Özbay Plaza Düğün Salonu

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Özbay Plaza Düğün Salonu
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 625
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 625

Özbay Plaza Düğün Salonu Fiyatlandırma

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
20.000 - 30.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 TL'den Az
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
20.000 - 30.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 TL'den az

Özbay Plaza Düğün Salonu Özellikler

Mekan Özellikleri
Şehir merkezinde Yüksek tavan
Manzara
Şehir manzaralı
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Fotoğrafçı Getirme
Evet
Engelli girişi var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Yemek Servisi
Evet
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menülerde Değişiklik
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Özbay Plaza Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Özbay Plaza Düğün Salonu düğün fiyatları ne kadar?

Özbay Plaza Düğün Salonu düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 TL'den az, hafta içi yemeksiz ise 20.000 - 30.000 TL aralığından başlamaktadır. Özbay Plaza Düğün Salonu düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 TL'den Az, hafta sonu yemeksiz ise 20.000 - 30.000 TL aralığından başlamaktadır.


Özbay Plaza Düğün Salonu kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Özbay Plaza Düğün Salonu 100 kişiden 625 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 625 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Özbay Plaza Düğün Salonu düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Özbay Plaza Düğün Salonu düğün dışında kurumsal etkinlikler, doğum günü, mezuniyet törenleri, baby shower, nişan, bayi toplantısı, davet ve resepsiyon, sünnet düğünü, açılışlar ve kına hizmeti vermektedir.


Servis saat kaçta sona eriyor?

22:00

Tüm Sorular

Özbay Plaza Düğün Salonu Hakkında

Yıllardır artan tecrübemiz ile Sakarya düğün mekânları arasında yer alan Özbay Plaza Düğün Salonu tüm organizasyonlarınızda yanınızda…

Oturma düzeninde 600 kişiye kadar konuğunuzu ağırlayabileceğiniz bir alana sahip. Salonumuz her mevsim organizasyonlarınızı gerçekleştirebilmek adına pek çok önlemler alıyoruz; havalandırma ve klima sistemi sayesinde ferah bir ortam sağlıyoruz.

Gece boyunca kesintisiz müzik keyfi adına da son teknoloji ışık, sahne ve ses sistemi ile donatılmış bir halde geceye hazırlıyoruz.

Yemekli ve yemeksiz organizasyonlar gerçekleştirebileceğimiz salonumuzda masa düzenimiz de rahat bir alan sağlayarak konuklarınızın geceyi rahatça gerçekleştirmeleri için uygun bir şekilde tasarlanıyoruz.

Yemeksiz organizasyonlarınız için ikram sunumları gerçekleştirebiliyoruz tabii ki önceden tercihleriniz konusunda anlaşmamız gerekiyor. Yemekli organizasyonlarınız için ise yine önceden karar vererek hazırladığımız menüleri; en kaliteli ve taze malzemeleri seçtikten sonra profesyonel mutfak ekibimiz hazırlamaya başlıyor. Yemeklerinizi hazırlarken lezzetten ve hijyenden ödün vermiyoruz. Şık sunumlar ile de sofralarınıza servislerinizi güler yüzle taşıyoruz.

Mekân süslemelerinizi de gerçekleştirerek düğün organizasyonunda olması gerekenleri belirliyor ve tüm eksikleri tamamlıyoruz.

Konuklarınızın masa ve sandalyelerini bembeyaz örtüler ile temiz bir görünüm sağlayacak şekilde hazırlıyoruz. Gelin masanızı ise kendinizi özel hissedeceğiniz şık bir tasarım ile düzenliyoruz. Masanızı canlı veya cansız çiçekler ile süslüyoruz. Şık dekorlar da kullanabiliyoruz. Kimi zaman çiftimizin isimlerinin yazılı olduğu pleksi bir dekor kimi zamanda şamdanlar da kullanıyoruz.

Gelin masanızın arkasında şık bir perde ya da tak da dizayn ederek hoş bir fotoğraf çekim alanı oluşturuyoruz. Her şeyi konseptinize uygun bir bütün olarak tamamlıyoruz böylece…

Çiftimizin yapması gereken tek şey ise bizim konuklarını ağırlamaya başladığımız dakikalarda gelin odasında son hazırlıklarını tamamlamak ve her şey hazır olduğunda salona gelerek ilk danslarını gerçekleştirerek geceye başlamak…

Özbay Plaza düğün salonlarında düğün, nikah, nişan veya kına organizasyonlarınızı gerçekleştirmek için formu doldurmanız gerekmekte. Tüm bu imkânlardan faydalanmak artık çok kolay!

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres:

  Orta Mah. Dr. Hasan Akgün Bulvarı No: 53 Kaynarca

 • Nasıl gelinir?

  Özbay Hotel, kaynarca halk bankası üstü

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Özbay Plaza Düğün Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.