Düğün Salonları Sakarya

Salon Atasoy

Firma Düğün.com üzerinden hizmet veremiyor
Salon Atasoy

Salon Atasoy Hakkında

En özel düğün törenlerini Salon Atasoy Sakarya’da sizin için organize ediyoruz!

Uzun yıllardır düğün denilince akla gelen ilk salonlar arasında yer alıyoruz. Çünkü sunduğumuz hizmetler ve Çark caddesi üzerinde merkezi konumuzla vazgeçilmez bir tercih okuyoruz. Üstelik tecrübeli ekibimizin tasarladığı düğünler, konseptleri ile de fark yaratıyor... Sevgi dolu ve sıcak bir atmosferde eksiksiz bir davet için yüksek kalite stantlarında çalışan bir ekibiz.

Mutluluğunuz için hayal ettiğiniz her şeyin gerçekleşeceği noktadasınız. Organizasyon sorumlumuz hayallerinizin gerçekleşmesi konusunda planlamalar yapıyor ve organizasyon yönetimi görevini de üstleniyor. Hazırlıklar için sizinle yaptığımız görüşmeler sonucunda aldığımız bilgiler ışığında harekete geçiyoruz. Öncelikle davetli sayınıza göre masa düzeni oluşturuyoruz. Yüksek tavanlı ve kolonsuz salonumuzda ferah bir atmosfer yaratıyoruz. Yuvarlak masalar tercih ettiğimiz salonumuzda beyaz ve kırmızı renk tonları hâkim oluyor. Masalarda altın rengi detaylara, ışıl ışıl şamdan, çiçek ve aksesuarlara da yer veriyoruz. Salon süslemelerinin yanı sıra; nikâh masası, kına köşesi ve gelin yolu dekorasyonunu da yapıyoruz. Yemekli davetleriniz için servis takımlarını masalara yerleştirdiğimizde ziyafetleriniz için 1000 kişilik salonumuz hazır oluyor.

Ziyafet demişken, davet menülerini mutfağımızda hazırlıyoruz! Karşılama töreni ikramları, meşrubat, başlangıç için soğuklar, ara sıcak, ana yemek ve düğün pastasını ayrı ayrı tercih etme şansı sunuyoruz. Ayrıca yemekli ve ikram menülerimizin yer aldığı avantajlı düğün paketlerimizden istediğinizi seçebilirsiniz.

Bilmenizi isteriz ki, Salon Atasoy'da her şey dâhil hizmet anlayışıyla düğün, nişan ve kına gecelerine ev sahipliği yapıyoruz. Müzisyen, DJ ve sanatçılarımızın da katılımıyla düğününüzü başlatıyoruz...

Siz de unutulmaz bir düğün organize etmek için Salon Atasoy Adapazarı ailesi ile iletişime geçmelisiniz. Bunun için yapmanız gereken ise sayfanın üst kısmında yer alan formu eksiksiz bir şekilde doldurmak ve “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklamak.

Salon Atasoy Özellikler

Mekan Özellikleri
Kolonsuz salon Şehir merkezinde Yüksek tavan
Manzara
Şehir manzaralı
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Dışarıdan fotoğrafçı getirebilir miyiz?
Evet
Engelli girişi var mı?
Hayır
Dışarıdan organizasyon firması getirebilir miyiz?
Evet
Mekan yemek servisi veriyor mu?
Evet
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Organizasyon sorumlusu var mı?
Evet
Düğün öncesi menü tadımı var mı?
Evet
Işık, ses ve sahne hizmeti sağlanıyor mu?
Evet
Menülerde değişiklik yapabilir miyiz?
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Salon Atasoy Sıkça Sorulan Sorular

Salon Atasoy düğün fiyatları ne kadar?

Salon Atasoy düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 80.000 - 100.000 TL, hafta içi yemeksiz ise 80.000 - 100.000 TL aralığından başlamaktadır. Salon Atasoy düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı price3, hafta sonu yemeksiz ise 80.000 - 100.000 TL aralığından başlamaktadır.

Salon Atasoy kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Salon Atasoy 200 kişiden 875 kişiye kadar yemekli hizmet, 200 kişiden 875 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Salon Atasoy düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Salon Atasoy düğün dışında mezuniyet törenleri, parti, davet ve resepsiyon, sünnet düğünü, açılışlar, kına, kurumsal etkinlikler ve nişan hizmeti vermektedir.

Servis saat kaçta sona eriyor?

23:30

Müzik saat kaçta sona eriyor?

24:00

Otopark Araç Kapasitesi

50-75

Mekanın kısıtlamaları neler?

Alkol servisi yok

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.