manzara
Panoramik manzaralı Şehir manzaralı Bahçe manzaralı
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Evet
Dışarıdan fotoğrafçı getirebilir miyiz?
Evet
Engelli girişi var mı?
Evet
Dışarıdan organizasyon firması getirebilir miyiz?
Evet
Mekan yemek servisi veriyor mu?
Evet
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Organizasyon sorumlusu var mı?
Evet
Düğün öncesi menü tadımı var mı?
Evet
Işık, ses ve sahne hizmeti sağlanıyor mu?
Evet
Menülerde değişiklik yapabilir miyiz?
Evet
Vale hizmeti var mı?
Evet

Şatır Düğün Davet Sıkça Sorulan Sorular

Şatır Düğün Davet düğün fiyatları ne kadar?

Şatır Düğün Davet düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 250 - 500 TL, hafta içi yemeksiz ise 100.000 - 150.000 TL aralığından başlamaktadır. Şatır Düğün Davet düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı price3, hafta sonu yemeksiz ise 100.000 - 150.000 TL aralığından başlamaktadır.

Şatır Düğün Davet kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Şatır Düğün Davet 200 kişiden 1500 kişiye kadar yemekli hizmet, 200 kişiden 1500 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Şatır Düğün Davet düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Şatır Düğün Davet düğün dışında açılışlar, kına, kurumsal etkinlikler, sünnet düğünü, nişan, doğum günü, baby shower, davet ve resepsiyon, bayi toplantısı, parti ve mezuniyet törenleri hizmeti vermektedir.

Servis saat kaçta sona eriyor?

23:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

23:00

Özel menü seçenekleriniz neler?

Çocuklara özel

Otopark Araç Kapasitesi

500-750

Şatır Düğün Davet Hakkında

2019 yaz sezonunda Sakarya kapalı düğün salonları arasında yerimizi aldık. Kısa bir zaman diliminde profesyonel çalışan kadromuzun gayreti ve tatmin edici işler ortaya çıkarmasıyla çiftlerimizin beğenisini kazanarak bilinirliğimizi arttırdık. İşletmemiz düğün öncesi çiftlerimizle görüşmeler yaparak isteklerini, düşüncelerini öğrenerek hayallerindeki düğünü gerçekleştirmek için işe koyuluyor. Önceliğimiz elbette çiftlerimizin arzu ve memnuniyetleri.

Davet Alanları

İşletmemiz bünyesinde 2 farklı kapalı alan bulunduruyor. Salonlarımızın ikisi de 2.000 kişilik kapasitesiyle hizmet veriyor. Aynı zamanda kolonsuz mimarisi ve yüksek tavanlı oluşu çiftlerimizin zihnindeki sıkışık salon görüntüsünü yok etmeye yetiyor. Gönül rahatlığıyla ferah salonumuzda düğünlerini gerçekleştirme kararına varıyorlar. Salonlarımızın diğer bir olumlu özelliği sahip olduğumuz panoramik manzarayı daha yakından izleyebilmek için balkonuna çıkabilecek olmanız.

Dekorasyon

Sakarya Yağcılar Şatır Düğün Salonu davet alanlarını beyazın zarafetinden ve masumiyetinden faydalanarak bir alan tasarımına oturtuyor. Ne çok sade ne de çok gösterişli bir dekorasyondan yanayız bu yüzden orta yolu bulmaya özen gösteriyoruz. Oturma düzenimizin ilk parçası beyaz napolyon sandalyelerimiz, diğer parça altın varaklı suplalar, gold çok kollu şamdanlarla süslenen beyaz yuvarlak masalarımız. Salonumuzdaki gold avizeler, sahnemizdeki gold detayların bulunduğu gelin damat masamız dekorasyonumuza renk katan eşyalarımızdan.

Hizmetler

Salonumuzun 750 araç kapasiteli oldukça büyük bir otoparkının ve vale hizmetinin bulunması özel araçlarıyla ulaşım sağlayan misafirlerimiz için büyük bir avantaj olarak görülüyor. Hazırladığımız davet menülerini önce çiftlerimize tattırıyor onların fikirlerini alarak menülerimizi konuklarına sunmaya hazır hale getiriyoruz. Tercih ettiğimiz son teknoloji ses ve aydınlatma sistemleri sayesinde kesintisiz bir eğlence yaşıyorsunuz. Siz doyasıya eğlenirken bu keyifli dakikaları fotoğrafçılarımız videolara ve fotoğraf karelerine dönüştürüyor.

Yüksek hizmet kalitesiyle kendisini seçen çiftleri ve onların kıymetli misafirlerini memnun etmek için büyük emek harcayan Şatır Düğün Salonu Adapazarı yeniliklere, trendlere ayak uyduran modern bir işletme. Siz de bu modern mekanda zarif bir düğünle yeni hayatınıza adım atmak, ömrünüz boyunca da bu özel günü gülümseyerek hatırlamak isterseniz iletişim bilgilerimiz üzerinden bize ulaştığınız takdirde size daha fazla detay vermekten mutluluk duyarız.

Ekiple Tanışın

 • Firma Yetkilisi

İletişim

 • Adres:

  Yağcılar Mahallesi 1314. Sokak No:26 Adapazarı/Sakarya

 • Adres tarifi:

  Ankara Caddesi Bitiminde Kaymakamlık Binasını Geçince 200 mt İleriden BP Petrol'den Yeni Duble Yol'a Girildiğinde Adapazarı İlçe Müftülüğü Karşısı

 • Haritadaki Konumu

  Şatır Düğün Davet Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.