Salon Sırma

E-posta Gönder

  • Adapazarı, Sakarya.

Kapasite Bilgileri

Salon Sırma
Açık ve Kapalı Alan
Yemekli
Min. 200 - Maks. 875
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 875

Salon Sırma Fiyatlandırma

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
20.000 - 30.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 TL'den Az
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
20.000 - 30.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 TL'den az

Salon Sırma Özellikler

Mekan Özellikleri
Kolonsuz salon Şehir merkezinde Yüksek tavan
Manzara
Şehir manzaralı
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Fotoğrafçı Getirme
Evet
Engelli Girişi
Evet
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Yemek Servisi
Evet
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menülerde Değişiklik
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Salon Sırma Sıkça Sorulan Sorular

Salon Sırma düğün fiyatları ne kadar?

Salon Sırma düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 TL'den az, hafta içi yemeksiz ise 20.000 - 30.000 TL aralığından başlamaktadır. Salon Sırma düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 TL'den Az, hafta sonu yemeksiz ise 20.000 - 30.000 TL aralığından başlamaktadır.


Salon Sırma kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Salon Sırma 200 kişiden 875 kişiye kadar yemekli hizmet, 200 kişiden 875 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Salon Sırma düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Salon Sırma düğün dışında mezuniyet törenleri, kurumsal etkinlikler, davet ve resepsiyon, kına, bayi toplantısı, parti, nişan, sünnet düğünü, doğum günü, baby shower ve açılışlar hizmeti vermektedir.


Servis saat kaçta sona eriyor?

22:00

Tüm Sorular

Salon Sırma Hakkında

Geniş bir alanda yer alan 1000 kişilik davet kapasitesi ile Salon Sırma Sakarya’da faaliyet gösteriyor. Yılların tecrübesi ile tesisimizde kusursuz düğün organizasyonlarına ev sahipliği yapıyoruz üstelik...

Beyaz masa ve sandalyeler ile düzenlenmiş mekânımız çiftlerimizin tercih ettiği konsepte ve gelin çiçeğinin renklerine uygun olacak şekilde sandalyelere tül süslemeler yapabiliyoruz. Kusursuz bir bütünlük tamamlamak için ışıklandırmayı ve dekorları da tüm bunlara göre tercih ediyoruz.

Gelin masanınız da mekâna ve konuklarınızın masalarına uyacak şekilde tasarlıyoruz. Kendinizi özel hissedeceğiniz şık bir masa ve sandalyeler de yine konsepte uygun bir şekilde tercih ediliyor. Çiçekler ile sade ve bir o kadar şık bir şekilde de süsleniyor. Gecenin yıldızları olduğunuzu hissetmenizi sağlıyoruz böylece…

Hazırlıklarımızı da henüz çiftimiz ve konukları gelmeden saatler öncesinde tamamlıyoruz. Özel günleriniz de strese yer vermemek için her türlü önlemi alarak devam ediyoruz…

Çiftimiz gelmeden konuklarını ağırlamaya başlıyoruz ikram servislerini gerçekleştiriyoruz. Yemekli veya yemeksiz düğün tercihleriniz için ayrı planlar ile servisi tamamlıyoruz tabii ki.

Yani yemekli düğünleriniz için ikram sonrası yemek servisleri ile şık ve lezzetli sunumlar gerçekleştirirken sıcak ve güler yüzlü bir personel ile hizmet sağlıyoruz.

Yemeksiz organizasyon tercihleriniz de ise arzu ederseniz pasta kesimi ve dağıtımı ile ilerliyoruz. Ayrıca yemekli organizasyonlar gerçekleştirmek isteyen çiftlerimizin de böyle bir ihtimali bulunuyor.

Çiftimiz salona şık merdivenlerden farklı danslar veya koreografiler ile gelerek eğlenceli ve farklı bir şekilde giriş yapabiliyorlar. Işıl ışıl merdivenlerimiz iki taraftan gelerek birleşen ve ışıklandırmalarla hoş bir görüntü yaratan bir mimariye sahip.

Kesintisiz müzik keyfiniz ile de gece boyu sevdikleriniz ile eğlenebileceksiniz. Salon Sırma olarak biz mutluluğunuz için pek çok detayı düşündük.

Eğer siz de düğün organizasyonları fiyatlarımız hakkında daha detaylı bilgi almak ve bizimle iletişime geçmek isterseniz formu doldurmanız yeterli olacaktır…

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    Kuzey Terminali Çevre Yolu Üzeri Ticaret Borsası Karşısı Adapazarı / SAKARYA

  • Nasıl gelinir?

    Ticaret Borsası Karşısı

  • E-posta

    E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.