Düğün Salonları Sakarya

Salon Kristal

  • Kapasite
    100 - 625 Kişi

  • Başlangıç Fiyatı
    60.000 - 80.000 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir düğün salonu aradığını anlat, ücretsiz düğün asistanımız tercihlerine uygun 5 salondan teklif göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Salon Kristal Fiyatlandırma

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
60.000 - 80.000 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
60.000 - 80.000 TL

Salon Kristal Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 625
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 625

Salon Kristal Özellikler

Mekan Özellikleri
Kolonsuz salon Şehir merkezinde Yüksek tavan
Manzara
Şehir manzaralı
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Dışarıdan fotoğrafçı getirebilir miyiz?
Evet
Engelli girişi var mı?
Hayır
Dışarıdan organizasyon firması getirebilir miyiz?
Evet
Mekan yemek servisi veriyor mu?
Evet
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Organizasyon sorumlusu var mı?
Evet
Düğün öncesi menü tadımı var mı?
Evet
Işık, ses ve sahne hizmeti sağlanıyor mu?
Evet
Menülerde değişiklik yapabilir miyiz?
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Salon Kristal Sıkça Sorulan Sorular

Salon Kristal düğün fiyatları ne kadar?

Salon Kristal düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 60.000 - 80.000 TL, hafta içi yemeksiz ise 60.000 - 80.000 TL aralığından başlamaktadır. Salon Kristal düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı price3, hafta sonu yemeksiz ise 60.000 - 80.000 TL aralığından başlamaktadır.

Salon Kristal kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Salon Kristal 100 kişiden 625 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 625 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Salon Kristal düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Salon Kristal düğün dışında sünnet düğünü, parti, kına, davet ve resepsiyon, nişan ve mezuniyet törenleri hizmeti vermektedir.

Servis saat kaçta sona eriyor?

23:30

Müzik saat kaçta sona eriyor?

24:00

Otopark Araç Kapasitesi

Otopark yok

Mekanın kısıtlamaları neler?

Alkol servisi yok

Salon Kristal Hakkında

Düğününüzü tasarlamak için profesyonel bir ekibe ihtiyaç duyarsınız! Peki, her detayı sizin için düşünen 20 yıldan fazla süredir de düğün organize eden bir ekibe ne dersiniz?

Şimdiden heyecanlandınız değil mi? Biz de Salon Kristal Adapazarı’ndaki adresimizde heyecanla sizi bekliyoruz. Organizasyon sorumlumuzla görüşmeler yaptığınızda isteklerinizi ayrıntılı bir şekilde öğreniyor ve bu sayede harekete geçiyoruz. Hazırlıklarımıza başladığımızda öncelikle 600 kişilik salonumuzda davetli sayınıza göre masa düzeni oluşturuyoruz.
Konseptinize uygun ve şık bir şekilde dekore ettiğimiz salonumuzda konuklarınızı karşılama töreni ile içeriye buyur ediyoruz. Salon Kristal’de onları; gelin damat çıkış yolu, kendileri için hazırlanan masalar, nikâh masası ve dans pisti karşılıyor. Aynı zamanda sahnede yerini alan müzisyenlerimiz de hafif müzik eşliğinde geceyi başlatıyorlar. Siz gelin damat odanızda son hazırlıklarınızı tamamlayana kadar biz kendilerini ağırlıyoruz.

Işıl ışıl süslediğimiz salonumuzda, ikram, yemekli veya kokteyl menüleri menü tadımlarıyla belirledikten sonra konuklarınıza ikram ediyoruz. Menülerde düğün pastası ve maket pasta hizmetlerimiz de bulunuyor.
Gecenin eğlencesini sağlayan müzisyenlerimiz ise yine isteğinize bağlı olarak sahnede yerlerini alacaklar. Orkestra, kadın-erkek DJ, sanatçı, yöresel repertuvarlara sahip olan gruplar ve gelinle damadı kemanla karşılayan ekibimiz de var.
Salon Kristal ailesi olarak en küçük bir detayı atlamamak için profesyonel düğün fotoğraf ve video çekimleri de yapıyoruz. HD kalite videolar ve fotoğraflar çekiyoruz. En özel anlarınızı kayıt altına alıyor ve belgelerini de DVD ve deri albüm olarak hazırladıktan sonra teslim ediyoruz.

Sunduğumuz hizmetlerin yanı sıra, düğününüzde herhangi bir aksilikle karşılaşmamak için önlemler de alıyoruz. Su deposu, jeneratör ve havalandırma sistemlerimiz mevcut. Güvenliğiniz için 24 saat gece ve gündüz ışıklara uyumlu kamera sistemleriyle kayıt alıyoruz. Kaliteli bir eğlence için ise salonumuz; son teknoloji ses, ışık, sahne ve salon tipi iklimlendirme sistemleri, LCD ekranlarla da donatılmış. Üstelik şifreli canlı yayınlarımız sayesinde düğününüze gelemeyen konuklarınız için de uzakları yakın yapıyoruz.

Salon Kristal Sakarya’da benzersiz düğün ve kına geceleri düzenlemek için sayfanın üst kısmında yer alan formu doldurabilirsiniz.

Ekiple Tanışın


İletişim

  • Adres:

    Semerciler Mah. Türk Telekom Arası Esnaflar İşhanı Kat: 3 Adapazarı/ Sakarya

Salon Kristal Düğün Yorumları (1)

Gözde & Levent

Düğün Tarihi: 01.08.2015

ikramlı organizasyonumuzda ikramların tadı sunumu görselliğinden memnun kaldık. bu mekanda düğün yaparak iyi bir deneyim geçirdiğimi belirtirim. kapalı bir alanda olmasına rağmen ferahtı mekan. sahne kısmı geniş. gelin odası küçük ancak işlevseldi. 500 kişiydik tam olarak ve mekanın otoparkı... devam 

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.