Salon Atasoy

E-posta Gönder

  • Adapazarı, Sakarya.

Kapasite Bilgileri

Salon Atasoy
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 200 - Maks. 875
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 875

Salon Atasoy Fiyatlandırma

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
40.000 - 50.000 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
40.000 - 50.000 TL

Salon Atasoy Özellikler

Mekan Özellikleri
Kolonsuz salon Şehir merkezinde Yüksek tavan
Manzara
Şehir manzaralı
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Fotoğrafçı Getirme
Evet
Engelli girişi var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Yemek Servisi
Evet
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menülerde Değişiklik
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Salon Atasoy Sıkça Sorulan Sorular

Salon Atasoy düğün fiyatları ne kadar?

Salon Atasoy düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 40.000 - 50.000 TL, hafta içi yemeksiz ise 40.000 - 50.000 TL aralığından başlamaktadır. Salon Atasoy düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 40.000 - 50.000 TL, hafta sonu yemeksiz ise 40.000 - 50.000 TL aralığından başlamaktadır.


Salon Atasoy kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Salon Atasoy 200 kişiden 875 kişiye kadar yemekli hizmet, 200 kişiden 875 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Salon Atasoy düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Salon Atasoy düğün dışında mezuniyet törenleri, parti, davet ve resepsiyon, sünnet düğünü, açılışlar, kına, kurumsal etkinlikler ve nişan hizmeti vermektedir.


Servis saat kaçta sona eriyor?

23:30

Tüm Sorular

Salon Atasoy Hakkında

En özel düğün törenlerini Salon Atasoy Sakarya’da sizin için organize ediyoruz!

Uzun yıllardır düğün denilince akla gelen ilk salonlar arasında yer alıyoruz. Çünkü sunduğumuz hizmetler ve Çark caddesi üzerinde merkezi konumuzla vazgeçilmez bir tercih okuyoruz. Üstelik tecrübeli ekibimizin tasarladığı düğünler, konseptleri ile de fark yaratıyor... Sevgi dolu ve sıcak bir atmosferde eksiksiz bir davet için yüksek kalite stantlarında çalışan bir ekibiz.

Mutluluğunuz için hayal ettiğiniz her şeyin gerçekleşeceği noktadasınız. Organizasyon sorumlumuz hayallerinizin gerçekleşmesi konusunda planlamalar yapıyor ve organizasyon yönetimi görevini de üstleniyor. Hazırlıklar için sizinle yaptığımız görüşmeler sonucunda aldığımız bilgiler ışığında harekete geçiyoruz. Öncelikle davetli sayınıza göre masa düzeni oluşturuyoruz. Yüksek tavanlı ve kolonsuz salonumuzda ferah bir atmosfer yaratıyoruz. Yuvarlak masalar tercih ettiğimiz salonumuzda beyaz ve kırmızı renk tonları hâkim oluyor. Masalarda altın rengi detaylara, ışıl ışıl şamdan, çiçek ve aksesuarlara da yer veriyoruz. Salon süslemelerinin yanı sıra; nikâh masası, kına köşesi ve gelin yolu dekorasyonunu da yapıyoruz. Yemekli davetleriniz için servis takımlarını masalara yerleştirdiğimizde ziyafetleriniz için 1000 kişilik salonumuz hazır oluyor.

Ziyafet demişken, davet menülerini mutfağımızda hazırlıyoruz! Karşılama töreni ikramları, meşrubat, başlangıç için soğuklar, ara sıcak, ana yemek ve düğün pastasını ayrı ayrı tercih etme şansı sunuyoruz. Ayrıca yemekli ve ikram menülerimizin yer aldığı avantajlı düğün paketlerimizden istediğinizi seçebilirsiniz.

Bilmenizi isteriz ki, Salon Atasoy'da her şey dâhil hizmet anlayışıyla düğün, nişan ve kına gecelerine ev sahipliği yapıyoruz. Müzisyen, DJ ve sanatçılarımızın da katılımıyla düğününüzü başlatıyoruz...

Siz de unutulmaz bir düğün organize etmek için Salon Atasoy Adapazarı ailesi ile iletişime geçmelisiniz. Bunun için yapmanız gereken ise sayfanın üst kısmında yer alan formu eksiksiz bir şekilde doldurmak ve “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklamak.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    Atatürk Bulvarı PTT Aralığı Dar Sok. Çark Cad. Cevatbey İşhanı Kat: 2 Adapazarı/ Sakarya

  • E-posta

    E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.